Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Oglądasz obraz na żywo prosto z auta. Kamera samochodowa Garmin Dash Cam Live

Autor: 
newsman
09-01-2023
Reklama

Kamera samochodowa, która pokazuje obraz na żywo prosto z auta. Rejestruje lokalizację samochodu i wykrywa zdarzenia na parkingu.

Wysyła ostrzeżenia o kolizji, zmianie pasa ruchu i fotoradarach. Nagrywa obraz w jakości HD w dzień i w nocy dzięki optyce Garmin Clarity™ HDR.

Garmin zaprezentował najnowszą kamerę samochodową Dash Cam™ Live z łącznością LTE.

Kamera samochodowa Garmin Dash Cam Live z podglądemna żywo
Garmin Dash Cam Live

W dowolnym momencie masz podgląd na obraz na żywo prosto z auta. Z aktywnym pakietem subskrypcji chmury LTE Vault kamera samochodowa Garmin Dash Cam Live jest zawsze połączona.

Filmy są bezpiecznie zapisane w chmurze. Udostępniasz je w dowolnym momencie za pomocą aplikacji Garmin Drive.

Wiesz, co się dzieje z Twoim autem. Kamera rejestruje nagrania ze szczegółami dotyczącymi lokalizacji.

Bezpieczeństwo to podstawa. Dostajesz alerty o kradzieży, jeśli ktoś prowadzi Twój samochód bez Twojego telefonu w środku.

Reklama

Twoje auto jest bezpieczne na parkingu. Wideorejestrator wykrywa zdarzenia i wysyła Ci powiadomienie w aplikacji. Zapisuje klip wideo ze zdarzenia z lokalizacją, datą i godziną.

Jeśli za bardzo zbliżysz się do innego auta, kamera wysyła Ci ostrzeżenie o kolizji. Wykrywa zmianę pasa ruchu i ostrzega Cię przed zjechaniem z drogi lub na przeciwny pas. Wysyła też alerty o fotoradarach.

Widzisz wyraźny obraz w dzień i w nocy. Optyka Garmin Clarity™ HDR zapewnia szczegółowe nagranie w mocnym świetle i po zmroku.

Widzisz szeroki obraz o wysokiej jakości. Kamera ma 140-stopniowe pole widzenia i nagrywa wideo w jakości HD o rozdzielczości 1440 p. Podgląd obrazu widzisz na ekranie LCD o przekątnej 3 cale.

Chcesz podzielić się ze znajomymi swoimi wrażeniami z podróży? Zrób zabawny i kreatywny film z funkcją TRAVELAPSE™. Godziny jazdy są przyspieszone i skondensowane w minuty. Dzięki temu uchwycisz najważniejsze momenty podróży.

Sterujesz kamerą bez odrywania rąk od kierownicy. Reaguje na polecenia głosowe. Łatwo i szybko zapisujesz wideo, włączasz i wyłączasz nagrywanie dźwięku i robisz zdjęcia.

Producent wycenił kamerę na 399,99€. Zobacz aktualne ceny w sklepach.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl