Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Odkurzacz, który myśli za Ciebie. Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Autor: 
newsman
27-04-2022
Reklama
Nowy odkurzacz bezprzewodowy z elastyczna rura Beko Smart PowerClean Pro Cordless VRT95929VI
Beko Smart PowerClean Pro Cordless VRT95929VI

Zastanawiasz się, jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania?

Odkurzacz pionowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI myśli za Ciebie i sam dobiera najlepszą moc ssania.

Odkurzacz automatycznie reguluje moc ssania w zależności od powierzchni, którą sprzątasz. Dodaje mocy ssania tam, gdzie tego potrzebujesz. To wygodne, bo wiesz, że wszystkie podłogi w domu są skutecznie posprzątane.

Wygodnie odkurzasz pod kanapą, szafą i stołem. Odkurzacz ma elastyczną rurę, która „zgina się”, żeby sięgnąć pod meble i do innych zakamarków. Nasadka przesuwa się pod meblami, a Ty sprzątasz z prostymi plecami, bez schylania się.

Odkurzacz podnosi z podłogi duże okruchy i drobny kurz. Ma 210 W mocy ssania, więc dokładnie czyści dywany i podłogi twarde.

Sprzątasz podłogi w dużym domu za jednym razem. Po naładowaniu działa do 60 minut, a brud wpada do dużego zbiornika na kurz o pojemności 0,9 l. Jest spory, więc w trakcie sprzątania rzadko go opróżniasz.

Najważniejsze informacje widzisz na ekranie LCD. Wybierasz prędkość pracy i sprawdzasz poziom naładowania baterii. Odkurzacz wyświetla też komunikat o konieczności wymiany filtra, albo wykrytej usterce.

Reklama

W zestawie dostajesz kilka praktycznych akcesoriów. To między innymi miękka szczotka do kurzu, szczelinówka do sprzątania zakamarków i wąskich miejsc i szczotka Mini Turbo do odkurzania sierści.

Wszystkie akcesoria i odkurzacz przechowujesz w magnetycznej stacji ładującej. Są zawsze pod ręką i gotowe do kolejnego sprzątania.

Producent wycenił odkurzacz bezprzewodowy na £430.

Sprawdź aktualną cenę odkurzacza na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl