in , ,

45 minut odkurzania każdej powierzchni z Beko Cordless 2in1 ErgoClean Vacuum Cleaner

Reklama

Nowy odkurzacz pionowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Cordless 2in1 ErgoClean™ Vacuum Cleaner
Beko Cordless 2in1 ErgoClean™ Vacuum Cleaner

Szukasz odkurzacza bezprzewodowego do codziennego sprzątania mieszkania?

Beko Cordless 2in1 ErgoClean™ Vacuum Cleaner radzi sobie z każdą powierzchnią w domu. Odkurza podłogi, meble, a nawet sufity.

Sprzątasz mieszkanie na 1 naładowaniu. Działa do 45 minut, więc masz sporo czasu na rutynowe odkurzanie. Zdążysz np. odkurzyć podłogi, albo posprzątać kurz z półek, wnętrze auta, czy sierść futrzaka.

Odkurzanie półek, szuflad, lamp, czy mebli tapicerowanych jest łatwe dzięki modułowi ręcznemu i zestawowi końcówek. Jest lekki, więc wygodnie sprzątasz nawet wysoko położone półki i lampy.

Na dywanie widzisz okruszki i sierść? Włączasz funkcję Turbo, czyli dodatkową moc ssania, która wyciąga z włókien dywanu głęboko osadzony brud.

Czas na odkurzanie pod, albo za meblami? Głowica podłogowa ma podświetlenie LED. Wygodnie sprzątasz tam, gdzie jest słabe oświetlenie (albo nie ma go wcale). Sprzątasz skutecznie, bo widzisz nawet drobny kurz i pojedyncze włosy.

Sprzątasz bez niepotrzebnych przerw w pracy. Zbiornik na kurz jest pojemny (0,55 l), więc mieści sporo kurzu i rzadko go opróżniasz.

Odkurzacz ładujesz w stacji ściennej przez około 4 godziny. W stacji trzymasz odkurzacz i wszystkie akcesoria, więc nie martwisz się, że się zgubią.

Producent wycenił odkurzacz na 99£ (541 PLN). Zobacz aktualne ceny w sklepach na Ceneo.

Warte przeczytania?

Reklama

Co to jest ogniskowa w fotografii?

Ranking smartwatchy

Najlepszy smartwatch. Ranking 2023 TOP 13