Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Nawet 85 minut sprzątania z nowym odkurzaczem bezprzewodowym Sencor SVC 0740BL

Autor: 
newsman
18-10-2021
Reklama
Nowy odkurzacz pionowy z mopem Sencor SVC 0740BL
Sencor SVC 0740BL

Masz duży dom i odkurzanie zajmuje Ci dużo czasu? Nie chcesz robić przerw w pracy, żeby doładować baterię w odkurzaczu?

Sencor ma na to rozwiązanie. Nowy odkurzacz bezprzewodowy SVC 0740BL na 1 naładowaniu działa do 85 minut. Najlepiej sprawdza się w dużych i piętrowych domach.

Masz sporo czasu na sprzątnięcie podłóg w kilku pokojach, albo odkurzenie mebli i sierści z foteli w samochodzie. Sprzątasz szybciej, bez niepotrzebnych przerw i czekania, aż doładuje się bateria.

Odkurzasz nie tylko podłogi twarde. Sprzątasz też włosy, włókna i sierść z dywanów dzięki obrotowej szczotce. Ruchoma głowica ułatwia  Ci manewrowanie wokół mebli.

Nic się przed Tobą nie ukryje. Szczotka podłogowa ma podświetlenie LED. Pokazuje Ci kurz, okruszki i włosy w słabo oświetlonych miejscach, np. pod kanapą i za szafą. Masz pewność, że odkurzanie jest skuteczne.

Widzisz na podłodze ślady błota po deszczu? Odkurzacz ma mopa, więc szybko i łatwo myjesz podłogę. Jeśli chcesz posprzątać kurz z mebli, okruszki z blatów, albo wnętrze auta, odłączasz moduł ręczny i montujesz odpowiednią końcówkę.

Zadzwonił telefon? Zaparkuj odkurzacz w pionie i zrób sobie przerwę. Dzięki temu nie schylasz się po odkurzacz, żeby go podnieść i dalej sprzątać.

Reklama

Parkowanie w pionie ma jeszcze jedną zaletę – odkurzacz zajmuje mało miejsca w szafie lub schowku, więc oszczędzasz miejsce.

W zestawie masz:

  • Szczotkę obrotową.
  • Ssawkę szczelinową.
  • Zasilacz.
  • Filtr.

Zobacz aktualną cenę odkurzacza w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
kamilos
kamilos
2 lat temu

Moja roomba s9+ sprząta 120 minut na jednym ładowaniu więc super. Obleci całe mieszkanie nawet w krótszym czasie, a do dokładności odkurzania nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl