Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Plamy i okruchy w kuchni? Nowa seria robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Autor: 
newsman
16-02-2022
Reklama
Nowy robot sprzatajacy z mopem Mi Robot Vacuum-Mop 2
Jeden z przedstawicieli nowej serii robotów sprzątających - Mi Robot Vacuum - Mop 2 Pro

Rodzina robotów sprzątających Xiaomi powiększyła się o 4 nowe modele.

Odkurzają i myją różne rodzaje podłóg. Samodzielnie robią mapę domu, żeby sprzątać skutecznie i wydajnie. Nadają się do dużych domów i mniejszych mieszkań.

Co jeszcze potrafią?

Mi Robot Vacuum – Mop 2 Ultra Set

Robot sprząta duży dom o powierzchni do 240 m2 na 1 naładowaniu. Jest samoobsługowy, bo automatycznie opróżnia zbiornik z kurzem do specjalnej stacji. Stacja mieści zawartość aż 10 zbiorników.

Rozpoznaje na podłodze zabawki, meble, czy kable i unika ich. Dzięki nawigacji laserowej LDS skanuje dom i odwzorowuje realistyczny układ pokoi.

Mi Robot Vacuum – Mop 2 Pro

To specjalista od usuwania zaschniętych i uporczywych plam. Kiedy myje podłogę, mop generuje do 10 000 drgań na minutę. Wibruje, więc dokładnie usuwa różne zabrudzenia.  

Dzięki nawigacji laserowej LDS skanuje dom i robi dokładną mapę nawet kilku pięter. Sprawnie porusza się po domu nawet w ciemnościach.

Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama

Jest idealny dla średnich domów. Na 1 naładowaniu sprząta do 110 m2. Odkurza z siłą 2700 Pa, a dzięki regulowanemu zbiornikowi wody sam dobierasz poziom nawilżenia mopa.

Z pomocą nawigacji robi mapę domu i planuje najlepszą trasę sprzątania. Sterujesz aplikacją Mi Home, w której ustawiasz harmonogram sprzątania i zmieniasz ustawienia.

Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite

Sprawnie porusza się po domu dzięki żyroskopowi i nawigacji. Robi dokładną mapę pokoi, a 25 czujników dba o bezpieczną i skuteczną pracę.

Duży zbiornik na kurz mieści aż 450 ml zanieczyszczeń. Robot myje różne rodzaje podłóg dzięki elektronicznie sterowanemu zbiornikowi na wodę. Sam decydujesz, jaki jest poziom nawilżenia mopa.

Sprawdź aktualne ceny robotów sprzątających u sprzedawców na Ceneo:

Mi Robot Vacuum – Mop 2 Ultra Set

Mi Robot Vacuum – Mop 2 Pro

Mi Robot Vacuum – Mop 2

Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl