Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Podwójna moc odkurzania wszystkich podłóg. NOWOŚĆ! Robot sprzątający z 2 turbinami Eufy RoboVac X8 Hybrid

Autor: 
newsman
15-11-2021
Reklama
Nowy odkurzacz automatyczny z mopem Eufy RoboVac X8 Hybrid
Eufy RoboVac X8 Hybrid

Włosy, sierść, okruszki i kurz rozgościły się na Twojej podłodze?

Pozbądź się ich z podwójną siłą ssania. Nowy robot sprzątający RoboVac X8 Hybrid z technologią Twin – Turbine sprząta szybko i skutecznie dzięki 2 turbinom. Każda z nich ma moc ssania 2000 Pa. To podwójna moc odkurzania każdego rodzaju zabrudzeń.

2 turbiny zwiększają ogólny przepływ powietrza. Im większy jest przepływ powietrza, tym mniej włosów, włókien i sierści nawija się na szczotkę. Genialne dla właścicieli futrzaków.

Robot zna plan Twojego domu dzięki nawigacji laserowej iPath™. Rysuje mapę pokoi i wybiera najlepszy sposób na ich sprzątnięcie. Jest świetny do dużych i piętrowych domów, bo rysuje mapę nawet kilku pięter.

Robi 2 rzeczy naraz. Odkurza i mopuje podłogę, więc sprzątanie jest szybkie. Po naładowaniu do pełna odkurza przez 180 minut, a mopuje przez 140 minut.

RoboVac X8 Hybrid wie, co odkurza. Dzięki funkcji BoostIQ w 1,5 sekundy automatycznie zwiększa moc ssania tam, gdzie jest potrzebna (np. na dywanach).

W zbiorniku mieści dużo kurzu i ogranicza powstawanie chmury pyłu, kiedy go opróżniasz. To technologia UltraPack Dust – Compression, która kompresuje kurz w pojemniku.

Reklama

Odkurzacz wykorzystuje większą objętość pojemnika. Zbiera więcej kurzu za jednym razem i nie robi przerw w pracy. Im bardziej ubity kurz w zbiorniku, tym mniej pyłu wydostaje się z niego przy wyrzucaniu brudu.

Robotem sterujesz za pomocą aplikacji. Sprawdzasz, gdzie jest odkurzacz i wybierasz, które miejsca ma posprzątać. Ustawiasz strefy bez sprzątania, czyli takie, które robot ma ominąć (np. miski zwierzaków).

Producent wycenił odkurzacz na 549,99€.

Zobacz aktualne ceny odkurzacza na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl