Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Naładuj smartwatcha… słońcem! Nowa seria Garmin Fenix 7

Autor: 
newsman
26-01-2022
Reklama
Nowy smartwatch Garmin Fenix 7 Garmin Fenix 7
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar

Jesteś na wycieczce w górach i okazuje się, że Twój smartwatch potrzebuje ładowania? Zastanawiasz się… jak masz to zrobić w dziczy?

Garmin zaprojektował serię nowych, wytrzymałych zegarków GPS. Do rodziny nowych smartwatchy należą:

  • Fenix 7 (w wersji standardowej, Solar, Sapphire Solar)
  • Fenix 7S (w wersji standardowej, Solar, Sapphire Solar)
  • Fenix 7X (w wersji Solar, Sapphire Solar)

Serie Solar mają soczewki Power Glass. Wydłużają czas działania baterii poprzez ładowanie słońcem. Nie martwisz się tym, że jesteś w terenie i nie masz przy sobie ładowarki, a potrzebujesz sprawnie działającego smartwatcha.

Zegarki z serii Sapphire Solar mają odporne na zarysowania szkło Power Sapphire™ (z funkcją ładowania energią słoneczną). Przyda Ci się, jeśli używasz smartwatcha w wymagających warunkach i zegarek jest narażony na otarcia.

Robi się ciemno? Smartwatche z serii 7X mają wbudowaną latarkę, która przydaje się nocą i przy słabym oświetleniu.

W czym jeszcze pomogą Ci smartwatche z serii 7? Dbają o Twoje zdrowie i dobrą kondycję. Mierzą tętno, natlenienie krwi, monitorują sen i poziom energii. Sprawdzają, jak oddychasz i jaki jest Twój poziom nawodnienia organizmu.

Śledzą Twoje statystyki aktywności. Mają wbudowane aplikacje sportowe (np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze, narciarstwo), które pomagają Ci monitorować postępy i planować efektywny trening.

Reklama

Dają Ci wsparcie w terenie i ułatwiają orientację dzięki systemom nawigacji GPS, GLONASS i Galileo. Na szlaku górskim, albo wycieczce rowerowej, przydaje się wsparcie czujników ABC. To między innymi wysokościomierz, kompas i barometr, który sprawdza pogodę.

Smartwatche wiedzą, że trening to nie wszystko. Mają asystenta odpoczynku, który analizuje intensywność treningu, aktywność w ciągu dnia i wysiłek. Daje Ci wskazówki, ile czasu powinieneś odpoczywać, żeby zregenerować się przed następnym treningiem.

Jesteś zawsze na bieżąco. Zegarki wyświetlają Ci powiadomienia z telefonu, a jeśli lubisz trening z muzyką, odtwarzasz playlistę bezpośrednio ze smartwatcha.

Zegarki kupisz z różnymi paskami i wielkościami kopert. Zobacz aktualne ceny u sprzedawców na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl