Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Duża siła w małym odkurzaczu. Nowość od Miele – odkurzacz bezworkowy Boost CX1 PowerLine

Autor: 
newsman
06-10-2021
Reklama
Odkurzacz bezworkowy Miele Boost CX1 PowerLine
Odkurzacz bezworkowy Miele Boost CX1 PowerLine

Masz małe mieszkanie i każdy centymetr przestrzeni jest bezcenny? Miele ma dla Ciebie rozwiązanie.

Boost CX1 PowerLine to kompaktowy odkurzacz bezworkowy. Jest niewielki, więc wygodnie manewrujesz nim w małych i wąskich pokojach. Łatwo go przechowujesz, bo zajmuje mało miejsca w schowku, czy szafie.

Odkurzasz różne rodzaje podłóg dzięki uniwersalnej ssawce podłogowej. Sprzątasz skutecznie, bo o wydajność dba technologia Vortex. Co to jest?

To technologia, która zapewnia stały przepływ powietrza. Powietrze osiąga prędkość nawet 100 km/h, więc moc ssania jest wysoka i odkurzasz wydajnie.

Masz alergię? Technologia Vortex ma jeszcze jeden plus. Oczyszcza powietrze, którym oddychasz.

Oddziela cząsteczki brudu, więc powietrze, które wydmuchuje, jest czyste i zdrowe. Pomaga jej filtr HEPA 13, który łapie nawet drobne cząsteczki alergenów. Koniec z kichaniem i czerwonymi oczami.

Odkurzasz szczeliny, zakamarki i wysoko położone miejsca. Rura jest teleskopowa (wysuwana), więc łatwo dosięgasz do sufitów, kratek wentylacyjnych i półek. Dopasowujesz długość rury do swojego wzrostu, więc Twoje plecy są proste.

Reklama

Regulujesz siłę ssania w zależności od ilości brudu i rodzaju podłogi. Odkurzacz ma pokrętło z 4 stopniami regulacji. Decydujesz, czy używasz niższej mocy do drobnego kurzu z paneli, czy wysokiej mocy do sierści na dywanie. Kurz wpada do zbiornika o pojemności 1 l.

Masz mało gniazdek w pokojach? To nic! Kabel ma długość 6,5 m, co daje Ci zasięg pracy aż 10 m. Dosięgasz do różnych zakamarków i kątów w pokoju, bez przepinania kabla do innego gniazdka.

Łatwo manewrujesz odkurzaczem. Ma kółka po bokach, które zapewniają stabilność. Wygodnie przenosisz odkurzacz pomiędzy pokojami, albo po schodach, dzięki uchwytowi.

W zestawie masz:

  • Ssawkę podłogową.
  • Ssawkę do tapicerki.
  • Szczelinówkę.
  • Pędzel z włosia do kurzu.

Producent wycenił odkurzacz na 1249 zł. Zobacz aktualne ceny u sprzedawców na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl