Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Obsługujesz go tak jak smartfona. Ekspres do kawy Krups Intuition Experience+

Autor: 
newsman
21-11-2022
Reklama

Cenisz sobie wygodę i oszczędność czasu?

Krups zaprezentował nowy intuicyjny i prosty w obsłudze automatyczny ekspres do kawy Intuition Experience+.

Obsługujesz go tak jak ekran smartfona. Za pomocą podświetlanych wskaźników informuje Cię o kolejnych krokach parzenia kawy.

Pijesz pyszną i aromatyczną kawę dzięki technologii Quattro Force, która optymalizuje proces parzenia. Ma aż 21 gotowych przepisów na napoje, które wybierasz kliknięciem.

Ulubioną kawę zapisujesz w 8 profilach użytkowników.

Ekspres do kawy Krups Intuition Experience+ z podświetleniem
Krups Intuition Experience+

Oszczędzasz czas i łatwo przygotowujesz ulubioną kawę. Krups Intuition Experience+ ma duży dotykowy wyświetlacz, który w obsłudze przypomina smartfona.

Ekspres prowadzi Cię krok po kroku przez proces przygotowania kawy. Podświetlenie informuje Cię o kolejnych krokach i wymaganych czynnościach.

Reklama

Masz łatwy dostęp do różnych części ekspresu. Wygodnie wsypujesz ziarna i dolewasz wodę do zbiornika o pojemności 3 l. Zbiornik na fusy wyjmujesz od frontu.

Na co masz dzisiaj ochotę? Pobudzające espresso? Delikatne cafe latte? A może orzeźwiające nitro? Ekspres ma 21 automatycznych przepisów, które wybierasz kliknięciem.

Personalizujesz ulubioną kawę. Zapisujesz do 8 profili użytkowników. Dla każdego profilu ekspres pamięta do 7 przepisów i ustawiasz własny kolor podświetlenia.

Pijesz aromatyczną i pyszną kawę dzięki technologii Quattro Force. Optymalizuje proces przygotowania kawy, czyli mielenie, ubijanie, parzenie i czyszczenie. Wydobywa najlepszy smak ziaren.

Zaparzasz kawę bez niepotrzebnych zakłóceń. Ekspres jest zaprojektowany tak, żeby obniżać poziom emitowanego dźwięku.

Jest łatwy w czyszczeniu. Automatyczny system czyszczenia tabletką około 4 razy w roku i automatyczne cykle płukania oszczędzają Twój czas.

Ekspres świetnie wygląda w każdej kuchni. Wykończony jest szczotkowaną stalą nierdzewną. Jeśli chcesz dodać mu uroku, ustawiasz podświetlenie filiżanek.

Producent wycenił ekspres na 4499 zł. Zobacz aktualne ceny ekspresu:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl