Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Zwinnie omija buty i kable dzięki sztucznej inteligencji. Robot sprzątający Kärcher RCV 5

Autor: 
newsman
24-03-2023
Reklama

Zostawiasz go samego w domu i wiesz, że sprzątanie jest bezpieczne. Rozpoznaje różne przedmioty: buty, kable i zabawki dzięki sztucznej inteligencji.

Odkurza podłogi twarde i dywany z krótkim włosiem. Skutecznie wyciąga brud z włókien dywanu dzięki dodatkowej mocy w trybie Auto Boost.

Myje podłogę mopem, a poziom nawilżenia ściereczki ustawiasz w aplikacji. Ustawiasz tryb sprzątania, harmonogram pracy i masz podgląd na mapę domu.

Poznaj nowego robota sprzątającego ze sztuczną inteligencją Kärcher RCV 5.

Robot sprzątający ze sztuczną inteligencją Kärcher RCV 5
Nowa rodzina robotów sprzątających Kärcher: RCV 5 i RCV 3

Twoje dzieci zostawiły zabawki na podłodze? Zapomniałaś schować buty do szafki? Robot bezpiecznie sprząta, kiedy nie ma Cię w domu.

Nawigacja LiDAR, czujnik laserowy i kamera skutecznie wykrywają przedmioty. Dzięki sztucznej inteligencji robot rozpoznaje buty, kable, zabawki, czy miski zwierzaków.

Omija je, więc nie ma ryzyka, że się zablokuje albo zniszczy przedmiot.

Reklama

Jest wszechstronny i świetny do codziennego sprzątania. Odkurza panele, płytki, podłogi drewniane i dywany z krótkim włosiem.

Rozpoznaje dywany i skutecznie wyciąga brud z włosia. To dzięki trybowi Auto Boost, który dodaje odkurzaczowi mocy na dywanie. Robot zasysa drobny brud i duże okruchy. Maksymalna moc ssania to 5000 Pa.

Nie tylko odkurza, ale też myje podłogę mopem. W trybie mopowania wykrywa dywany i je omija. Masz pewność, że przypadkowo nie zmoczy ich powierzchni.

Rysuje mapę domu i wybiera najlepszą ścieżkę sprzątania dzięki nawigacji laserowej LiDAR. Mapuje nawet kilka pięter domu.

Dopasowujesz sprzątanie do swojego domu. W aplikacji ustawiasz harmonogram pracy, tryb sprzątania i moc ssania. Masz podgląd na mapy i aktualną lokalizację robota. Wyznaczasz strefy bez sprzątania i dopasowujesz poziom nawilżenia mopa.

Robot sprząta cały dom za jednym razem. Maksymalny czas pracy to 120 minut. Ładujesz go w specjalnej stacji dokującej.

Robota sprzątającego ze sztuczną inteligencją Kärcher RCV 5 kupisz za około 2300 zł.

W rodzinie odkurzaczy automatycznych RCV jest jeszcze młodszy brat, model RVC 3. To podstawowy model, bez sztucznej inteligencji i z mniejszą mocą ssania (2500 Pa). Jest tańszy i kupisz go za około 1600 zł.

Zobacz aktualne ceny odkurzaczy w sklepach:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl