Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Pełna wygoda na pełnym ekranie. Nowy i super wytrzymały Apple Watch Series 7

Autor: 
newsman
17-10-2021
Reklama
Nowość Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

Największa powierzchnia ekranu i cienka ramka. Miękkie i bardziej zaokrąglone rogi.

To sprawia, że wszystko, co widzisz na nowym Apple Watch Series 7, jest wyraźne i czytelne, a obsługa – prosta.

Szybko i łatwo piszesz i wybierasz opcje na ekranie. Duży wyświetlacz to duże przyciski. Wygodniej obsługujesz takie aplikacje jak kalkulator czy stoper.

Łatwo zerkasz, która godzina i sprawdzasz inne dane. Wyświetlacz Retina nie gaśnie i jest o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. To znaczy, że nie musisz podnosić ręki i dotykać zegarka, żeby go włączyć.

Smartwatch towarzyszy Ci w trudnych warunkach. Szkło na ekranie jest grube, wytrzymałe i odporne na pęknięcia. W swoim najwyższym punkcie jest o 50% grubsze niż w Apple Watch Series 6. Klasa odporności na pył to IP6X, czyli żaden kurz nie dostaje się do środka.

Pływasz w morzu i basenie bez martwienia się o uszkodzenie zegarka. Jest wodoodporny nawet na głębokości 50 m, więc towarzyszy Ci w różnych wodnych aktywnościach.

Dbasz o swoje zdrowie i aktywność fizyczną. Mierzysz natlenienie krwi, tętno i robisz EKG w dowolnym miejscu i czasie. Zegarek informuje Cię o arytmii i jakości Twojego snu.

Reklama

Masz dostęp do dziesiątek treningów, do których motywują Cię piosenki z Apple Music. Wybierasz, czy masz ochotę na jogę, pilates, Tai chi, bieganie, czy jazdę na rowerze.

Ładuje się szybciej (nawet o 33%) w porównaniu do Series 6. Już 8 minut ładowania wystarczy, żeby przez 8 godzin monitorować Twój sen.

Najtańszą wersję Apple Watch Series 7 producent wycenił na 1999 zł. Zobacz dostępne warianty zegarków i aktualne ceny na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl