Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Bezlitośnie zasysa brud z siłą 8000 Pa. Nowy robot sprzątający Sencor SRV 9550BK

Autor: 
newsman
19-10-2021
Reklama
Odkurzacz automatyczny Sencor SRV 9250BK
Sencor SRV 9250BK

Masz dywany i zastanawiasz się, który robot sprzątający da sobie z nimi radę?

To prawda, że dywany są niezłym wyzwaniem dla jeżdżących odkurzaczy. Okruszki, sierść, włosy i kurz to tylko kilka „brudnych” przykładów, które leżą na Twoim dywanie.

Z myślą o Tobie Sencor zaprojektował nowy odkurzacz automatyczny SRV 9550BK. W czym Ci pomaga?

Na początek – skutecznie zasysa brud z siłą 8000 Pa. To znaczy, że dokładnie sprząta różne rodzaje podłóg. Jeździ po podłogach drewnianych, panelach, płytkach i, co najważniejsze, po dywanach i wykładzinach.

Ma szczotkę boczną, która wygarnia brud z narożników i kątów i kieruje go do szczotki głównej. Jest sprytny i kiedy wjeżdża na dywan, automatycznie zwiększa siłę ssania.

Sprawnie porusza się po domu dzięki LIDAR. W skutecznym i bezpiecznym sprzątaniu pomaga mu żyroskop, czujniki wykrywające schody i inne przeszkody.

Wie wszystko o Twoim domu. Robi mapy nawet 5 różnych pięter. Dla każdego pomieszczenia ustawiasz najlepszy sposób sprzątania. Dopasowujesz go do swojego stylu życia.

Reklama

Robot sprzątający odkurza i myje podłogę mopem za jednym razem. Delikatne podłogi są bezpieczne, bo regulujesz przepływ wody na ściereczkę. W skrócie – szybko, łatwo i bez przykrych niespodzianek.

Ustawiasz harmonogram pracy, dopasowany do Twojego trybu życia. Decydujesz, czy robot sprząta 1 dzień w tygodniu, w dni robocze, czy w weekendy.

Jest świetny do dużego domu. Działa nawet 200 minut na jednym naładowaniu. To sporo czasu, żeby wysprzątać podłogi w kilku sporych pokojach, a nawet na 2 piętrach. Kiedy się rozładuje, sam wraca do stacji dokującej.

Jest cichy i nie straszy zwierzaków domowych. Generuje dźwięk na poziomie 69 dB – to mniej więcej tyle, co we wnętrzu samochodu.

W zestawie masz między innymi:

  • 1 gumową szczotkę główną.
  • 1 szczecinową szczotkę główną.
  • Zapasową szczotkę boczną.
  • 1 ściereczkę mopującą.
  • Pilot do sterowania z baterią.
  • Akcesorium do czyszczenia.

Zobacz aktualne ceny robota u sprzedawców na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl