in , ,

Sekret bezpiecznego mycia drewnianych podłóg od Ecovacs Deebot Ozmo N7

Reklama

Odkurzacz automatyczny z mopem news DEEBOT OZMO N7
Deebot Ozmo N7

Masz drewniane podłogi i boisz się, że robot sprzątający z mopem może je zniszczyć?

Nowy odkurzacz automatyczny Ecovacs Deebot Ozmo N7 bezpiecznie myje każdy rodzaj podłóg – nawet delikatne. Wybierasz, jaki jest poziom nawilżenia mopa.

Do wyboru masz 4 ustawienia, które dopasowujesz do rodzaju podłogi i stopnia zabrudzenia. Masz pewność, że woda nie wycieknie i nie zniszczy powierzchni.

Robot sprząta drobny kurz, włosy, sierść i duże okruchy z podłóg twardych, szczelin i dywanów. To sprawka mocy ssania 2300 Pa.

Odkurzacz wie, kiedy potrzebna jest dodatkowa moc. Kiedy wjeżdża na dywan, rozpoznaje go i automatycznie podwaja siłę ssania.

Skutecznie sprząta, a przy tym jest dyskretny i cichy. Kiedy odkurza, Ty pracujesz, czytasz, albo odpoczywasz. Generuje dźwięk 65 dB, a to mniej więcej odgłos normalnej rozmowy.

Zwinnie porusza się po domu dzięki nawigacji Smart Navi 3.0 i mapom. Robot sam wybiera najlepszą trasę sprzątania, a interaktywna mapa ułatwia mu sprzątanie w ciemności.

Jest świetny do dużych domów. Na jednym ładowaniu sprząta przez 110 minut. Kiedy bateria jest rozładowana, automatycznie wraca do stacji i się ładuje.

Po doładowaniu wraca w miejsce, gdzie przerwał sprzątanie i kontynuuje. Masz pewność, że cała podłoga jest równomiernie wysprzątana.

Sterujesz aplikacją. Ustawiasz harmonogram pracy i monitorujesz, jak przebiega sprzątanie. Nadajesz pokojom nazwy i decydujesz, które z nich wymagają największej uwagi.

Łączysz i dzielisz obszary sprzątania i ustawiasz wirtualne ściany, czyli miejsca, które robot ma omijać. To plus, jeśli Twoje dzieci rozrzuciły zabawki na podłodze, bo nie musisz przygotowywać podłogi do sprzątania.

Producent wycenił robota sprzątającego na 499,99$.

Warte przeczytania?

Reklama

Nasze opinie o robocie Neatsvor X600 recenzja

Neatsvor X600 tani robot sprzątający – recenzja i nasze opinie

Nowość Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Laserowy sekret skutecznego sprzątania domu od Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro