Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Obudź swój instynkt z nową serią smartwatchy Garmin Instinct 2

Autor: 
newsman
16-02-2022
Reklama
Nowy smartwatch Garmin Instinct 2
Garmin Instinct 2

Górska wędrówka w dziczy, windsurfing i trening na rowerze. Lubisz przygody i skoki adrenaliny?

Potrzebujesz wytrzymałego smartwatcha, który nadąży za Twoim trybem życia.

Nowa seria smartwatchy Garmin Instinct 2 jest odporna na wstrząsy i wahania temperatury dzięki wytrzymałej obudowie i soczewce Corning® Gorilla® Glass. Zegarki są wodoszczelne do 100 m, więc towarzyszą Ci w trakcie aktywności w wodzie.

Dużo czasu spędzasz w terenie i nie wiesz, jak ładować smartwatcha? Zegarki kupisz w wersji klasycznej, albo z ekranem, który ładujesz energią słoneczną. Nie musisz mieć przy sobie ładowarki i w pełni korzystasz z uroków dzikich zakątków.

Bezpiecznie poruszasz się po terenie dzięki łączności z systemami nawigacji GPS, GLONASS i Galileo. Kompas, barometr i wysokościomierz dostarczają Ci praktycznych informacji w terenie.

Smartwatche dbają o Twoje zdrowie. Mierzą tętno, natlenienie krwi, poziom stresu i energii w organizmie. Dodatkowo jesteś zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje, bo wyświetlają powiadomienia z telefonu.

Do rodziny nowych smartwatchy należą:

  • Instinct 2, który monitoruje Twoje postępy w różnych dyscyplinach sportowych. Daje Ci sugestie treningowe, mierzy minuty intensywnego wysiłku fizycznego i poziom regeneracji.
  • Camo Edition w kolorach moro. Mierzy dynamikę jazdy na rowerze i monitoruje treningi HIIT.
  • Tactical Edition z funkcjami taktycznymi. Mierzy Twoją aktywność, podaje Ci czas, wysokość i lokalizację. Ekran jest widoczny nawet w noktowizorze. Tryb ukrycia wyłącza GPS i komunikację.
  • Surf Edition dla miłośników wodnych aktywności. Mają dedykowane profile do surfingu, kiteboardingu i windsurfingu.
  • dēzl™ Edition dla kierowców, którzy większość czasu spędzają w trasie. Kiedy jesteś poza kabiną mierzy kroki, spalone kalorie i minuty intensywnej aktywności. Pomaga Ci planować przerwy i daje sugestie ćwiczeń.
Reklama

Zegarki kupisz z różnymi rozmiarami kopert i paskami. Sprawdź aktualne ceny smartwatchy na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl