in , ,

Rewolucja w odkurzaniu i myciu podłóg. Nowa seria robotów sprzątających Deebot X1

Reklama

Ecovacs Deebot X1 Omni nowy robot sprzatajacy
Ecovacs Deebot X1 OMNI

Samoobsługowy robot sprzątający? Teraz już tak.

Rodzina robotów sprzątających Ecovacs powiększa się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus.

Zostawiasz robota samego w domu i nie przejmujesz się sprzątaniem. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam opróżnia zbiornik z kurzem i automatycznie napełnia pojemnik czystą wodą do mopowania. Nie martwisz się ręcznym dolewaniem wody i niepotrzebnymi przerwami w pracy.

Robot zasysa brud z podłogi z siłą 5000 Pa. Zbiornik opróżnia do dużego worka w stacji (2,5 l). Worek jest hypoalergiczny, więc żadna chmura pyłu nie wydostaje się na zewnątrz.

Wie, jak skutecznie sprzątać cały dom. Wykrywa przedmioty inteligentnymi czujnikami. Rysuje optymalną ścieżkę sprzątania, a realistyczna mapa 3D pokazuje wszystkie detale Twojego domu. Dzięki temu efektywnie porusza się po domu i wykrywa zmiany w czasie rzeczywistym.

Nie musisz przygotowywać podłogi do sprzątania. Robot wykrywa duże obiekty (np. buty), ale też małe (np. zabawki i kable).

Sterujesz poleceniami głosowymi. Zmieniasz ustawienia, sprawdzasz status sprzątania i prosisz robota o sprzątnięcie określonego pokoju. Robot lokalizuje dźwięk i sprząta w miejscu, w którym słyszy Twój głos.

Premiera robotów jest planowana na wiosnę 2022 roku.

Warte przeczytania?

Reklama

Spersonalizowany dźwięk dookoła Ciebie. Bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 3

Najlepsza klimatyzacja przenośna

Klimatyzator przenośny. Ranking 2022 TOP 9 modeli