Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Prasuj bez wyciągania deski z generatorem pary Philips All-in-One Seria 8000

Autor: 
newsman
02-02-2022
Reklama
Nowa stacja parowa z deska Philips All-in-One Seria 8000 GC628-80
Philips All-in-One Seria 8000 GC628/80

Denerwuje Cię rozkładanie deski do prasowania za każdym razem? Szczególnie wtedy, kiedy prasujesz tylko jedną bluzkę i… mocno się spieszysz?

Szykujesz ubrania do pracy bez wyciągania deski do prasowania. Philips All-in-One Seria 8000 GC628/80 to połączenie generatora pary i deski.

Wygodnie prasujesz, bo deskę dopasowujesz do swojego wzrostu i rodzaju ubrań, które prasujesz. Regulujesz wysokość stojaka i ustawiasz deskę pod różnymi kątami.

Deska jest zwężana, więc łatwo usuwasz zagniecenia z ubranek dziecięcych, rękawów i kołnierzyków. W górnej części jest haczyk, na którym wieszasz ubranie. Urządzenie jest gotowe do pracy w 1,5 minuty.

Prasujesz jeansy i jedwabną bluzkę jednym ustawieniem temperatury. Technologia OptimalTEMP automatycznie dobiera optymalną i bezpieczną temperaturę dla różnych tkanin. Nie musisz wcześniej sortować ubrań i zmieniać ustawień.

Łatwo manewrujesz wokół trudno dostępnych miejsc. Płytka, z której wydobywa się para wodna, ma końcówki Triple Precision. Ułatwiają prasowanie wokół guzków, zamków, czy ozdób.

Rozprasowujesz tkaniny ciągłym strumieniem pary wodnej 90 g/minutę, który wyrzucany jest pod ciśnieniem maksymalnie 6 barów. Para wodna wnika w materiał i rozluźnia włókna, więc prasujesz szybko i łatwo.

Reklama

Głowica jest lekka (waży tylko 690 g), więc Twoje ręce wolniej się męczą, kiedy prasujesz w pionie.

Baza ma kółka, więc wygodnie przenosisz generator pary między pokojami.

Zobacz aktualną cenę w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl