Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Nowe pokolenie smartwatchy dla aktywnych. Garmin epix 2

Autor: 
newsman
25-01-2022
Reklama
Nowy smartwatch Garmin Epix 2 Sapphire
Garmin Epix 2 Sapphire

Chcesz mieć smartwatcha, który nadąża za Twoim intensywnym trybem życia?

Garmin epix 2 to nowa generacja zegarków dla aktywnych osób. Trenujesz efektywnie i robisz postępy, bo smartwatch monitoruje ponad 30 dyscyplin sportowych (np. bieganie, golfa, narciarstwo, jazdę na rowerze, pływanie).

Genialnie sprawdza się dla biegaczy. W zaawansowany sposób przygotowujesz się do biegów i sprawdzasz swoje osiągnięcia. Funkcja Garmin Coach to darmowe plany treningowe z poradami ekspertów, które są dopasowane do Twoich celów.

Smartwatch prowadzi statystyki Twojej efektywności i mierzy wydolność organizmu. Wiesz, w jakiej jesteś formie.

Trenujesz w plenerze? Łatwo orientujesz się w terenie, bo masz dostęp do systemów satelitarnych GPS, GLONASS, GALILEO.

W górach i w trakcie biegów terenowych przydają się czujniki ABC. To wysokościomierz, kompas i barometr, który monitoruje pogodę.

Wiesz, jak Twój organizm reaguje na zmianę wysokości. Badasz aklimatyzację dzięki pomiarowi tętna, oddechu i danym z pulsoksymetru.

Reklama

Sprawnie poruszasz się w terenie dzięki mapom TopoActive. Widzisz informacje o wysokości, wzniesienia, linie brzegowe, rzeki, jeziora, parki i inne rzeźby terenu.

Smartwatch stale monitoruje Twój stan zdrowia. Mierzy tętno, oddech, stres, nawodnienie i poziom energii. Pulsoksymetr bada, jak Twoje ciało przyswaja tlen.

Zegarek wie, że trening i odpoczynek są równie ważne. Asystent regeneracji analizuje Twój wysiłek, intensywność treningu i aktywność w ciągu dnia. Daje Ci info, kiedy Twoje ciało potrzebuje regeneracji, a kiedy jest gotowe do dalszych wyzwań treningowych.

Jesteś na bieżąco z tym, co się dzieje. Smartwatch wyświetla powiadomienia z telefonu, czyli wiadomości tekstowe i alerty z aplikacji. Informacje widzisz na wyświetlaczu AMOLED o przekątnej 1,3’’. Ekran jest dobrze widoczny nawet w pełnym słońcu.

Zegarek kupisz w kilku wersjach – z szafirowym wyświetlaczem, tytanową ramką, albo ramką ze stali nierdzewnej.

Sprawdź aktualne ceny w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl