Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Garmin Approach S70: Twój nowy partner na polu golfowym i poza nim!

Autor: 
newsman
23-06-2023
Reklama

Dla miłośników golfa, którzy szukają nie tylko doskonałego partnera na polu golfowym, ale także narzędzia do monitorowania zdrowia i aktywności na co dzień.

Garmin prezentuje nowy zegarek dla golfistów: Garmin Approach S70.

Ponad 43 000 wbudowanych pól golfowych na całym świecie i funkcja wirtualnego caddiego pomagają Ci przygotować się do gry.

Smartwatch mierzy Twoje tętno i stres, a do tego sprawdza poziom energii w Twoim organizmie.

Sprawdź, jakie niespodzianki kryje w sobie zegarek Approach S70.

Garmin Approach S70 smartwatch z bazą pól golfowych
Garmin Approach S70

Grasz w golfa w dowolnym miejscu na świecie. W zegarku masz zainstalowane mapy ponad 43 000 pól golfowych na całym świecie. Jesteś zawsze gotowy do gry, niezależnie od miejsca.

Wyświetlacz jest wyraźny przy każdym oświetleniu. Ekran AMOLED o średnicy 1,4" jest bardzo jasny i obsługujesz go dotykowo.

Reklama

Poprawiasz swoje umiejętności i grasz lepiej niż kiedykolwiek. Funkcja wirtualnego caddiego dopasowuje wybór kija na podstawie danych o wietrze, wysokości i danych dotyczących uderzeń.

Dzięki udoskonalonej funkcji celowania PlaysLike Distance będziesz wiedział, jak daleko poślesz każdą piłkę, biorąc pod uwagę zmiany wysokości i warunków środowiskowych.

Smartwatch jest świetny nie tylko do gry w golfa. Wbudowane profile aktywności dla treningów siłowych, HIIT, jogi, biegania i innych pomogą Ci budować solidne fundamenty pod lepszą grę.

A z całodobowym monitorowaniem stanu zdrowia i aktywności, Garmin Approach S70 pomaga utrzymać zdrowy styl życia, zarówno na polu golfowym, jak i poza nim.

Wiesz, jaki jest Twój stan zdrowia. Nadgarstkowy czujnik tętna, pomiar stresu, monitor energii Body Battery i zaawansowane monitorowanie snu są po to, żeby pomóc Ci utrzymać zdrowie na najwyższym poziomie.

Aplikacja Garmin Connect umożliwia tworzenie treningów z ponad 1600 ćwiczeń, a Garmin Coach dostarcza bezpłatne plany treningowe dla biegaczy.

Ale to jeszcze nie koniec! Garmin Approach S70 ma stylową i lekką konstrukcję oraz ceramiczną ramkę, co czyni go równie atrakcyjnym, co funkcjonalnym.

Dzięki wodoszczelności 5 ATM nie martwisz się o to, czy pogoda jest dobra do gry.

Z baterią działającą nawet do 21 dni w trybie zegarka oraz maksymalnie 20 godzin w trybie GPS, Garmin Approach S70 jest zawsze gotowy do akcji.

Smartwatch jest już dostępny na stronie producenta za około 749,99€. Kupisz go też w sklepach online:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl