Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Usłysz świat dookoła. Słuchawki bezprzewodowe Creative Sensemore Air z technologią Sensemore

Autor: 
newsman
13-11-2022
Reklama

Słyszysz to, co dzieje się wokół Ciebie. Swobodnie prowadzisz rozmowy gdziekolwiek jesteś. Jeśli potrzebujesz chwili skupienia, szybko odcinasz się od otoczenia.

Słuchasz muzyki bez przerwy przez 10 godzin w każdych warunkach pogodowych.

Creative zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Sensemore Air.

Doskonale słyszysz swoje otoczenie. Technologia Sensemore wzmacnia wokale i szumy ze świata wokół Ciebie. Łatwo się komunikujesz i wyraźnie słyszysz rozmowy w cichym i głośnym otoczeniu.

Nasłuchujesz z podwyższoną czułością. Ta funkcja przyda Ci się w sytuacjach, kiedy słuch jest zbyt słaby, żeby wychwycić subtelne dźwięki.

Słyszysz, co dzieje się na ulicy, albo w tramwaju podczas drogi do pracy. Dostosowujesz zakres słyszalności otoczenia do swoich potrzeb. W aplikacji Creative szybko i łatwo przełączasz się między trybem Sensemore i Ambient.

Potrzebujesz chwili całkowicie dla siebie? Tryb ANC pomaga Ci się skupić na zadaniu, książce albo podcaście. Wycisza dźwięki otoczenia, więc odcinasz się od świata.

Nowośc słuchawki bezprzewodowe wodoodporne
Creative Sensemore Air
Reklama

Słyszysz dźwięk świetnej jakości. 6 mm przetworniki z biocelulozy dają Ci czyste wysokie tony, zbalansowane tony średnie i głęboki bass. Poprawiasz wrażenia dźwiękowe z pomocą Korektora EQ lub aplikacji.

Słuchasz muzyki przez cały dzień. Na 1 ładowaniu działają bez przerwy do 10 godzin. Z etui naładowanym do pełna wydłużasz ten czas do 35 godzin.

Spieszysz się do pracy? Już 10 minut ładowania wystarczy do słuchania muzyki przez 2 godziny.

Etui ładujące jest małe, lekkie i poręczne. Mieści się w kieszeni.

Zaczęło padać? Dałeś sobie porządny wycisk na siłowni? Nie ma sprawy. Słuchawki wytrzymują zachlapanie wodą i pot. Są wodoodporne w klasie IPX5.

Rozmawiasz z rodziną i znajomymi dzięki wbudowanym mikrofonom. Twój rozmówca doskonale Cię słyszy, gdziekolwiek jesteś. 2 z nich wykrywają i filtrują szumy otoczenia, a 2 odbierają Twój głos.

Producent wycenił słuchawki na 467 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl