Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Oszczędza Twój czas i sam się czyści. Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia Philips AquaTrio 9000 3w1

Autor: 
newsman
23-09-2022
Reklama
Nowy odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia PHILIPS AquaTrio 9000 3w1 XW9383/01
Philips AquaTrio 9000 3w1

Chcesz oszczędzać czas i odkurzać i myć podłogę za jednym ruchem ręki?

Philips AquaTrio 9000 3w1 to odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia. Usuwa kurz, plamy, brud, rozlane płyny i bakterie z podłóg twardych.

Rozlana kawa na podłodze? A może błoto i ślady po butach w korytarzu? Nasadka AquaSpin jednocześnie odkurza i myje podłogę. Sprzątasz dokładnie, bo za jednym pociągnięciem zbierasz brud z przodu i z tyłu nasadki.

Dopasowujesz intensywność mycia do swoich potrzeb i rodzaju podłogi. Do wyboru masz 2 poziomy wilgotności – normalny (do codziennego mycia) i intensywny (do uporczywych plam).

Wodę nalewasz do dedykowanego zbiornika, więc masz pewność, że do mycia zawsze używasz czystej wody. Brudna woda wpada do osobnego zbiornika, który łatwo i higienicznie opróżniasz, bez dotykania brudu rękami.

Chcesz odkurzyć rozsypane płatki śniadaniowe i okruszki pod stołem? Nasadka z podświetleniem LED czyści dywany i podłogi twarde. Dzięki podświetleniu widzisz nawet drobny kurz, sierść i włosy pod meblami i w słabo oświetlonych miejscach.

Łatwo manewrujesz pod meblami, wokół nóżek i w ciasnych zakamarkach dzięki specjalnej konstrukcji odkurzacza. Kładziesz go na płasko i wsuwasz pod meble.

Reklama

Odkurzasz kilka podłóg za jednym razem. Po naładowaniu odkurzasz do 45 minut, a w trybie odkurzania i aktywnego mycia do 25 minut.

Miękkie szczotki z mikrofibry same się czyszczą. Obracają się z dużą prędkością (do 4500 obrotów na minutę), więc brud od razu jest zasysany do zbiornika na brudną wodę. Dzięki temu szczotki zostają czyste.

Na ekranie LCD widzisz najważniejsze informacje. Widzisz stan baterii, tryb sprzątania i wskazówki o konserwacji odkurzacza.

Po skończeniu sprzątania odkurzacz wkładasz do specjalnej stacji 2w1. Funkcja automatycznego czyszczenia opłukuje odkurzacz i szczotki. Stacja pełni też funkcję ładowarki.

Producent wycenił odkurzacz na 3999 zł. Sprawdź aktualną cenę w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl