Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Wszystko w jednym robocie. Samoczyszczący robot sprzątający z mopowaniem Redroad G10!

Autor: 
newsman
14-06-2022
Reklama

Redroad chce, abyś mógł żyć spokojnie i przyjemnie. Niech roboty zajmą się sprzątaniem. Po niedawnej premierze modelu Redroad V17 czas na kolejnego robota sprzątającego. Tym razem duży nacisk jest położony na mycie i mopowanie podłóg. Poznaj nowego Redroad G10!

Wielu użytkowników skarżyło się na mało satysfakcjonujące systemy mopowania robotów automatycznych. Jednym z głównych problemów są na pewno dywany. Roboty w trybie mycia podłogi nie potrafią ich rozpoznać, przez co Twój dywan może być myty dokładnie tak jak podłoga.

Innym problemem jest sam mop, który nie jest czyszczony w trakcie mopowania. Po przejechaniu 30 metrów kwadratowych cały brud zebrany na jego powierzchni jest rozcierany w kolejne części mieszkania.

Jeżeli należysz do osób, które zrezygnowały z używania robota sprzątającego do mycia podłóg z tych powodów, mam dla Ciebie rozwiązanie: Robot sprzątający z funkcją mopowania Redroad G10!

Mądrzejszy system pracy Redroad G10

Po pierwsze, robot potrafi rozpoznać dywany. Dzięki temu, gdy tylko wjedzie na dywan w Twoim mieszkaniu, tkanina z mopem zostanie podniesiona. Automatyczne uniesienie mopa na wysokość około 8 mm pozwala na bezproblemowe odkurzenie dywanu, bez ubrudzenia go mokrym mopem.

Możesz swobodnie uruchamiać robota w trybie sprzątania całego mieszkania, bez zmartwienia o dywany.

Jak skutecznie ominąć przeszkody? Oczywiście wykorzystując zaawansowane czujniki. W modelu Redroad G10 jest ich aż 8, które po połączeniu sił bez problemu omijają przeszkody na podłodze. Chroni to Twoje meble przed obiciem i podnosi efektywność sprzątania.

Reklama

Samo mopowanie na wiele się nie zda, jeżeli nie zdezynfekujesz mopa. Nie musisz jednak korzystać z żadnych środków chemicznych.

W robocie Redroad G10 jest system sterylizujący. Opiera się on na elektrolizie solanki, która skutecznie zabija bakterie na powierzchni urządzenia. Co jest w tym najlepsze? System sam się regeneruje, więc nie musisz kupować uzupełniacza produktu do dezynfekcji.

Bardziej wyrafinowany robot sprzątający Redroad G10

Kolejnym ważnym usprawnieniem tego modelu robota jest samooczyszczenie mopa. Robot automatycznie wraca do bazy po umyciu 10 metrów kw. powierzchni podłogi. W bazie tkanina mopa jest oczyszczana z wszelkich zabrudzeń, które zdążyły osadzić się na jego powierzchni. Po czym robot wraca do pracy.

Dzięki temu rozlana Cola w kuchni nie jest rozcierana po całym mieszkaniu, tylko dobrze umyta. Po całym procesie mycia mop jest dodatkowo dogłębnie czyszczony, dzięki czemu ty zyskujesz jeszcze więcej swobody i wolnego czasu.

Stacja bazowa robota jest wyposażona w system osuszania powietrzem, który szybciej osusza tkaninę mopa. Ochroni Cię to przed nieprzyjemnym zapachem, bakteriami czy poczuciem wilgotnego powietrza.

Jeszcze mocniejszy Redroad G10

Robot potrafi imitować ruch naszej ręki podczas mycia podłogi. Nie tylko wyciera on podłogę, ale również wibruje z częstotliwością 3000 ruchów na minutę. Trudne zabrudzenia umyjesz jeszcze łatwiej niż do tej pory.

Na pokładzie zamontowano dużą baterię o pojemności 5200 mAh. Robot może dynamicznie sprzątać mieszkanie nawet przez 150 minut.

Odkurzanie podłóg również jest bezproblemowe. Robot ma moc ssącą wynoszącą 2800 Pa. Bez problemu sprząta kurz, włosy, rozsypany cukier, a nawet kamienie, które wniosłeś do domu na butach.

Redroad dalej rozwija swoje innowacje w oferowanych produktach, dbając, abyś otrzymał jak najwyższy poziom inteligentnej technologii oraz komfortowe życie.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl