Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Super lekkie odkurzanie całego domu. NOWY odkurzacz bezprzewodowy Amica Joran Pet Turbo VM 9011

Autor: 
newsman
02-11-2021
Reklama
Nowy odkurzacz pionowy Amica Joran PET Turbo VM 9011
Amica Joran PET Turbo VM 9011

Twoje ręce szybko się męczą, kiedy odkurzasz wysoko położone półki, sufity, czy lampy? Często robisz przerwy, żeby odpocząć?

A może za często?

Amica znalazła na to rozwiązanie. Odkurzacz bezprzewodowy Joran Pet Turbo VM 9011 jest lekki, wygodny i poręczny, bo waży tylko 1,5 kg. Łatwo odkurzasz wysoko położone miejsca, a Twoje ręce wolniej się męczą. Sprzątasz szybciej, bez przerywania pracy.

Sprzątasz każdy rodzaj powierzchni dzięki modułowi ręcznemu i wymiennym końcówkom. Zbierasz kurz z wnętrza auta, kanap, foteli, półek, książek, czy szczelin. Odkurzaniem sierści i włosów z tapicerki i wykładzin zajmuje się ssawka Pet.

Każdy Twój ruch jest skuteczny. Elektroszczotka ma podświetlenie LED i pokazuje Ci drobny kurz pod kanapą, czy szafą. Widzisz, gdzie ukrył się brud w słabo oświetlonych miejscach.

Regulujesz moc ssania w zależności od powierzchni i ilości brudu. Wysoka moc przydaje się np. do sierści na dywanie, a niska do drobnego kurzu na panelach.

Sprzątasz mieszkanie za jednym razem. W trybie Eco odkurzacz działa przez 50 minut, więc masz sporo czasu na odkurzenie podłóg, albo mebli i sufitów. Z maksymalną mocą odkurzasz przez 10 minut.

Reklama

Sprzątasz szybko, bez niepotrzebnych przerw. Odkurzacz ma duży zbiornik na kurz o pojemności 650 ml. Mieści sporo brudu, więc rzadko go opróżniasz.

Zobacz aktualne ceny odkurzacza u sprzedawców na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl