Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Robot sprzątający, który robi… zdjęcia! NOWOŚĆ iRobot Roomba j7+

Autor: 
newsman
30-10-2021
Reklama
Nowy robot sprzątający iRobot Roomba j7+
iRobot Roomba j7+

Zastanawiasz się, co widzi Twój robot sprzątający, kiedy odkurza?

Nowy iRobot Roomba j7+ informuje Cię o wszystkim nawet kiedy jesteś w pracy.

Uczy się, jaki jest plan Twojego domu. Zwinnie porusza się po pokojach dzięki nawigacji PrecisionVision. Rozpoznaje przeszkody w czasie rzeczywistym (np. miski zwierzaków, zabawki, kwiaty). Sprząta dookoła nich, więc nie musisz wcześniej przygotowywać podłogi do odkurzania.

Korzysta z platformy iRobot Genius. Kiedy odkurza, robi zdjęcia przeszkód, które napotyka. Zdjęcia wysyła do aplikacji, więc wiesz, jak przebiega sprzątanie.

Dajesz mu wskazówki, jak ma postępować z różnymi przeszkodami (np. nieczystościami po pupilach). Robot pamięta o bezpieczeństwie i wszystkie dane są zaszyfrowane.

Jest dedykowany właścicielom domowych zwierzaków. Ma 2 gumowe szczotki główne, które zbierają brud, sierść i włosy z podłóg twardych i dywanów. Są łatwe w czyszczeniu. Mają konstrukcję, która minimalizuje ryzyko nawijania się na nie włosów.

Szczotki precyzyjnie zbierają brud.Głowica czyszcząca jest ruchoma i dopasowuje się do każdej powierzchni. Szczotki są blisko podłogi, więc dokładnie zbierają zanieczyszczenia.

Reklama

Odkurzacz skupia się na sprzątaniu najbrudniejszych miejsc. To sprawka technologii Dirt Detect™, czyli czujników, które informują robota, gdzie jest najwięcej brudu. Koncentruje się na ich dokładnym wysprzątaniu.

Robot wie, jakie masz nawyki i styl życia. Przygotowuje dla Ciebie spersonalizowane sugestie odnośnie sprzątania. Podpowiada, kiedy pylą rośliny, albo linieją zwierzaki i przyda się dodatkowy cykl odkurzania.

Odkurzacz wyrzuca za Ciebie śmieci. Po odkurzeniu podjeżdża do stacji Clean Base® i opróżnia zbiornik z brudem. Zanieczyszczenia wpadają do workaAllergenLock™, który zatrzymuje do 99% kurzu i alergenów.

Zapominasz o opróżnianiu worka nawet przez 60 dni. Kiedy wyjmujesz go ze stacji, automatycznie się zamyka. Masz pewność, że kurz i inne zanieczyszczenia zostają w środku.

Producent wycenił robota na 4 499 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Eliza T
Eliza T
2 lat temu

Super pomoc w domu ! Codziennie nasz robocik pomaga nam w utrzymaniu czystości. Polecam jak najbardziej, a jestem bardzo wymagająca

Oskar
Oskar
Reply to  Eliza T
2 lat temu

W Końcu zdecydowaliśmy się na wybór robota i wypadło na model j7+, mamy go niecały miesiąc, ale na prawdę spoko urządzenie. Fajnie sprząta ! Jest dosyć dokładne, nie gubi się, Mapowanie działa świetnie !

pnow
pnow
2 lat temu

Oo coś dla mnie. Przy dwóch zwierzakach i 4 miskach takie rozwiązanie zdecydowanie by się sprawdziło.

Marek
Marek
2 lat temu

czekam na jakieś fajne filmy z testami bo mam w planach zamówić.

wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl