in , ,

Soniczne szczoteczki Nandme upiększą Twój uśmiech i poprawią zdrowie

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że zdrowe zęby i biały uśmiech są bardzo pożądane przez wielu z nas. Zdrowie jamy ustnej odbija się nie tylko na kwestiach estetycznych, ale również na zdrowiu całego systemu trawienia w organizmie.

Obok dobrze znanych marek dbających o zęby, jak Philips czy Oral-B pojawia się nowa: Nandme. W powiązaniu z nowoczesną technologią i dbałością o całą wiedzę dentystyczną Nandme tworzy nowatorskie szczoteczki elektryczne do ochrony Twojej jamy ustnej.

Profesjonalna ochrona od profesjonalistów

Moc czyszczenia Twoich zębów tkwi wewnątrz szczoteczki elektrycznej. To od wewnętrznych parametrów zależy, jak dobrze poradzi sobie ona z uporczywymi nalotami. Nandme poświeciło się opracowaniu nowych systemów napędowych szczoteczek.

Ich najnowsze osiągnięcie określane jako „lewitujący magnetyczny napęd soniczny 4.0” otworzyło nowe możliwości pracy szczoteczek. Mogą one osiągać prędkość obrotu wynosząca nawet 41 tysięcy ruchów na minutę! To lepsze osiągnięcia niż produktów dostępnych teraz na rynku.

Najnowsza seria elektrycznych szczoteczek sonicznych Nandme: NX7000, NX8000 czy NX9000 wyposażone zostały w ten właśnie magnetyczny napęd soniczny. Użytkownik dostaje całą moc szczoteczki, której jedynym zadaniem jest dbanie o czystość i higienę jamy ustnej.

Kolejnym ważnym patentem Nandme jest centralna oś napędu sonicznego, która redukuje straty energii powstałe w wyniku czyszczenia zębów. Dodatkowo urządzenia wyposażone są w baterie o dużej pojemności, które potrafią osiągnąć żywotność pracy nawet 1 roku! W porównaniu z aktualnie dostępnymi elektrycznymi szczoteczkami sonicznymi, które osiągają 60 dni, jest to gigantyczna różnica.

Profesjonaliści skupieni na ochronie zębów

Zespół projektantów Nandme połączył siły z ekspertami w swoich dziedzinach: dentystami, inżynierami, czy projektantami sprzętu. Wspólnie skupili się na wykorzystaniu głównych zalet szczoteczek elektrycznych dla zdrowia Twojej jamy ustnej i wygodzie użytkownika. Nandme zwraca dużą uwagę na zdrowie swoich klientów i ich doświadczenie ze szczoteczkami elektrycznymi.

Na podstawie przeprowadzonej ankiety wysnuto ważne wnioski. Użytkownicy skarżyli się nie tylko na małą wydajność czyszczenia swoich obecnych szczoteczek. Równie ważnym problemem, jaki napotykali, był hałas, jaki generuje szczoteczka elektryczna w czasie codziennego użytkowania.

Właśnie dlatego, seria produktów Nandme NX zajęła się również tym zagadnieniem. Szczoteczki zostały wyposażone w ultra soniczny aktywny system redukcji hałasu. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania hałas generowany przez szczoteczki Nandme został zredukowany do zaledwie 45 dB.

Wewnętrzny algorytm szczoteczki dba o odpowiednie dobranie częstotliwości pracy, tak aby jakość czyszczenia zębów była na najwyższym poziomie, zachowując przy tym jak najniższy hałas szczoteczki.

Profesjonalnie dostarczony przepiękny uśmiech

Firma Nandme wciąż skupia się na korzystaniu z najnowszych odkryć i technologii. W połączeniu z profesjonalną wiedzą dentystyczną oferują Ci soniczne szczoteczki elektryczne, które zadbają o zdrowie Twojej jamy ustnej oraz o przepiękne białe zęby. W końcu, kto z nas nie chce mieć białych i pięknych zębów, które pozytywnie wpływają na zdrowie całego ciała!

Warte przeczytania?

Reklama

Recenzja masażera Donnerberg NM089

Test masażera do ciała Donnerberg NM089. Czas się zrelaksować!

Podziękowania dla świadkowej – personalizowane upominki 2022