in , , ,

Oglądaj live w jakości HD. Nowość od Miele – robot sprzątający z kamerą Scout RX3 Home Vision HD

Reklama

Odkurzacz automatyczny Miele Scout RX3 Home Vision HD
Robot sprzątający Miele Scout RX3 Home Vision HD

Co robi Twój robot sprzątający, kiedy nie ma Cię w domu? Teraz już wiesz ?

Robot sprzątający Scout RX3 Home Vision HD ma 2 kamery i transmituje obraz na żywo. Obserwujesz, co się dzieje w domu i jak przebiega sprzątanie. Odkurzacz dba o bezpieczeństwo, bo przekaz obrazu na żywo jest zaszyfrowany.

Robot odkurza każdy rodzaj podłogi. Sprząta podłogi drewniane, kafelki, panele i dywany. Jak sobie radzi z narożnikami i kątami?

Wysuwa szczotki boczne, które mają aż 20 ramion. Dzięki nim sprząta dokładniej. Kiedy trafia na przeszkodę, szczotki cofają się, a odkurzacz kontynuuje pracę bez zatrzymywania się.

Robot sprzątający sprawnie porusza się po domu. Robi mapę mieszkania i określa najlepszy sposób na wydajne sprzątanie. W aplikacji widzisz, gdzie jest robot i które miejsca już posprzątał.

Wybierasz tryb sprzątania do swoich potrzeb i styku życia. Odkurzacz ma 4 tryby sprzątania (Auto, Spot, Turbo, Silent). Decydujesz, który jest dla Ciebie najlepszy.

Twoje meble są bezpieczne. Robot ma technologię Furniture Protection. To znaczy, że kontroluje pomieszczenie i sprawnie się w nim porusza. Nawet jeśli napotka przeszkodę, siła uderzenia jest minimalna.

Robot odkurza pod meblami. Ma 8,5 cm wysokości, więc mieści się np. pod kanapę, czy szafę i dosięga tam, gdzie tradycyjny odkurzacz się nie mieści.

Masz duży dom lub mieszkanie? Po naładowaniu robot sprząta maksymalnie przez 120 minut. Według producenta w tym czasie odkurzy nawet 120 m2. To sporo czasu na sprzątnięcie kilku pokoi, a nawet 2 pięter domu.

Sterujesz pilotem lub aplikacją Miele Scout. W aplikacji wybierasz obszar, który robot ma sprzątać, albo blokujesz wybrane strefy (np. dywan i pokój dziecka). Masz kontrolę nad sprzątaniem i wiesz, że robot nie wciągnie np. drobnych klocków Twojego dziecka.

Odkurzacz automatyczny dostępny jest w 3 kolorach. Kolor robota możesz dopasować do innych urządzeń Miele, np. ekspresu do kawy i odkurzacza bezprzewodowego Triflex.

W zestawie masz:

  • 4 szczotki boczne.
  • Wirtualną ścianę (taśmę magnetyczną).
  • Filtr.
  • Stację ładowania i zasilacz.

Producent wycenił robota na 3 299,00 zł. Sprawdź aktualną cenę robota na Ceneo.

Warte przeczytania?

Reklama

Duża siła w małym odkurzaczu. Nowość od Miele – odkurzacz bezworkowy Boost CX1 PowerLine

Laserowa rewolucja w odkurzaniu. Nowość – odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 Detect™ Absolute Extra