Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Spersonalizowany dźwięk dookoła Ciebie. Bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 3

Autor: 
newsman
07-03-2022
Reklama
Słuchawki bezprzewodowe do biegania Apple AirPods 3
Apple AirPods 3

Lubisz, kiedy słyszysz dźwięk ulubionej piosenki z każdej strony? Nowe słuchawki bezprzewodowe Apple AirPods 3 dają Ci dźwięk przestrzenny.

Słuchawki śledzą ruch Twojej głowy i dają Ci trójwymiarową przestrzeń akustyczną. Masz wrażenie, że słyszysz piosenkę ze wszystkich stron.

Dostrajają muzykę do kształtu Twojego ucha. Funkcja adaptacyjnej korekcji (EQ) dopasowuje muzykę w taki sposób, żebyś słyszał jak najwięcej detali. Dodatkowo słuchawki układają się w uszach pod optymalnym kątem, żeby doprowadzać najlepszy dźwięk do Twojego ucha.

Słuchasz muzyki w trakcie treningu w deszczu? A może wylewasz siódme poty na siłowni? Słuchawki są wodoodporne w klasie IPX4, więc bez obaw możesz je zachlapać.

Nie chcesz przegapić ulubionej piosenki? Specjalny czujnik włącza pauzę, kiedy wyjmujesz słuchawki z uszu.

Są lekkie (1 słuchawka waży tylko 4,3 g), więc komfortowo słuchasz muzyki przez kilka godzin. Nie męczą ucha, bo są prawie niewyczuwalne.

Po naładowaniu grają przez 6 godzin, a dzięki etui MagSafe w formie powerbanka wydłużasz czas działania słuchawek do 30 godzin.

Reklama

Masz mało czasu na ładowanie, bo zaraz odjeżdża Twój tramwaj? Już 5 minut ładowania wystarcza na 1 godzinę słuchania muzyki. Akurat na podróż do pracy, albo szkoły.

Słuchawki kupisz za około 900 zł. Zobacz aktualne ceny u sprzedawców na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl