Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Oglądaj live w jakości HD. Nowość od Miele - robot sprzątający z kamerą Scout RX3 Home Vision HD

Autor: 
newsman
07-10-2021
Reklama
Odkurzacz automatyczny Miele Scout RX3 Home Vision HD
Robot sprzątający Miele Scout RX3 Home Vision HD

Co robi Twój robot sprzątający, kiedy nie ma Cię w domu? Teraz już wiesz ?

Robot sprzątający Scout RX3 Home Vision HD ma 2 kamery i transmituje obraz na żywo. Obserwujesz, co się dzieje w domu i jak przebiega sprzątanie. Odkurzacz dba o bezpieczeństwo, bo przekaz obrazu na żywo jest zaszyfrowany.

Robot odkurza każdy rodzaj podłogi. Sprząta podłogi drewniane, kafelki, panele i dywany. Jak sobie radzi z narożnikami i kątami?

Wysuwa szczotki boczne, które mają aż 20 ramion. Dzięki nim sprząta dokładniej. Kiedy trafia na przeszkodę, szczotki cofają się, a odkurzacz kontynuuje pracę bez zatrzymywania się.

Robot sprzątający sprawnie porusza się po domu. Robi mapę mieszkania i określa najlepszy sposób na wydajne sprzątanie. W aplikacji widzisz, gdzie jest robot i które miejsca już posprzątał.

Wybierasz tryb sprzątania do swoich potrzeb i styku życia. Odkurzacz ma 4 tryby sprzątania (Auto, Spot, Turbo, Silent). Decydujesz, który jest dla Ciebie najlepszy.

Twoje meble są bezpieczne. Robot ma technologię Furniture Protection. To znaczy, że kontroluje pomieszczenie i sprawnie się w nim porusza. Nawet jeśli napotka przeszkodę, siła uderzenia jest minimalna.

Reklama

Robot odkurza pod meblami. Ma 8,5 cm wysokości, więc mieści się np. pod kanapę, czy szafę i dosięga tam, gdzie tradycyjny odkurzacz się nie mieści.

Masz duży dom lub mieszkanie? Po naładowaniu robot sprząta maksymalnie przez 120 minut. Według producenta w tym czasie odkurzy nawet 120 m2. To sporo czasu na sprzątnięcie kilku pokoi, a nawet 2 pięter domu.

Sterujesz pilotem lub aplikacją Miele Scout. W aplikacji wybierasz obszar, który robot ma sprzątać, albo blokujesz wybrane strefy (np. dywan i pokój dziecka). Masz kontrolę nad sprzątaniem i wiesz, że robot nie wciągnie np. drobnych klocków Twojego dziecka.

Odkurzacz automatyczny dostępny jest w 3 kolorach. Kolor robota możesz dopasować do innych urządzeń Miele, np. ekspresu do kawy i odkurzacza bezprzewodowego Triflex.

W zestawie masz:

  • 4 szczotki boczne.
  • Wirtualną ścianę (taśmę magnetyczną).
  • Filtr.
  • Stację ładowania i zasilacz.

Producent wycenił robota na 3 299,00 zł. Sprawdź aktualną cenę robota na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl