in , ,

Super lekkie i łatwe sprzątanie całego domu. NOWY odkurzacz ręczny Eufy HomeVac H30 Mate

Reklama

Nowość odkurzacz reczny Eufy HomeVac H30 Mate
Eufy HomeVac H30 Mate

Bolą Cię ręce na samą myśl od odkurzaniu pajęczyn z sufitu, kratek wentylacyjnych i lamp w całym domu?

Eufy znalazł na to rozwiązanie. Nowy odkurzacz ręczny HomeVac H30 Mate jest lekki i waży tylko 808 g. Łatwo go unosisz, żeby posprzątać wysoko położone miejsca. Odkurzanie jest wygodne nawet przez długi czas.

Sprzątasz drobny kurz i duże okruchy z różnych powierzchni dzięki mocy ssania 80 AW. Wysoka moc ssania to sprawka silnika, który wiruje z prędkością 100 000 obrotów na minutę.

Dopasowujesz moc ssania do rodzaju powierzchni, którą odkurzasz i ilości brudu. Do wyboru masz 2 tryby mocy. Tryb Eco to niższa moc, która przydaje się do drobnego kurzu. Tryb Max pomaga Ci w sprzątnięciu dużych i ciężkich zabrudzeń (np. okruchów z blatu).

Odkurzasz fotele w aucie, sierść z kanapy i kurz z półek na jednym naładowaniu. W trybie Eco sprzątasz przez około 20 minut, a w trybie Max przez około 10 minut. Rozładowała się bateria? Potrzebujesz około 4 godziny, żeby uzupełnić zapas energii.

Odkurzacz i akcesoria masz zawsze pod ręką. Przechowujesz je w stacji dokującej, więc są zawsze gotowe do sprzątania. W zestawie masz ssawkę szczelinową i końcówkę do wielu powierzchni.

Dopasowujesz odkurzacz do swojego wnętrza. Dostępny jest w 2 kolorach – białym i czarnym. Producent wycenił go na 179,99€.

Zobacz aktualną cenę odkurzacza:

Warte przeczytania?

Reklama

Nowość Creative Outlier Air V3

Usłysz świat wokół siebie. NOWOŚĆ słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Air V3 z funkcją monitorowania otoczenia

Nowość Eufy RoboVac X8 Hybrid

Podwójna moc odkurzania wszystkich podłóg. NOWOŚĆ! Robot sprzątający z 2 turbinami Eufy RoboVac X8 Hybrid