Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Genialna i stylowa kamera do pracy prosto z domu! Nowość: Logitech Brio 100

Autor: 
newsman
22-09-2023
Reklama

Prowadzisz wideokonferencje, a Twoja obecna kamera nie spełnia oczekiwań? Obraz jest niewyraźny i jego jakość pozostawia wiele do życzenia?

Logitech ma dla Ciebie rozwiązanie, które nie tylko poprawi jakość Twojego obrazu, ale i doda trochę stylu do Twojego biurka.

Poznaj najnowszą kamerę internetową Brio 100.

Logitech Brio 100 kamera do pracy z domu
Logitech Brio 100

Na początek: jasny i wyraźny obraz w jakości Full HD. To dzięki niej każdy zobaczy Cię wyraźnie, bez względu na to, czy słońce świeci przez okno, czy jest pochmurno.

Jak to możliwe? Sekret tkwi w funkcji automatycznego balansu światła. Dzięki niej Twoje połączenia wideo są aż o 50% jaśniejsze niż z kamerami poprzedniej generacji od Logitech.

A to oznacza, że nawet w trudnych warunkach świetlnych zawsze wyglądasz dobrze i naturalnie.

Dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz ważne spotkanie biznesowe, czy po prostu rozmawiasz z rodziną, Brio 100 sprawia, że wyglądasz i brzmisz i profesjonalnie.

Reklama

Chcesz dostosować obraz dokładnie pod siebie? Żaden problem! W aplikacji Logi Options+ łatwo dostosujesz ustawienia kamery tak, jak lubisz.

Intuicyjność i prostota są zawsze mile widziane. Brio 100 podłączasz błyskawicznie poprzez port USB-A.

I co ważne, kamera świetnie współpracuje z popularnymi platformami do wideokonferencji. Czy korzystasz z Microsoft Teams, Zoom, czy Google Meet? Brio 100 jest gotowa do działania!

Co powiesz o… dbaniu o środowisko? Kamera jest zrobiona w co najmniej 34% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Więc kiedy korzystasz z Brio 100, wiesz, że robisz coś dobrego dla planety.

Jeśli pracujesz z domu, chcesz wyglądać profesjonalnie, dbasz o środowisko i cenisz sobie styl: Brio 100 jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Kamerę kupisz w 3 modnych kolorach: grafitowym, białym i różowym. Wyobraź sobie, jak Twoje biurko nabierze życia i stylu dzięki kamerze w Twoim ulubionym odcieniu.

Sugerowana cena detaliczna to 219 zł. Zobacz aktualną cenę kamery w sklepach:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl