in ,

Już za chwilę startuje sprzedaż Redmi Note 11 Pro 5G!

Reklama

Już za chwilę startuje sprzedaż najnowszych smartfonów Xiaomi.

120 Hz wyświetlacz AMOLED, 108 Mpix aparat główny, głośniki stereo i obsługa najnowszego 5G. Aż tyle nowoczesnych funkcji znajdziesz w smartfonie Redmi Note 11 Pro 5G!

Takie parametry to naprawdę wysoki poziom klasy, jak na średnią półkę cenową, w którą celuje ten model smartfona Xiaomi.

Nowoczesny Redmi Note 11 Pro 5G

Smartfon w dużej mierze może przypominać ci popularne modele iPhona i tak rzeczywiście jest. Note 11 Pro jest natomiast zupełnie inaczej wyceniany i tym samym dostępny dla dużo większej liczby użytkowników.

Najważniejszym elementem smartfona jest oczywiście ekran i tak tutaj znajdziesz wyświetlacz super AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jego rozmiar to nieco ponad 6,6” i stanowi on 86% przedniego panelu smartfona.

W podstawowej wersji Redmi Note 11 Pro 5G otrzymujesz 64 GB pamięci wewnętrznej oraz 6 GB pamięci RAM. Dla bardziej wymagających użytkowników dostępny jest też model z 8 GB pamięci RAM.

Główny aparatu to aż 108 Mpix, f/1.9 i 26 mm obiektyw. Takie parametry powinny gwarantować naprawdę wysoką jakość zdjęć nawet przy kiepskim oświetleniu.

O Twoje najlepsze wrażenia dźwiękowe zadbają podwójne głośniki stereo.

Poza szybkim połączeniem poprzez sieć 5G, Redmi Note 11 Pro 5G zapewni Ci równie szybkie ładowanie, abyś mógł stale przebywać w ruchu. Smartfon obsługuje ładownie z szybkością nawet 67 W. Według informacji od producenta naładowanie pierwszych 50% pojemności baterii zajmie jedynie 15 minut.

System smartfona działa w oparciu o Androida 11, a dokładnie na przygotowanej specjalnie przez Xiaomi wersji MIUI 13.

Zależnie od Twoich potrzeb możesz wybrać 64 GB pamięci wewnętrznej lub wersję z 128 GB.

Redmi Note 11 Pro 5G dostępny jest na AliExpress w cenie zaczynającej się od około 1500 złotych za wersje z 64GB pojemnością.

Podstawowy model Redmi Note 11 Pro

Chcesz jeszcze trochę zaoszczędzić?

Możesz zdecydować się na wariant Redmi Note 11 Pro bez obsługi 5G. W takim przypadku smartfon dostępny jest nieco ponad 100 złotych taniej.

Co z pozostałymi parametrami?

Prawie całkowicie bez zmian. Zmieniony został jedynie procesor. W wersji 5G zamontowano Snapdragon 695 5G, natomiast w modelu podstawowym jest Mediatek Helio G96.

Pozostałe kluczowe funkcje smartfona, jak świetny ekran czy głośniki stereo, pozostały bez zmian!

Tańszy model Redmi Note 11 Pro jest również dostępny na AliExpress.

Warte przeczytania?

Reklama

Recenzja nawilżacza Welltec HDO300

Jak pozbyć się suchego powietrza w domu? Test nawilżacza Welltec HDO300

Dzień Kobiet co kupić, co wybrać?

Prezent na Dzień Kobiet 2022. Najlepsze pomysły.