Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Laserowa rewolucja w odkurzaniu. Nowość – odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 Detect™ Absolute Extra

Autor: 
newsman
08-10-2021
Reklama
Odkurzacz pionowy Dyson V15 Detect Absolute
Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 Detect Absolute

Znasz to uczucie, kiedy znajdujesz okruszki, sierść i włosy na świeżo odkurzonej podłodze? Wydaje Ci się, że jest czysta. W rzeczywistości jest na niej dużo brudu, którego nie widzisz gołym okiem.

Dyson ma to rozwiązanie. V15 Detect™ Absolute Extra to odkurzacz bezprzewodowy z laserem. Podświetla podłogi twarde (panele, płytki) i pokazuje Ci drobny kurz, włosy, sierść i okruszki. Sprzątasz dokładniej i szybciej, bo wystarczy jeden ruch ręki i zbierasz cały brud od razu.

Odkurzacz sam reguluje moc ssania tam, gdzie potrzebujesz. Ma czujnik, który liczy i mierzy cząsteczki kurzu. Na ekranie LCD widzisz, jakie zanieczyszczenia zbiera odkurzacz. To dowód, że odkurzacz skutecznie sprząta powierzchnię.

Kontrolujesz, co dzieje się z urządzeniem. Na ekranie widzisz pozostały czas pracy, raport o wydajności i tryb mocy. Odkurzacz pokazuje Ci powiadomienie o konserwacji, więc dba o to, żeby odkurzanie było skuteczne.

Sprzątasz drobny kurz i duże okruchy ze wszystkich podłóg. Silnik wiruje z prędkością 125 000 obrotów na minutę i generuje moc ssania 240 AW. Dzięki temu odkurzasz nie tylko podłogi twarde, ale też dywany.

Elektroszczotka Torque Drive sama się czyści. Ma system Anti-tangle, który automatycznie usuwa włosy i sierść z wałka szczotki. W skrócie – masz mniej czyszczenia po skończeniu odkurzania.

Odkurzacz dobiera moc ssania do rodzaju podłogi. Technologia Dyson DLS™ wykrywa opór, na jaki trafia szczotka (np. dywan). Odkurzacz zwiększa moc ssania tam, gdzie trzeba.

Reklama

Dobierasz moc ssania do ilości zabrudzeń. Masz 3 tryby mocy (Auto, Eco i Boost). Tryb Eco oszczędza baterię i używasz go do długiego odkurzania. Tryb Boost to specjalista do intensywnego i szybkiego sprzątania dużej ilości brudu (np. okruchów na dywanie).

Masz zwierzaki? Mini elektroszczotką odkurzasz sierść i włosy z legowisk, kanap, foteli i materacy. Szczotka ma kształt stożka, który ogranicza plątanie się włosów.

Odkurzasz całe mieszkanie od razu. Po naładowaniu sprzątasz przez 60 minut. W zestawie masz 2 akumulatory, więc jeśli jeden się rozładuje, zastępujesz go drugim. Sprzątasz szybciej i nie robisz przerw w pracy.

Dostajesz duży zestaw akcesoriów, między innymi:

  • 2 elektroszczotki do podłóg.
  • Mini elektroszczotkę.
  • Końcówkę Combi.
  • Szczotkę do uporczywego brudu.
  • Szczelinówkę.
  • Dodatkowy akumulator.

Producent wycenił odkurzacz na 3699 zł. Sprawdź aktualne ceny w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl