Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Delikatna szczoteczka soniczna dla wrażliwych zębów i dziąseł. Concept ZK5000

Autor: 
newsman
29-03-2023
Reklama

Szczoteczka soniczna, idealna dla wrażliwych zębów i dziąseł. Delikatnie strumieniem bąbelków czyści zęby, przestrzenie między nimi i linię dziąseł.

Dopasowujesz tryb pracy do swoich potrzeb. Wybierasz najlepszy program z 5 dostępnych ustawień.

Aplikacja Teethcare pomaga utrzymywać zdrowe nawyki mycia zębów. Robi mapę 3D Twojej jamy ustnej i daje indywidualne wskazówki, jak poprawić skuteczność mycia.

Poznaj nową szczoteczkę soniczną Concept ZK5000.

Szczoteczka soniczna dla wrażliwych zębów i dziąseł Concept ZK5000 nowość
Concept ZK5000

Masz wrażliwe zęby i dziąsła? Szczoteczka delikatnie dba o Twoją jamę ustną. Ruchy soniczne są łagodne i jednocześnie skuteczne. Oczyszczają przestrzenie między zębami i linię wzdłuż dziąseł.

Włosie wibruje i z mieszanki śliny, pasty i wody tworzy mikroskopijne bąbelki. Są wdmuchiwane w przestrzenie między zębami i docierają do trudno dostępnych miejsc.

Szczoteczka wykonuje do 40 000 ruchów sonicznych na minutę. To delikatne wibracje ultradźwiękowe. Usuwają płytkę nazębną i przebarwienia. Są świetne dla osób z aparatami ortodontycznymi, koronami, licówkami i protezami.

Reklama

Dopasowujesz mycie zębów do swoich potrzeb. Szczoteczka ma 5 trybów czyszczenia:

  • Clean: codzienne czyszczenie.
  • Soft: delikatne czyszczenie.
  • Sensitive: wyjątkowo delikatne czyszczenie.
  • White: wybielanie.
  • Polish: polerowanie.

Aplikacja Teethcare pomaga utrzymać zdrowe nawyki mycia zębów. Bada Twoje przyzwyczajenia i stan zębów. Zaleca odpowiedni tryb czyszczenia, który włącza się automatycznie po uruchomieniu szczoteczki.

Robi mapę 3D Twojej jamy ustnej i analizuje technikę mycia. Zobaczysz, nad którymi obszarami musisz jeszcze popracować. Aplikacja daje Ci znać o konieczności wymiany końcówki.

Timer automatycznie odmierza cykl mycia zębów. Jest podzielony na 4 interwały, każdy po 30 sekund.

Myjesz zęby pod prysznicem. Szczoteczka jest wodoodporna w klasie IPX7, więc możesz jej używać pod bieżącą wodą.

Dużo podróżujesz? Zabierasz szczoteczkę na wakacje i wyjazdy służbowe. Działa do 1 miesiąca po naładowaniu. Ładujesz ją na indukcyjnej bazie albo w etui podróżnym.

Etui podróżne jest solidne i chroni szczoteczkę przed uszkodzeniami w bagażu. Żeby naładować szczoteczkę w etui, wystarczy podłączyć kabel do pokrowca, a drugi koniec np. do komputera.

W pakiecie dostajesz 2 końcówki: Daily Clean (do codziennego czyszczenia) i Soft Clean (dla wrażliwych zębów i dziąseł). Szczoteczka dla wrażliwych zębów ma miękkie i delikatne włókna.

Jest też podstawka ładująca, etui, kabel USB i przejściówka.

Szczoteczkę kupisz już za około 340 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl