Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Streamujesz, pracujesz i tworzysz w 4K. Kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 4K

Autor: 
newsman
18-05-2023
Reklama

Kamera internetowa z potężnymi możliwościami i jednocześnie kompaktowym rozmiarem. Jest świetna do zdalnej pracy, nauki i streamowania.

Obraz jest krystalicznie czysty nawet przy słabym oświetleniu dzięki przetwornikowi Sony 4K UHD 8 MP. Regulujesz kadr i kąt nachylenia kamery, tak jak lubisz.

2 mikrofony zapewniają idealnie czysty dźwięk, a specjalne funkcje eliminują szumy tła.

Chroni Twoją prywatność i współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami do wideokonferencji.

Creative Technology wprowadza na rynek swoją najnowszą kamerę internetową: Creative Live! Cam Sync 4K.

Nowość Creative Live! Cam Sync 4K kamera internetowa w 4K
Creative Live! Cam Sync 4K

Ta potężna, kompaktowa kamerka to prawdziwy skarb dla osób pracujących zdalnie, uczących się w domu czy rozpoczynających swoją przygodę ze streamingiem.

Kamerka Creative to Twój bilet do świata najwyższej jakości komunikacji wideo. Obraz jest krystalicznie czysty w każdych warunkach. To dzięki przetwornikowi obrazu Sony 4K UHD 8 MP.

Reklama

Przygotuj się na pełne zanurzenie w jakości 4K UHD. Kamera obsługuje różne rozdzielczości, w tym 2K QHD i 1080p FHD.

Szerokokątny obiektyw 95° pozwala uchwycić więcej na jednym kadrze. Dzięki kadrowaniu z prędkością do 40 FPS Twoje transmisje są płynne i bez zakłóceń.

Masz pełną swobodę w dostosowywaniu jakości obrazu do swoich potrzeb. Klips montażowy i pierścień obiektywu ułatwiają znalezienie idealnego kąta widzenia i ostrości obrazu.

Kamerka Creative pozwala na pełną regulację ujęć dzięki obrotowi horyzontalnemu 360° i nachyleniu do 30°.

Doskonały dźwięk podczas rozmów czy streamingu zapewniają 2 mikrofony MEMS. Funkcja VoiceDetect ułatwia rozmowy bez zakłóceń, a Noise Clean-out redukuje niepożądane szumy tła.

Dodatkowo kamera oferuje funkcje wyciszania i sterowania połączeniem. Te funkcje regulujesz za pomocą suwaka na górze urządzenia.

Nie martw się o kompatybilność. Kamera działa natychmiast po podłączeniu do komputera PC lub Mac, bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

Troszczy się o Twoją prywatność. Ma zintegrowaną osłonę obiektywu, która chroni przed niechcianym dostępem do kamery przez oprogramowanie szpiegujące.

Z Creative Live! Cam Sync 4K wideokonferencje stają się proste jak nigdy dotąd. Kamera jest kompatybilna z najpopularniejszymi aplikacjami: Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook i Messenger.

Creative Live! Cam Sync 4K to więcej niż kamera internetowa. To narzędzie, które przeniesie Twój streaming, naukę czy pracę zdalną na zupełnie nowy poziom.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje 4K i doświadcz komunikacji wideo najwyższej jakości.

Kamerka jest dostępna na oficjalnej stronie producenta za 289 zł.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl