in , ,

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy. Ranking 2022

Reklama

5/5 (8)

Marzysz o idealnie czystych podłogach w Twoim domu? Masz dosyć tradycyjnego odkurzacza, który jest ciężki i niezbyt poręczny?

Szukasz takiego urządzenia, które nie tylko pozbędzie się wszystkich zanieczyszczeń, ale również umyje podłogę na mokro i zamieni się w kompaktowy odkurzacz ręczny?

Chcesz, aby odkurzanie stało się przyjemne i dziecinnie proste? Jesteś we właściwym miejscu! Poznaj najciekawsze propozycje sprytnych, domowych asystentów w naszym artykule – odkurzacz bezprzewodowy ranking 2022!

Odkurzacz pionowy ranking
Zastanawiasz się, jakie są zalety odkurzacza bezprzewodowego? Odkryj najważniejsze powody, dla których warto go kupić!

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

Każdy z nas marzy o czystym domu, niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużej willi czy w kawalerce. Nieskazitelne podłogi i wypielęgnowana tapicerka mebli.

Odkurzone kąty i przestrzenie pod meblami i zadbane wnętrze samochodu to coś, co jest nie tylko miłe dla oka, ale również zdrowe dla naszego organizmu.

Ciekawostka:

W 1901 roku powstały pierwsze odkurzacze… przewoźne. Były dużymi maszynami, ciągniętymi przez konie i ustawianymi przed domem klienta. Kurz wyciągany był przez długie węże.

Domyślasz się, że… wynalazek nie zdobył zbyt wiele popularności 🙂

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz

Wciąż znajdujesz wymówki, aby nie odkurzać? Męczy Cię korzystanie z tradycyjnego odkurzacza, który jest ciężki i nieporęczny? Potykasz się o kabel i przepinasz go w gniazdka za każdym razem, kiedy sprzątasz inny pokój?

Mam rewelacyjne wieści – koniec z tym! Z pomocą przychodzą Ci sprytne odkurzacze pionowe!

Urządzenia pionowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Jest to związane nie tylko z ogromnym komfortem użytkowania takich sprzętów, ale także z coraz bardziej przystępną ceną.

Producenci prześcigają się, aby zaoferować klientom jak najlepsze odkurzacze, wyposażone w innowacyjne funkcje, technologie, czujniki i wskaźniki.

Jaka jest różnica pomiędzy modelem pionowym a „poziomym”? Odkurzacz pionowy składa się z długiej rury, zakończonej szczotką. W obudowie umieszczony jest silnik oraz pojemnik na kurz.

Większość modeli nie ma standardowego worka na pył, drobiny i okruchy, a specjalny zbiornik, który jest bardzo łatwy do wyczyszczenia.

Zadajesz sobie pytanie, dlaczego odkurzacze pionowe skradły serca Polaków (i nie tylko)? Odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj. Jesteś ciekawy, jakie są ich zalety? Sprawdź to!

Reklama

Zalety odkurzacza bezprzewodowego

Odkurzacze bezprzewodowe pionowe to hit ostatnich lat. Producenci proponują coraz bardziej innowacyjne i zaskakujące rozwiązania, które ułatwiają nam codzienne czynności. Założę się, że odkurzanie jest jedną z najbardziej znienawidzonych prac domowych.

Jeśli należysz do tego grona (ja również należę!), takie urządzenie może stać się Twoim najlepszym i niezastąpionym asystentem. Dlaczego warto zdecydować się na odkurzacz pionowy?

Model pionowy o dużej mocy może z sukcesem spełniać funkcję klasycznego odkurzacza w Twoim domu. Jego parametry przeważnie odpowiadają tym, które cechuje standardowy odkurzacz.

Jedną z głównych zalet odkurzacza pionowego jest kompaktowa konstrukcja. Taka wersja urządzenia zajmuje o wiele mniej miejsca niż standardowy odkurzacz. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla mniejszych mieszkań, gdzie każdy metr jest na wagę złota.

Ciekawostka:

Pierwszy przenośny odkurzacz powstał w 1906 roku. Wykonany był z wentylatora elektrycznego, pudełka i poszewki od poduszki.

Żródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy przechowujesz na wygodnej stacji ładowania, a niektóre modele możesz nawet zamocować do ściany.

Dzięki temu masz o wiele więcej miejsca do przechowywania również innych rzeczy. Niektóre odkurzacze pionowe są składane, co dodatkowo pozwala zyskać wolną przestrzeń. Brzmi kusząco, prawda?

To była tylko jedna z zalet odkurzacza pionowego. Zapytasz mnie – co dalej? Odkurzacze pionowe są lekkie, zwrotne i używać ich możesz nawet jedną ręką. Sprzątasz bez konieczności schylania się, za co wdzięczy będzie Twój kręgosłup.

Wszystkie powierzchnie pod meblami możesz odkurzyć poprzez „położenie” urządzenia i wsunięcie go pod wybrany mebel. Niemal wszystkie modele mają tak skonstruowane głowice, że manewrowanie nimi wokół różnych elementów wyposażenia mieszkania jest dziecinnie proste. Jak Ci się podoba taka opcja?

Odkurzanie dywanów odkurzaczem pionowym
Wielofunkcyjność, zwrotność i komfort użytkowania to tylko jedne z zalet odkurzaczy pionowych. Jesteś ciekaw, jaki jest najlepszy odkurzacz pionowy?

Odkurzacz pionowy może być urządzeniem wielofunkcyjnym. Nie tylko dokładnie odkurzy panele, dywany lub płytki. Wiele modeli zamienia się również w wygodny odkurzacz ręczny, idealny do sprzątania szczelin, zakamarków i odkurzania tapicerki lub wnętrza samochodu.

Myjący odkurzacz pionowy

Urządzenie z funkcją mopa może umyć podłogę na mokro i wypolerować powierzchnie twarde. Z łatwością więc zastąpi nie tylko zwykły odkurzacz, ale również mop. Kilka prac domowych wykonanych za pomocą jednego urządzenia? Czemu nie!

Większość odkurzaczy pionowych nie ma klasycznego worka na zanieczyszczenia. W tych urządzeniach na czele stoi technologia cyklonowa. Skąd pochodzi taka nazwa?

Odkurzacz zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze. Następnie wprowadzane jest w ruch wirowy, który jednocześnie oddziela powietrze od zebranych zanieczyszczeń. Ten typ konstrukcji zbiera same pozytywne opinie. W Twoim sprzęcie powstaje istne tornado!

Cyklony niezwykle skutecznie oczyszczają powietrze z drobin i kurzu. Oznacza to, że wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to, którym wcześniej oddychałeś!

Urządzenia dodatkowo posiadają specjalne filtry (np. HEPA), które odznaczają się bardzo wysoką skutecznością. Wyłapują do 99,98% zanieczyszczeń o średnicy nawet 0,3 mikrona! Jeśli jesteś alergikiem, to taka cecha z pewnością Cię zainteresuje!

Rozwiązanie bezworkowe jest przede wszystkim oszczędniejsze. Nie musisz tracić czasu na czyszczenie worka ani pamiętać o wymianie i kupnie nowych. Jeśli worek się zapełnia, odkurzacz zazwyczaj traci moc.

W odkurzaczach cyklonowych kurz zebrany w pojemniku nie koliduje z zasysanym powietrzem, dlatego urządzenie nie traci swojej mocy. Filtry często można myć w wodzie, jeśli zajdzie taka potrzeba, więc nie musisz wydawać pieniędzy na ich ciągłe wymienianie.

Kolejnym walorem jest fakt, że technologia bezworkowa jest higieniczna i bezpieczna, ponieważ nie masz bezpośredniego kontaktu z kurzem, okruchami i innymi drobinami. Aby opróżnić pojemnik, po prostu trzymasz go nad koszem i naciskasz odpowiedni przycisk.

Odkurzacz jest więc gotowy do pracy w każdej chwili. Nie przejmujesz się tym, że nie masz w szafie zapasu worków, a właśnie rozsypałeś w kuchni garść cukru na podłogę. Jak Ci się podoba taka recepta na czystość w Twoim domu?

Odkurzacze bezworkowe są również ekologiczne. Nie kupujesz nowych worków, więc nie pozbywasz się starych. Tym samym dbasz o otaczające Cię środowisko. Odkurzacze cyklonowe zapewniają również maksymalną wydajność przy minimalnym poborze energii.

Reklama

Przewodowy czy bezprzewodowy?

Do wyboru masz odkurzacz pionowy bezprzewodowy lub przewodowy. Jeśli Twoim wymarzonym modelem jest wersja z akumulatorem i ładowana na specjalnej stacji dokującej, możesz zapomnieć o potykaniu się o kabel podczas sprzątania!

Chyba każdemu z nas zdarzyło się zaczepić o przewód – oczywiście w najmniej odpowiednim momencie. A po wyrwaniu gniazdka ze ściany na usta cisną się zawsze te same słowa :).

Model bezprzewodowy nie musi być przepinany z gniazdka do gniazdka, jeśli sprzątasz kilka osobnych pomieszczeń. Twoje ruchy nie są niczym ograniczone! Minusem rozwiązania z akumulatorem jest określony czas pracy na jednym ładowaniu. Musisz pamiętać, żeby uzupełniać energię w urządzeniu, aby cieszyć się szybkim i sprawnym odkurzaniem.

O niskim stanie baterii poinformują Cię różnego rodzaju diody i wskaźniki. Jeśli powierzchnia Twojego domu jest większa, możesz wybrać taki model, który zapewni Ci odkurzanie nawet przez 80 minut na jednym naładowaniu.

Odkurzacz pionowy myjący najlepiej zajmie się kafelkami w domu
Odkurzacze pionowe to specjaliści w utrzymywaniu porządku na niemal wszystkich rodzajach podłóg.

Opinie o odkurzaczach pionowych są rewelacyjne. Użytkownicy doceniają je przede wszystkim za ogromny komfort sprzątania, zwrotność i kompaktowe wymiary. Świetnie radzą sobie z każdym rodzajem podłóg – panelami, dywanami czy płytkami.

Odkurzacze pionowe szczególnie przypadły do gustu posiadaczom futrzanych pupili w domu, bo dzięki funkcji odkurzania ręcznego usuwanie sierści z kanapy i innych powierzchni zajmuje kilka minut. Co Ty na to?

Przygotowałam dla Ciebie ranking odkurzaczy bezprzewodowych producentów wiodących na polskim rynku. Jestem przekonana, że znajdziesz tutaj swój jeden, idealny i wymarzony model. Nie zwlekajmy! Poszukiwania nowego, domowego asystenta czas zacząć!

Reklama

Ranking odkurzaczy bezprzewodowych 2022. Od czego zacząć?

Zastanawiasz się, jakie cechy i funkcje powinien mieć Twój idealny odkurzacz pionowy, aby w pełni odpowiadał Twoim potrzebom? Lepiej wybrać model bezprzewodowy? A może odkurzacz 3w1? Mam dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci wybrać te najbardziej istotne właściwości i opcje. Od czego zacząć?

Na początek określ, czy wolisz model bezprzewodowy, czy zasilany przewodem. Jesteś zaskoczony, że odkurzacz pionowy może posiadać kabel? Bardzo często zamiennie używa się określeń „odkurzacz pionowy” i „odkurzacz bezprzewodowy”. Tymczasem producenci oferują także wersje „z kablem”, więc wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy ładowany jest za pomocą specjalnej stacji dokującej i po uzupełnieniu energii działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi.

Wybierając taki model, nie musisz podłączać kabla do gniazdka, aby rozpocząć sprzątanie. Ważne jest jednak to, aby kontrolować stan naładowania urządzenia, aby w trakcie prac w domu nie zaskoczył Cię brak mocy.

Wydajny akumulator lub długi przewód

Modele bezprzewodowe różnią się długością pracy na jednym, pełnym naładowaniu. Jeśli masz większe powierzchnie do odkurzania, dobrym wyjściem będzie wybór takiego sprzętu, który pracuje nawet przez 80 minut.

Przy mniejszym metrażu świetnie sprawdzą się takie wersje urządzeń, które odkurzają przez 20 lub 30 minut. Przez chwilę pomyśl, jak duże powierzchnie będziesz odkurzał najczęściej. To z pewnością pomoże Ci określić właściwy przedział czasowy.

Niemniej ważny jest czas ładowania baterii. Niektóre modele należy ładować w stacji przez nawet 6 godzin, a inne – 3 godziny. Musisz jednak pamiętać, że zazwyczaj im większa pojemność baterii, tym ładowanie trwa dłużej.

Teraz czas na pojemność zbiornika na kurz. Odkurzacze pionowe bardzo różnią się w tym względzie. Znajdziesz tutaj modele ze zbiornikiem mniejszym, na przykład 500 ml, jak również takie, które oferują pojemność aż 900 ml. Im większy zbiornik na kurz, tym rzadziej musisz go opróżniać. Jeśli masz spore mieszkanie, lepiej sprawdzi się model z większą pojemnością.

Reklama

Głośność pracy

Nie zapominajmy o głośności odkurzacza pionowego. Im niższa wartość tego parametru, tym urządzenie jest cichsze. Dzięki temu możesz bez trudu sprzątać mieszkanie, podczas gdy domownicy odrabiają lekcje, bawią się lub oglądają film.

Zazwyczaj odkurzacze pionowe mieszczą się w przedziale około 72 – 83 dB. Dla porównania 30 dB to szept, 60 dB zwykła rozmowa, a 100 dB to odgłos helikoptera.

Zdecyduj również, czy chcesz kupić odkurzacz z opcją 2w1 lub 3w1. Możesz wybrać taki model, który będzie pełnił dodatkowo funkcję mopa i odkurzacza ręcznego.

To pozwoli Ci zrezygnować z dodatkowych urządzeń w domu i tym samym zaoszczędzić sporo miejsca. Odkurzacz z opcją mycia na mokro pozbędzie się nawet zaschniętych plam, a wersja ręczna z łatwością wyczyści kanapę lub wnętrze samochodu.

Odkurzanie paneli odkurzaczem pionowym
Odkurzacze pionowe pozwalają na dotarcie pod meble, odkurzanie zakamarków i szczelin. To rewelacyjni asystenci do zadań specjalnych!

Mała waga urządzenia

Istotna jest również waga urządzenia, która zazwyczaj wynosi około 3 kg. Znajdziesz również takie modele, które ważą zaledwie 1,5 kg lub 2 kg, więc z łatwością mogą ich używać nawet mali domownicy.

Jeżeli wybierasz odkurzacz wielofunkcyjny, który posiada również zbiornik na wodę, jego waga może być nieco większa i wynosić nawet około 5 kg.

Moc urządzenia podpowiada Ci, z jaką intensywnością pracuje odkurzacz. Ogólnie przyjmuje się, że im większa moc, tym wzrasta skuteczność odkurzania. Musisz jednak liczyć się z tym, że efektywniejsza praca wiąże się zazwyczaj z wyższą ceną.

Podświetlenie LED czy elektroszczotka?

Pomyśl również, jakie dodatkowe opcje mogą Ci się przydać. Wybierasz odkurzacz z podświetleniem LED, aby dokładnie widzieć wszystkie okruszki, nawet w słabo doświetlonym pokoju?

A może lepszy będzie odkurzacz z elekroszczotką, która doskonale zbiera włosy i sierść. Genialnie radzi sobie nawet z odkurzaniem dywanów o długim włosiu.

Niektóre modele oferują systemy szybkiego czyszczenia, regulację poziomu mocy oraz tryb ciągłej pracy. Przydatna może okazać się funkcja Turbo, systemy ochronne przed przegrzaniem i przeładowaniem oraz bogaty zestaw akcesoriów, dołączony do zestawu.

Co powiesz na wyświetlacz LCD, nowoczesne systemy i czujniki monitorowania baterii? Jak widzisz, wybór może przyprawić o zawrót głowy!

Usiądź wygodnie i sprawdź propozycje modeli rankingu 2022, które szczególnie wpadły mi w oko. Założę się, że wśród nich czeka na Ciebie ten trafiony zakup!

Reklama

Odkurzacz bezprzewodowy do 500 zł

Bissell Featuerweight™ Pro

Odkurzacz pionowy Bissell Featuerweight Pro
Bissell Featuerweight™ Pro, ok. 250 zł

Zaczynamy od odkurzacza pionowego, ale z przewodem, Bissell Featuerweight™ Pro.

Odkurzasz podłogi, sprzątasz zakamarki w domu i czyścisz samochód. Dzięki funkcji 2w1 szybko zamieniasz urządzenie w mały odkurzacz ręczny.

Sprzątasz szybko i skutecznie dzięki technologii cyklonowej i wysokiej sile ssania. Oszczędzasz pieniądze, bo urządzenie jest bezworkowe. Nie martwisz się o systematyczne kupowanie nowych worków.

Co powiesz na maksymalny zasięg pracy do 6 m? Kabel o długości 5 m razem z odkurzaczem dają Ci duże możliwości w trakcie sprzątania. Nie martwisz się, że gniazdko jest za daleko.

Oczyszczasz powietrze wokół siebie. Odkurzacz ma wbudowane filtry, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Myjesz je pod wodą i gotowe!

Brud trafia do zbiornika 500 ml. Jest pojemny, więc wygodnie odkurzasz nawet przez długi czas.

Sprzątanie nie męczy Twoich rąk. Odkurzacz jest lekki (waży tylko 2 kg), łatwo nim manewrować i odkurzać wysoko położone miejsca (na przykład półki).

Cechy:

 • Odkurzacz przewodowy 2w1.
 • Moc ssania – 83,4 aW.
 • Bezworkowy.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • Maksymalny zasięg pracy – 6 m.
 • Długość kabla – 5 m.
 • Zmywalny filtr.
 • Poziom hałasu – 78 dB.
 • Waga urządzenia – 2 kg.

Reklama

Beko VRT82821DV

Odkurzacz pionowy Beko VRT82821DV


Beko VRT82821DV, ok. 500 zł

Pora na bezprzewodowy odkurzacz pionowy Beko VRT82821DV z funkcją 2w1. Sprzątasz meble, trudno dostępne miejsca i wnętrze samochodu dzięki odkurzaczowi ręcznemu.

Skutecznie odkurzasz dywany i podłogi twarde z technologią PerformCyclone®. To wysoka moc ssąca, która szybko radzi sobie z brudem. Dopasowujesz tryb sprzątania do zabrudzeń – do wyboru masz tryb normalny i turbo.

Dokładnie sprzątasz nawet najmniejsze zabrudzenia w zakamarkach. Elektroszczotka ma podświetlenie LED, więc żaden okruszek nie schowa się przed Tobą. To praktyczne rozwiązanie do słabo oświetlonych pokoi i przestrzeni pod meblami.

Odkurzasz podłogi i oczyszczasz powietrze w tym samym czasie. Urządzenie ma filtr gąbkowy i filtr EPA 10, które wyłapują zanieczyszczenia. Weź głęboki oddech i ciesz się czystością!

Brud trafia do zbiornika 700 ml. Łatwo, szybko i higienicznie go opróżniasz – wystarczy, że naciśniesz 1 przycisk. Twoje dłonie nie mają kontaktu z brudem.

Przyda się odkurzenie całego mieszkania? W trybie normalnym urządzenie pracuje przez 40 minut. Planujesz błyskawiczne i intensywne odkurzanie? Włączasz tryb turbo i sprzątasz przez 22 minuty. Baterię ładujesz do pełna w około 4 godziny.

Odkurzasz łatwo i wygodnie. Urządzenie jest lekkie (waży 2,6 kg) i nie męczy Twoich rąk. Plusem jest proste manewrowanie szczotką pomiędzy meblami. Bajka!

W zestawie dostajesz elektroszczotkę, ssawkę tapicerską, szczelinową i haczyk do zawieszenia odkurzacza na ścianie.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 2w1.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 700 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 40 min.
 • Czas ładowania – 4 godziny.
 • Siła ssania – 22 W.
 • Technologia PerformCyclone.
 • Podświetlenie LED.
 • 2 tryby pracy, 2 filtry.
 • Poziom hałasu – 80 dB.
 • Waga – 2,6 kg.

Gorenje SVC216FR

Odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FR
Gorenje SVC216FR, ok. 500 zł

Kolejne miejsce w naszym rankingu ma bezprzewodowy odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FR. Ma funkcję 2w1, czyli błyskawicznie zamienia się w odkurzacz ręczny do sprzątania tapicerki i mebli.

Masz duże mieszkanie i odkurzanie zajmuje Ci sporo czasu? Dzięki wbudowanej baterii sprzątasz przez 60 minut.

Nie poczujesz spadku mocy odkurzania nawet wtedy, gdy bateria jest naładowana w połowie. Odkurzasz skutecznie, zawsze działa z taką samą mocą! Doładowanie akumulatora zajmie Ci około 6 godzin.

Sprzątasz panele i dywany? Moc odkurzania regulujesz w zależności od tego, jaki jest rodzaj podłogi. Wyższa moc przyda się do dywanów, a niższa do podłóg twardych.

Dokładnie sprzątasz wszystkie powierzchnie, co do okruszka. Urządzenie ma turbo szczotkę i podświetlenie LED, dzięki czemu odkurzasz nawet w ciemnym pokoju, w szczelinach i za meblami. Szczotkę łatwo wyjmujesz 1 ruchem ręki.

Oddychasz zdrowym powietrzem. Odkurzacz ma filtr HEPA, który wyłapuje zanieczyszczenia. Ulga dla alergików!

Sprzątasz pod niskimi meblami? Nie ma sprawy! Urządzenie ma elastyczny przegub i zwinnie dostanie się pod szafę czy kanapę.

Bezpiecznie odkurzasz każdą powierzchnię. Gumowane kółka płynnie przesuwają się po podłodze, nie zostawiają śladów i nie uszkadzają podłogi.

Kurz trafia do zbiornika 600 ml. Higienicznie opróżniasz pojemnik, bez kontaktu dłoni z zanieczyszczeniami. Wystarczy, że zwolnisz uchwyt i gotowe!

Łatwo i wygodnie przechowujesz odkurzacz w szafie lub małym pokoju, dzięki składanej rączce. Dzięki temu urządzenie zajmuje mało miejsca.

W zestawie dostajesz stację ładującą.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 2w1.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 600 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 60 min.
 • Czas ładowania – 6 godzin.
 • 2 poziomy mocy, filtr HEPA.
 • Podświetlenie LED, elastyczny przegub.
 • Składana rączka, gumowane kółka.
 • Poziom hałasu – 78 dB.
 • Waga – 2,5 kg.

Reklama

Odkurzacz bezprzewodowy do 1000 zł

Tefal X-Pert 360 TY6933

Odkurzacz pionowy Tefal X-Pert 360 TY6933
Tefal X-Pert 360 TY6933, ok. 700 zł

Przedstawiam Ci bezprzewodowy odkurzacz pionowy Tefal X-Pert 360 TY6933 z funkcją 3w1.

Skutecznie i bez wysiłku odkurzasz podłogi, meble i wysoko położone miejsca. Klasyczny odkurzacz szybko zamieniasz w odkurzacz ręczny i narzędzie do sprzątania sufitu.

Sprzątanie wysokich półek i sufitów jest łatwe, bo urządzenie jest lekkie (waży tylko 2,2 kg). Twoje ręce nie zmęczą się w trakcie sprzątania kurzu i pajęczyn.

Co z zakamarkami, szczelinami, kątami i przestrzenią pod meblami? Dla odkurzacza to pestka! Ssawka ma podświetlenie LED i łatwo wytropisz każdy brud.

Skutecznie odkurzasz wszystkie rodzaje podłóg dzięki elektroszczotce i technologii cyklonowej. Sprzątasz szybko – szczotka zbiera zabrudzenia za jednym pociągnięciem! Brud trafia do zbiornika 500 ml.

Niewielka ilość kurzu czy większe okruchy i zanieczyszczenia? Dopasowujesz prędkość pracy do rodzaju zabrudzeń. Wybierz najlepszą z 3 prędkości.

Odkurzasz cały dom za jednym razem? Maksymalny czas działania to 45 minut, więc masz dużo czasu na sprzątanie. Ładowanie baterii do pełna trwa 4 godziny.

Odkurzacz masz zawsze pod ręką. Bazę do ładowania montujesz na ścianie i trzymasz w niej urządzenie z akcesoriami. Wygodnie!

W zestawie dostajesz elektroszczotkę, ssawkę szczelinową i uchwyt ścienny.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 3w1.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 500 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 45 min.
 • Czas ładowania – 4 godziny.
 • Łatwe sprzątanie sufitu.
 • Elektroszczotka, podświetlenie LED.
 • 3 prędkości pracy.
 • Poziom hałasu – 79 dB.
 • Waga – 2,2 kg.

Reklama

Sencor SVC 0741YL

Odkurzacz pionowy Sencor SVC 0741YL
Sencor SVC 0741YL, ok. 800 zł

Swoje 5 minut w naszym rankingu ma teraz pionowy odkurzacz bezprzewodowy Sencor SVC 0741YL.

Sprzątasz podłogi twarde, dywany, meble i samochód. Ma funkcję 3w1, czyli jest klasycznym odkurzaczem pionowym, odkurzaczem ręcznym i mopem. Ułatwia Ci wszechstronne sprzątanie w całym domu!

Masz cały dom do odkurzenia? Nie przejmuj się! Urządzenie działa do 85 minut, więc masz mnóstwo czasu na sprzątanie. Wystarczy 5 godzin na naładowanie akumulatora.

Dokładnie sprzątasz pod meblami, w kątach i szczelinach. Podświetlenie LED pokaże Ci wszystkie ukryte okruszki i brud w zakamarkach. To świetna opcja do do sprzątania słabo oświetlonych pokoi!

Łatwo odkurzasz wokół mebli i przeszkód dzięki głowicy obracanej o 180°. Precyzyjnie nią manewrujesz i żaden skrawek podłogi nie uchroni się od porządnego sprzątania.

Wybierasz najlepszy tryb pracy i dopasowujesz go do rodzaju zabrudzeń. Odkurzacz ma 2 tryby i to Ty decydujesz, czy to właśnie teraz potrzebujesz maksymalnej mocy.

Odkurzasz i oczyszczasz powietrze, którym oddychasz. Filtr HEPA zatrzymuje małe cząsteczki alergenów i kurzu. Szybko i łatwo czyścisz filtr – opłuknij go wodą! Gotowe!

Brud trafia do zbiornika 500 ml. Higienicznie go opróżniasz, a Twoje ręce nie dotykają zanieczyszczeń. Łatwo czyścisz pojemnik – myjesz go pod wodą i dalej sprzątasz.

Zaparkuj… Swój odkurzacz! Ustaw go w pionie w po zakończeniu sprzątania lub w trakcie przerwy. Nie musisz się schylać po niego, żeby kontynuować pracę. Plusem jest oszczędzanie miejsca w szafie lub schowku, bo odkurzacz zajmuje niewiele przestrzeni.

Urządzenie i akcesoria masz zawsze pod ręką. Stacja ładująca ma praktyczny schowek, więc nie martwisz się, że któryś z elementów się zgubi, kiedy najbardziej go potrzebujesz.

W zestawie masz szczotkę obrotową, ssawkę szczelinową, akumulator, filtr i zasilacz.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 3w1.
 • Moc ssania – 160 W.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 500 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 85 min.
 • Czas ładowania – 5 godzin.
 • Funkcja mopa.
 • Obracana głowica 180°, podświetlenie LED.
 • 2 tryby pracy, filtr HEPA.
 • Przechowywanie w pionie.
 • Poziom hałasu – 75 dB.
 • Waga – 3 kg.

Kärcher VC 5 1.349-100.0

Odkurzacz pionowy Karcher VC 5
Kärcher VC 5 1.349-100.0, ok. 650 zł

Skutecznie oczyszczasz powietrze do 99,98% z odkurzaczem pionowym przewodowym Kärcher VC 5 1.349-100.0. Ma 3 – stopniowy system filtracji, a o najlepszą jakość powietrza w Twoim domu dba filtr główny, zmywalny filtr cartridge i filtr powietrza wylotowego.

Higienicznie i łatwo wyjmujesz kasetę filtra. Twoje ręce nie mają kontaktu z zanieczyszczeniami.

Pozbywasz się trudnych zabrudzeń dzięki 4 – stopniowej regulacji mocy ssania. Wybierasz taką siłę, która bezlitośnie rozprawi się nawet z zaschniętym brudem.

Odkurzasz wszystkie rodzaje podłóg. Kärcher VC 5 poradzi sobie z twardymi panelami, miękkimi dywanami, schodami i powierzchniami z materiału (np. kanapą lub wnętrzem auta).

Szybko i skutecznie sprzątasz pod meblami i wokół nich. Głowica podłogowa ma elastyczny przegub i łatwo nią manewrować.

Dopasowujesz wysokość odkurzacza do swoich potrzeb. Teleskopowa, regulowana rura ma 3 ustawienia wysokości. Odkurzanie jest wygodne, bo nie musisz się schylać. Kiedy skończysz, złóż rurę. Odkurzacz zajmuje mniej miejsca w szafie lub schowku.

Zrób sobie chwilę przerwy i bezpiecznie odstaw odkurzacz! Pozycja „parking” ma magnetyczną blokadę, która stabilnie trzyma urządzenie w pionie. Uwolnij swoje ręce i wykorzystaj czas dla siebie!

Sprzątasz w promieniu aż 8,5 m i nie martwisz się, że nie masz gniazdka w pobliżu. Długi przewód (7,5 m) daje Ci więcej możliwości przy sprzątaniu, nawet jeśli kontakt jest daleko. Odkurzacz ma 2 haki, na których zwijasz kabel.

W zestawie dostajesz przewód zasilający, ssawkę do podłóg i tapicerki.

Cechy:

 • Odkurzacz przewodowy.
 • Bezworkowy.
 • 3 – stopniowy system filtracji.
 • 4 – stopniowa regulacja mocy ssania.
 • Teleskopowa rura, elastyczny przegub.
 • Parkowanie w pionie.
 • Długość przewodu – 7,5 m.
 • Zasięg sprzątania – 8,5 m.
 • Poziom głośności – 77 dB.
 • Waga urządzenia – 3,2 kg.

Reklama

Bosch Flexxo BBH3ZOO25

Odkurzacz pionowy Bosch Flexxo BBH3ZOO25
Bosch Flexxo BBH3ZOO25, ok. 900 zł

Czas na bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Flexxo BBH3ZOO25, dedykowany właścicielom czworonogów. Szybko i skutecznie odkurzasz sierść swojego pupila dzięki szczotce ProAnimalBrush.

Sprzątasz panele, płytki, dywany, meble, samochód, a nawet… sufit! To sprawka poręcznego odkurzacza ręcznego i wielofunkcyjnych akcesoriów, które w mig rozprawiają się z brudem. Dopasowujesz moc odkurzania do poziomu zabrudzeń dzięki 2 ustawieniom.

Martwisz się, że zbiornik na kurz zapełni się i odkurzacz straci moc? System RobustAir zadba o to, żeby siła odkurzania zawsze była wysoka! Skutecznie sprzątasz przez cały czas.

Szybko i skutecznie odkurzasz podłogi z elektroszczotką AllFloor. Obraca się z prędkością 3500 obrotów na minutę! Zwinnie manewrujesz wokół mebli i innych przeszkód dzięki elastycznemu przegubowi szczotki.

Wygodnie odkurzasz narożniki na suficie i wysoko położone miejsca z pomocą rozsuwanej ssawki szczelinowej.

Bezpiecznym sprzątaniem delikatnych powierzchni i tapicerki zajmuje się szczotka 2w1. Ma końcówkę z miękkim włosiem, która nie zostawia rys.

Oczyszczasz powietrze i odkurzasz jednocześnie. We wnętrzu urządzenia ukryty jest filtr, który wyłapuje alergeny i zanieczyszczenia. Jak go wyczyścić? Myjesz go pod wodą! Proste i szybkie.

Zapowiada się sprzątanie całego mieszkania? Odkurzacz działa przez maksymalnie 55 minut, więc masz dużo czasu na pozbycie się kurzu. Baterię ładujesz do pełna w około 5 godzin.

Przerwa na kawę albo koniec pracy? Zaparkuj odkurzacz w pionie! Dzięki temu jest łatwy w przechowywaniu, a jeśli chcesz go naładować, postaw go obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.

Akcesoria zawsze pod ręką? W obudowie jest praktyczny schowek, w którym trzymasz wszystkie końcówki. Nigdy się nie zgubią.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 2w1.
 • Bezworkowy.
 • Maksymalny czas pracy – 55 min.
 • Czas ładowania – 5 godzin.
 • Szczotka ProAnimalBrush do sierści.
 • Elektroszczotka AllFloor, system RobustAir.
 • 2 stopnie mocy, zmywalny filtr.
 • Parkowanie w pionie.
 • Poziom hałasu – 81 dB.
 • Waga – 3 kg.

Vileda JetClean

Odkurzacz pionowy Vileda JetClean
Vileda JetClean, ok. 830 zł

Oszczędzasz czas i usuwasz nawet do 99% bakterii z podłogi. Odkurzasz, myjesz i osuszasz powierzchnię jednocześnie z przewodowym odkurzaczem pionowym Vileda JetClean.

Jak działa funkcja 3w1? Wlej wodę do zbiornika (640 ml), włącz tryb mycia na mokro i przesuń odkurzacz do przodu. Odkurzasz i myjesz podłogę za jednym ruchem. Proste!

Przesuń odkurzacz do tyłu – woda jest zasysana do zbiornika (400 ml), a Twoja podłoga od razu jest sucha. Jest szybciej, bo nie czekasz, aż powierzchnia wyschnie sama.

Sprzątanie i mycie podłóg w całym mieszkaniu? Nie ma sprawy! Po napełnieniu zbiornika czyścisz do 70 m2 powierzchni za jednym razem! Przewód ma długość 7 m, więc masz nie musisz się martwić, że nie masz gniazdka w pobliżu.

Skutecznie sprzątasz płytki, drewno lub laminat. To wszystko dzięki rolce do mycia na mokro, która kręci się z prędkością 3000 obrotów na minutę! Nie schowają się przed nią nawet tłuste i zaschnięte plamy.

Oszczędzasz wodę i pieniądze. Mycie na mokro z JetClean zużywa mniej wody niż mycie podłogi mopem i korzystanie z wiadra z wodą.

Wygodnie odkurzasz i myjesz podłogę pod meblami i wokół nich. Głowica jest płaska i zmieści się pod niską kanapę lub szafę. Łatwo nią manewrować i ma oświetlenie LED. Żaden okruszek Ci nie umknie nawet w słabo oświetlonym miejscu.

Oczyszczasz powietrze, którym oddychasz. O Twoje zdrowie dbają filtr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący, które wyłapują drobiny i kurz. Aż chce się oddychać takim powietrzem!

Odpocznij i pozwól się wyręczyć w czyszczeniu odkurzacza. Kiedy go nie używasz, montujesz go w specjalnej podstawce. Stawiasz urządzenie na tacy czyszczącej, nalewasz wody, a odkurzacz myje się sam! Ty w tym czasie robisz to, na co masz ochotę.

Cechy:

 • Odkurzacz przewodowy 3w1.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na czystą wodę – 640 ml.
 • Obroty wałka – 3000 obrotów/min.
 • Mycie na mokro i polerowanie.
 • Czyszczenie do 70 m2 powierzchni za jednym razem.
 • 2 osobne zbiorniki na wodę.
 • Podwójna filtracja, oświetlenie LED.
 • System samooczyszczenia.
 • Długość przewodu – 7 m.
 • Waga – 4,7 kg.

Reklama

Odkurzacz bezprzewodowy powyżej 1000 zł

Samsung Jet 70 easy VS15T7033R4

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 easy VS15T7033R4
Samsung Jet 70 easy VS15T7033R4, ok. 1700 zł

Oczyszczasz powietrze w swoim domu z pomocą bezprzewodowego odkurzacza pionowego Samsung Jet 70 easy VS15T7033R4. Ma 5 – warstwowy system filtracji HEPA, który skutecznie wyłapuje alergeny i kurz (aż do 99,999%). Wydmuchiwane powietrze jest zdrowe i czyste.

Skutecznie sprzątasz podłogi twarde i grube dywany dzięki technologii Jet Cyclone i silnikowi Digital Inverter. To 9 cyklonów, 27 wlotów powietrza i wysoka moc ssania (150 W), które są bezlitosne dla najdrobniejszych cząstek kurzu.

Precyzyjnie odkurzasz twarde podłogi dzięki szczotce Soft Action Brush z antystatycznym włosiem. Zbiera nawet najdrobniejszy pył i brud.

Łatwo docierasz do zakamarków i przestrzeni pod meblami dzięki obrotowej o 180° głowicy. Wygodnie i bez wysiłku manewrujesz nią wokół różnych przeszkód.

Odkurzasz wnętrze auta, meble, blaty w kuchni i wysoko położone miejsca. Łatwo zamieniasz odkurzacz w lekki moduł ręczny. Montujesz odpowiednią końcówkę i gotowe!

Brud trafia do zbiornika 800 ml. Łatwo go odłączasz i higienicznie opróżniasz. Twoje ręce nie mają kontaktu z kurzem. Zbiornik łatwo utrzymasz w czystości, bo wystarczy umyć go pod wodą. Wygodne!

Odkurzanie podłóg w całym domu? Czemu nie! Dzięki baterii odkurzacz działa do 40 minut. Wystarczą 3,5 godziny, żeby uzupełnić zapas energii.

Kontrolujesz, co dzieje się z odkurzaczem, dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi. Sprawdzasz stan urządzenia, poziom mocy i rodzaj szczotki. Jesteś zawsze na bieżąco!

Oszczędzasz przestrzeń i łatwo przechowujesz odkurzacz. Stacja ładująca jest 2w1, czyli ładuje akumulator i pełni funkcję stojaka. Mocujesz ją na ścianie albo stawiasz w dowolnym miejscu na podłodze. Wybierasz to, co jest dla Ciebie najlepsze.

Pozwól odpocząć swoim nadgarstkom. Odkurzacz jest lekki (2,6 kg), a jego ruch jest płynny. Sprzątanie może być przyjemne nawet przez długi czas!

W opakowaniu znajdziesz szczotkę Soft Action, szczotkę do kurzu, szczelinówkę, wymienną baterię i ładowarkę.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 2w1.
 • Moc ssania – 150 W.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 800 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 40 min.
 • Czas ładowania – 3,5 godziny.
 • 5 – stopniowa filtracja HEPA.
 • Technologia Jet Cyclone i silnik Digital Inverter.
 • Antystatyczna szczotka Soft Action Brush.
 • Wyświetlacz LED.
 • Poziom hałasu – 86 dB.
 • Waga – 2,6 kg.

Reklama

Roborock H6

Odkurzacz pionowy Roborock H6
Roborock H6, ok. 1500 zł

Sprzątanie lekkie jak piórko? To możliwe z odkurzaczem pionowym Roborock H6. Jest superlekki i waży tylko 1,4 kg. Łatwo nim manewrujesz, unosisz do góry i przenosisz pomiędzy pokojami. Twoje ręce odpoczywają.

Odkurzasz w całym domu za jednym razem? W trybie Eco urządzenie działa przez 90 minut! Planujesz intensywne i krótkie sprzątanie? W trybie Max odkurzasz przez 10 minut. Baterię ładujesz do pełna w 4 godziny.

Sprzątasz podłogi, meble i wnętrze auta dzięki funkcji 2w1. Oprócz klasycznego odkurzacza podłogowego szybko zmienisz go w lekki odkurzacz ręczny.

Skutecznie pozbywasz się brudu i roztoczy z mebli i dywanów. Maksymalna siła ssania to 150 aW i bez trudu „wyciąga” nawet mikroskopijnych lokatorów materaców, kanap i foteli, których nie widzisz gołym okiem.

Odkurzasz panele lub podłogę z drewna? To zadanie dla miękkiego wałka turboszczotki, który wiruje z prędkością 1100 obrotów na minutę. W mig usuwa kurz i zanieczyszczenia z twardych powierzchni.

Planujesz odkurzenie dywanów? Urządzenie automatycznie wykrywa dywany i zwiększa moc ssania. Skutecznie usuwasz kurz, sierść i włosy dzięki antystatycznemu włosiu, które wiruje z prędkością 4000 obrotów na minutę.

Odkurzacz, który oczyszcza powietrze? Zgadza się! To sprawka 5 – stopniowego systemu oczyszczania, który wyłapuje nawet do 99,97% cząsteczek (o wielkości do 0,3 mikrona). Weź głęboki i zdrowy oddech!

Brud trafia to zbiornika o pojemności 400 ml. Łatwo go odłączasz, a zanieczyszczenia wyrzucasz bez kontaktu z rękami. Higieniczne rozwiązanie!

Kontrolujesz to, co dzieje się z odkurzaczem. Na ekranie OLED widzisz poziom naładowania baterii, pozostały czas pracy lub wybrany tryb sprzątania. Wystarczy jedno spojrzenie!

W pudełku masz szczotkę do podłóg twardych, dywanów, kurzu, mini szczotkę, ssawkę szczelinową i elastyczną rurę.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 2w1.
 • Moc ssania – 150 aW.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 400 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 90 min.
 • Czas ładowania – 4 godziny.
 • 5-stopniowa filtracja powietrza.
 • Inteligentny tryb do dywanów.
 • Wyświetlacz OLED.
 • Poziom hałasu – 72 dB.
 • Waga – 1,4 kg.

Dyson V8 Absolute+

Odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute+
Dyson V8 Absolute+, ok. 1900 zł

Na deser bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute+ z funkcją 2w1. Sprzątasz podłogi, wnętrze auta, meble w salonie i blaty w kuchni. Jest klasycznym odkurzaczem podłogowym i szybko zamienia się w odkurzacz ręczny.

Precyzyjne odkurzanie w ciemnych szczelinach i zakamarkach? To dla niego łatwizna! Ma podświetlaną końcówkę szczelinową, przed którą nie schowa się żaden okruszek. Masz pewność, że odkurzanie zawsze jest dokładne.

Odkurzasz precyzyjnie z pomocą 15 cyklonów 2 Tier Radial™, ułożonych w 2 rzędach. Efekt? Wysoki przepływ powietrza i niesamowita skuteczność odkurzania.

Zbierz drobny kurz i duże zanieczyszczenia z paneli, płytek i drewna. To efekt skutecznej współpracy wałka z miękką nylonową tkaniną i antystatycznych włókien węglowych. Czysta podłoga za jednym ruchem!

Łatwo usuwasz włosy, sierść zwierząt i inne zanieczyszczenia dzięki wałkowi ze sztywnym nylonowym włosiem. Rewelacyjnie radzi sobie z głęboko osadzonym brudem.

Oczyszczasz powietrze w swoim domu dzięki filtrowi HEPA. Wyłapuje alergeny i zanieczyszczenia, a Ty bierzesz głęboki i zdrowy oddech. To świetna opcja dla alergików.

Brud trafia do zbiornika 540 ml. Łatwo i higienicznie wyrzucasz zanieczyszczenia. Naciskasz dźwignię i gotowe! Twoje ręce nie mają kontaktu z kurzem.

Chcesz odkurzyć całe mieszkanie za jednym razem? Urządzenie działa do 40 minut, więc masz sporo czasu na posprzątanie wszystkich pokoi.

Usuwasz trudne zabrudzenia? Do intensywnego i szybkiego odkurzenia z wysoką mocą ssania wykorzystaj tryb Max (maksymalnie 7 minut). Ładowanie baterii do pełna trwa 5 godzin.

Wygodnie i bezpiecznie przechowujesz urządzenie. Odkurzacz montujesz w stacji dokującej, która ładuje urządzenie i pełni funkcję stojaka. Oszczędzasz powierzchnię w pokoju – stację mocujesz na ścianie.

W zestawie dostajesz ładowarkę, stację dokującą, 2 elektroszczotki, końcówkę szczelinową, końcówkę Combi, szczotkę do kurzu i mini elektroszczotkę.

Cechy:

 • Odkurzacz bezprzewodowy 2w1.
 • Moc ssania – 115 aW.
 • Bezworkowy.
 • Zbiornik na kurz – 540 ml.
 • Maksymalny czas pracy – 40 min.
 • Czas ładowania – 5 godzin.
 • Podświetlana końcówka szczelinowa.
 • 15 cyklonów 2 Tier Radial™.
 • Filtr HEPA.
 • Poziom hałasu – 82 dB.
 • Waga – 2,6 kg.

Odkurzacz bezprzewodowy ranking 2022. Zestawienie

ZdjęcieNazwaZasilanieMaksymalny czas pracyOdkurzacz ręczny
Odkurzacz pionowy Bissell Featuerweight™ ProBissell Featuerweight™ ProPrzewodowe-Tak
Odkurzacz pionowy Beko VRT82821DVBeko VRT82821DVBezprzewodowe40 min.Tak
Odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FRGorenje SVC216FRBezprzewodowe60 min.Tak
Odkurzacz pionowy Tefal X-Pert 360 TY6933Tefal X-Pert 360 TY6933Bezprzewodowe45 min.Tak
Odkurzacz pionowy Sencor SVC 0741YLSencor SVC 0741YLBezprzewodowe85 min.Tak
Odkurzacz pionowy Karcher VC 5Kärcher VC 5 1.349-100.0Przewodowe-Nie
Odkurzacz pionowy Bosch Flexxo BBH3ZOO25Bosch Flexxo BBH3ZOO25Bezprzewodowe55 min.Tak
Odkurzacz pionowy Vileda JetCleanVileda JetCleanPrzewodowe-Nie
Odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 easy VS15T7033R4Samsung Jet 70 easy VS15T7033R4Bezprzewodowe40 min.Nie
Odkurzacz pionowy Roborock H6Roborock H6Bezprzewodowe90 min.Tak
Odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute+Dyson V8 Absolute+Bezprzewodowe40 min.Tak

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy. Ranking 2022. Nasza opinia.

Odkurzacz pionowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność – nie tylko pieniędzy i czasu, ale również miejsca w domu.

Sprzątanie jest wygodne i bezpieczne dla Twoich pleców, bo nie musisz się schylać. Odkurzacz łatwo zamienia się w sprzęt wielofunkcyjny, na przykład odkurzacz ręczny lub mopa. Taki pomocnik w domu to skarb!

Przekonałeś się, że wybór idealnego odkurzacza pionowego nie jest trudny. Na rynku dostępna jest ogromna ilość modeli z różnorodnymi funkcjami, więc z łatwością znajdziesz wersję doskonałą dla Ciebie i Twoich domowników.

Który produkt z rankingu 2022 wydaje Ci się najciekawszy? Zdecydowałeś na odkurzacz pionowy Dyson? Wolisz propozycję Bosch lub Philips?

Masz innego faworyta? Skomentuj!

Warte przeczytania?

Reklama

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
2 lat temu

Najlepszy odkurzacz to robot, takie moje zdanie . My kupiliśmy Roombę i sami nie odkurzamy wcale, tylko czasem kanapy odkurzaczem samochodowym. Nawet najfajniejszy odkurzacz pionowy nie będzie tak fajny jak robot

Marek
Marek
1 rok temu

Korzystalem z robota, odkurzacza pionowego i tradycyjnego. Każdy z nich ma swoje zalety, ale dla mnei najlepszy jest pionowy. Bo: zawsze pod ręką i mam pełną kontrolę nad tym co jest odkurzane

Hanka
Hanka
1 rok temu

Jak dla mnie najlepszy odkurzacz pionowy to Well Q8. Elektroszczotka z UV to niesamowity gadżet który pomaga przy sprzątaniu. Ponad to odkurzacz ma bardzo wytrzymałą baterię, dużą moc oraz jest mega cichy.

Marta
Marta
9 miesięcy temu

Mam odkurzacz od Electroluxa Well Q7, lekki poręczny, bez kabla, ma bardzo dużą moc ssania, sprzątanie stało się przyjemniejsze.

Bart
Bart
1 miesiąc temu

O, jest nawet w czym wybierać. Chcę teraz kupic coś nowego, bo jednak robot xiaomi to za mało dla mnie. Zastanawiam się nad kilkoma modelami z tego zestawienia. Na pewno musi to być coś, co pomoże mi bardziej z psią sierścią tak na co dzień

Najlepszy robot planetarny

Najlepszy robot planetarny. Ranking 2022

Ranking trymeró do brody

Najlepszy trymer do brody. Ranking 2022 top 6