Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Wie, co prasujesz. NOWOŚĆ od Philips – generator pary z kamerą PerfectCare z serii 9000

Autor: 
newsman
17-10-2021
Reklama
Generator pary Philips PerfectCare 9000 PSG9040-80
Philips PerfectCare 9000 PSG9040/80

Ile razy zastanawiasz się, jaką temperaturę i ilość pary dopasować do ubrania, które prasujesz?

Chcesz, żeby Twoja ulubiona bluzka i spodnie były idealnie gładkie. Na myśl o przypalonym i zniszczonym materiale robi Ci się słabo.

Philips znalazł na to rozwiązanie. Generator pary PerfectCare z serii 9000 PSG9040/80 ma wbudowaną kamerę i sztuczną inteligencję.

To technologia ActiveSense, która automatycznie dobiera najlepszą ilość pary i temperaturę do materiału, który prasujesz. Jest szybciej i sprawniej, bo nie zastanawiasz się, jakie parametry ustawić.

Prasujesz dokładniej, bo czujnik DynamiQ wykrywa ruch żelazka. Wyrzuca silny strumień pary dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Grube i mocno pogniecione tkaniny to żadne wyzwanie. Silny strumień pary to aż 750 g/min i usuwa mocne zagniecenia na wszystkich rodzajach materiałów.

Sprawnie ślizgasz się po materiałach. Stopa SteamGlide Elite jest ze stali szlachetniej i ma 6 – warstwową powłokę z tytanową warstwą. Jest odporna na zarysowania i łatwo przesuwasz ją po tkaninach.

Reklama

Twoje ubrania są bezpieczne. System szybkiego chłodzenia chroni delikatne tkaniny. Nie przypalisz ubrania nawet jeśli zostawisz żelazko bez nadzoru.

Wygodnie prasujesz w pionie. Żelazko jest lekkie i waży tylko 970 g. Nie męczy rąk, kiedy prasujesz zasłony, wiszące sukienki i płaszcze.

Prasujesz po cichu. Generator ma wyciszające filtry, które minimalizują hałas wyrzucanej pary. Oglądasz TV, słuchasz muzyki i rozmawiasz bez zakłóceń.

Producent wycenił generator pary na 3279 zł. Sprawdź aktualne ceny u sprzedawców na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl