Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Super lekkie i łatwe sprzątanie całego domu. NOWY odkurzacz ręczny Eufy HomeVac H30 Mate

Autor: 
newsman
14-11-2021
Reklama
Nowość odkurzacz reczny Eufy HomeVac H30 Mate
Eufy HomeVac H30 Mate

Bolą Cię ręce na samą myśl od odkurzaniu pajęczyn z sufitu, kratek wentylacyjnych i lamp w całym domu?

Eufy znalazł na to rozwiązanie. Nowy odkurzacz ręczny HomeVac H30 Mate jest lekki i waży tylko 808 g. Łatwo go unosisz, żeby posprzątać wysoko położone miejsca. Odkurzanie jest wygodne nawet przez długi czas.

Sprzątasz drobny kurz i duże okruchy z różnych powierzchni dzięki mocy ssania 80 AW. Wysoka moc ssania to sprawka silnika, który wiruje z prędkością 100 000 obrotów na minutę.

Dopasowujesz moc ssania do rodzaju powierzchni, którą odkurzasz i ilości brudu. Do wyboru masz 2 tryby mocy. Tryb Eco to niższa moc, która przydaje się do drobnego kurzu. Tryb Max pomaga Ci w sprzątnięciu dużych i ciężkich zabrudzeń (np. okruchów z blatu).

Odkurzasz fotele w aucie, sierść z kanapy i kurz z półek na jednym naładowaniu. W trybie Eco sprzątasz przez około 20 minut, a w trybie Max przez około 10 minut. Rozładowała się bateria? Potrzebujesz około 4 godziny, żeby uzupełnić zapas energii.

Odkurzacz i akcesoria masz zawsze pod ręką. Przechowujesz je w stacji dokującej, więc są zawsze gotowe do sprzątania. W zestawie masz ssawkę szczelinową i końcówkę do wielu powierzchni.

Dopasowujesz odkurzacz do swojego wnętrza. Dostępny jest w 2 kolorach – białym i czarnym. Producent wycenił go na 179,99€.

Reklama

Zobacz aktualną cenę odkurzacza:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl