Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Super wytrzymały smartwatch dla twardzieli. Apple Watch Ultra

Autor: 
newsman
22-09-2022
Reklama
Smartwatch Apple Watch Ultra nowość
Apple Watch Ultra

Nie boisz się wyzwań? Nie lubisz żyć w strefie komfortu?

Przekraczasz swoje granice w sportach ekstremalnych?

Apple ma propozycję dla wielbicieli mocnych wrażeń. Poznaj nowy Apple Watch Ultra.

Mróz, upał, woda i piasek. Trenujesz w trudnych warunkach? Smartwatch znosi trening w skrajnych temperaturach od -20°C do 55°C. Jest też wodoodporny do 100 m i odporny na pył w klasie IP6X.

Twarda koperta z tytanu jest jednocześnie lekka, solidna i odporna na korozję. Ekran jest chroniony przez wytrzymałe szafirowe szkło.

Trenujesz o każdej porze dnia? Duży ekran jest czytelny i wyraźny w pełnym słońcu. Mieści dużo danych treningowych za jednym razem. Widzisz dokładnie to, co potrzebujesz.

Wyznaczasz trasę i obliczasz dystans i tempo. Precyzyjny GPS o podwójnej częstotliwości daje Ci dokładne dane lokalizacyjne. Śledzi trasę treningu nawet w trudnych lokalizacjach.

Reklama

Chcesz szybko oznaczyć punkt na trasie? A może włączyć monitorowanie treningu? Przycisk czynności programujesz według własnych potrzeb i sterujesz najbardziej przydatnymi funkcjami.

Przycisk boczny obsługujesz nawet w rękawiczkach. Wystaje poza krawędź, więc łatwo go obsługujesz. Włączasz np. funkcje bezpieczeństwa, połączenie alarmowe, czy wyświetlasz kartę medyczną.

Zdarzył się wypadek? Syrena alarmowa emituje sygnały dźwiękowe o natężeniu 86 dB, które są słyszalne z odległości do 180 m. Pomoc nadejdzie szybko.

Uwielbiasz długie biegi? Trenujesz do triathlonu? Smartwatch świetnie nadaje się na długie trasy. Bateria w normalnym trybie pracy działa do 36 godzin. W trybie niskiego zużycia baterii działa do 60 godzin.

Wyspecjalizowane paski świetnie sprawdzają się w treningach terenowych i wymagających dyscyplinach sportowych. Opaski są lekkie, proste w zapięciu i regulacji. Łatwo je dopasowujesz do nadgarstka.

Producent wycenił smartwatcha na 4799 zł. Zobacz aktualną cenę w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl