Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Najlepsza szczoteczka soniczna dla początkujących. Oclean Endurance z trybem dla nowych użytkowników

Autor: 
newsman
27-06-2022
Reklama
Elektryczna szczoteczka soniczna do zebow Oclean Endurance dla poczatkujacych
Elektryczna szczoteczka soniczna do zębów Oclean Endurance

Chcesz zacząć szczotkować zęby elektryczną szczoteczką?

Martwisz się, że nowy sposób mycia zębów może podrażnić jamę ustną?

Elektryczna szczoteczka soniczna Oclean Endurance pomaga Ci przyzwyczaić się do nowego trybu mycia zębów.

Szczotkowanie jest łagodne i komfortowe, bo szczoteczka ma wbudowany tryb dla początkujących użytkowników. Przez 1 tydzień myjesz zęby delikatnym trybem, który stopniowo przyzwyczaja je do szczoteczki elektrycznej.

Po tygodniu bezpiecznie myjesz zęby zwykłym trybem i nie martwisz się o podrażnienia. Tryb mycia zębów możesz zmienić przez 2 – sekundowe naciśnięcie przycisku.

Twoje zęby są czyste i zdrowe. Szczoteczka elektryczna wykonuje do 72 000 ruchów na minutę. Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż tradycyjna szczoteczka.

Mikrowibracje w połączeniu z główką z włosiem w kształcie litery W skutecznie usuwają wszystkie zanieczyszczenia, które gromadzą się w jamie ustnej w ciągu dnia. Opatentowany silnik optymalizuje efektywność szczotkowania i moc szczoteczki.

Reklama

Zastanawiasz się, ile czasu powinieneś myć zęby? Wbudowany timer (2 –, 3 – i 4 – minutowy) odmierza czas szczotkowania zębów. Pomaga Ci wyrobić zdrowy nawyk dbania o jamę ustną.

Szczoteczka daje Ci sygnał, kiedy czas na szczotkowanie kolejnej części jamy ustnej (ćwiartki). Na przykład, jeśli myjesz zęby przez 2 minuty, co 30 sekund szczoteczka informuje Cię, że czas przejść do kolejnej części.

Dzięki temu wszystkie zęby są dokładnie wyszczotkowane. Kiedy usłyszysz pauzę, to znaczy, że cały cykl mycia zębów się skończył.

Zapominasz o ładowaniu szczoteczki na miesiąc. W pełni naładowany akumulator wystarcza nawet na 30 dni użytkowania.

Dzięki temu szczoteczka świetnie nadaje się do mycia zębów nie tylko w domu, ale też w podróży. Ładujesz ją kablem USB – C, który dostajesz w zestawie.

Łatwo myjesz szczoteczkę i nie martwisz się o zachlapanie wodą. Jej konstrukcja jest wodoodporna w klasie IPX7. To znaczy, że swobodnie używasz jej przy umywalce i możesz opłukać ją pod wodą.

Konstrukcja szczoteczki minimalizuje ryzyko zbierania się na niej pleśni. Wygodnie i higienicznie za jednym razem.

Szczoteczka jest łatwa w obsłudze, bo ma tylko 1 przycisk. Dodatkowo sygnałem dźwiękowym daje Ci znać o niskim poziomie naładowania baterii, albo przełączeniu trybu szczotkowania.

Łatwo i wygodnie przechowujesz szczoteczkę nawet w małej łazience. W zestawie dostajesz uchwyt na ścianę, więc urządzenie zajmuje mało miejsca na umywalce lub blacie. Uchwyt montujesz tak, jak Ci wygodnie – nawet do góry nogami!

Szczoteczkę kupisz w 2 kolorach – białym i czarnym. Spodoba się wszystkim, którzy uwielbiają minimalistyczny desing.

W zestawie dostajesz szczoteczkę, główkę, kabel USB do ładowania i uchwyt.

Szczoteczkę elektryczną Oclean Endurance kupisz na AliExpress.

Do 1 lipca 2022 roku trwa promocja!

Przy zakupie wpisz kod promocyjny OCLEANJUN27 i dostajesz 2$ rabatu do oryginalnej ceny.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl