Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Zapomnij o wyrzucaniu śmieci na 30 dni z Ecovacs Deebot Ozmo N8+

Autor: 
newsman
20-11-2021
Reklama
News odkurzacz automatycznyEcovacs Deebot Ozmo N8+
Ecovacs Deebot Ozmo N8+

Uwierzysz, jeśli Ci powiem, że odkurzacz wyrzuca za Ciebie śmieci?

Jesteś zajęty. Pracujesz, masz obowiązki domowe i 1000 pomysłów, jak spędzać z rodziną wolny czas. Niekoniecznie na odkurzaniu i pamiętaniu o tym, żeby wyrzucić śmieci.

Robot sprzątający Ecovacs Deebot Ozmo N8+ jest stworzony dla zapracowanych rodzin. Odkurza, kiedy jesteś poza domem, albo zajmujesz się innymi obowiązkami.

Po odkurzeniu sam podjeżdża do stacji i automatycznie opróżnia zbiornik na kurz. Worek jest pojemny i zbiera brud nawet przez 30 dni. To znaczy, że przez miesiąc zapominasz o wyrzucaniu śmieci.

Masz alergię? W trakcie wyjmowania ze stacji worek zamyka się, więc wszystkie zanieczyszczenia zostają w środku. Worek jest szczelny i nie ma ryzyka, że powstanie chmura pyłu.

Odkurzacz sprząta wszystkie podłogi. Od drewnianych i paneli, przez płytki, aż po dywany i wykładziny. Ma moc ssania 2300 Pa i wyciąga brud nawet ze szczelin w podłogach.

Automatycznie wykrywa dywany i wie, kiedy potrzebna jest dodatkowa siła ssania. Kiedy wjeżdża na dywan, podwaja moc ssania i zbiera okruchy, kurz, sierść i włosy.

Reklama

Sprząta szybko, bo odkurza i myje podłogę za jednym razem. Dopasowujesz poziom nawilżenia mopa do rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzenia.

Są 4 ustawienia, a mikropompa równomiernie zwilża ściereczkę. Nie martwisz się, że woda rozleje się na delikatną podłogę (np. drewnianą).

Robot zwinnie porusza się po domu. Rysuje precyzyjną mapę 360° dzięki laserowej nawigacji LiDAR i czujnikom dToF. Wie, jaki jest rozkład i kształt pokoi, więc automatycznie wybiera najlepszy sposób na ich posprzątanie.

Sterujesz aplikacją, w której wybierasz harmonogram sprzątania i obserwujesz robota w czasie rzeczywistym.

Nie musisz przygotowywać podłogi do odkurzania i mycia. W aplikacji wyznaczasz strefy bez sprzątania i wirtualne ściany, czyli obszary, które robot ma omijać. Dzieci mogą nadal bawić się na podłodze, a robot sprząta inne części domu.

Producent wycenił robota na 499.99$.

Zobacz aktualną cenę robota:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl