Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Rewolucja w odkurzaniu i myciu podłóg. Nowa seria robotów sprzątających Deebot X1

Autor: 
newsman
08-03-2022
Reklama
Ecovacs Deebot X1 Omni nowy robot sprzatajacy
Ecovacs Deebot X1 OMNI

Samoobsługowy robot sprzątający? Teraz już tak.

Rodzina robotów sprzątających Ecovacs powiększa się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus.

Zostawiasz robota samego w domu i nie przejmujesz się sprzątaniem. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam opróżnia zbiornik z kurzem i automatycznie napełnia pojemnik czystą wodą do mopowania. Nie martwisz się ręcznym dolewaniem wody i niepotrzebnymi przerwami w pracy.

Robot zasysa brud z podłogi z siłą 5000 Pa. Zbiornik opróżnia do dużego worka w stacji (2,5 l). Worek jest hypoalergiczny, więc żadna chmura pyłu nie wydostaje się na zewnątrz.

Wie, jak skutecznie sprzątać cały dom. Wykrywa przedmioty inteligentnymi czujnikami. Rysuje optymalną ścieżkę sprzątania, a realistyczna mapa 3D pokazuje wszystkie detale Twojego domu. Dzięki temu efektywnie porusza się po domu i wykrywa zmiany w czasie rzeczywistym.

Nie musisz przygotowywać podłogi do sprzątania. Robot wykrywa duże obiekty (np. buty), ale też małe (np. zabawki i kable).

Sterujesz poleceniami głosowymi. Zmieniasz ustawienia, sprawdzasz status sprzątania i prosisz robota o sprzątnięcie określonego pokoju. Robot lokalizuje dźwięk i sprząta w miejscu, w którym słyszy Twój głos.

Reklama

Premiera robotów jest planowana na wiosnę 2022 roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl