Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Idealny balans w Twoich uszach. Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 4

Autor: 
newsman
23-09-2022
Reklama
Nowosc sluchawki bezprzewodowe z ANC Redmi Buds 4
Redmi Buds 4

Masz ochotę poleżeć na kanapie i zrelaksować się z muzyką na uszach? A może spacerujesz po mieście i chcesz słyszeć, co się dzieje wokół Ciebie?

Nowe słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 4 dają Ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wyraźnie słyszysz ulubioną muzykę i nic Cię nie rozprasza. Hybrydowa aktywna redukcja hałasu wycisza szum otoczenia. Izoluje nadmiar hałasu z zewnątrz, a Ty masz chwilę tylko dla siebie.

Słyszysz mocne basy i czyste wysokie tony dzięki 10 mm przetwornikowi dynamicznemu i cienkiej membranie.

Chcesz słyszeć nadjeżdżające samochody? A może czas na pogawędkę ze znajomym? Skorzystaj z 3 poziomów ANC i trybu adaptacyjnego ANC.

Ocenia poziom hałasu z otoczenia i pomaga Ci wybrać najlepszy dla Ciebie poziom ANC. Łatwo decydujesz, czego potrzebujesz w tej chwili.

Komunikujesz się z otoczeniem nawet ze słuchawkami na uszach dzięki trybowi podwójnej przejrzystości. Nie musisz ich wyciągać, żeby słyszeć swojego rozmówcę.

Reklama

Lubisz pogawędki z rodziną i znajomymi? Prowadzisz rozmowy telefoniczne dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Doskonale się słyszycie dzięki redukcji hałasu SI. Nie umknie Ci żadne słowo.

Na 1 naładowaniu słuchawki działają do 6 godzin. W zestawie dostajesz etui ładujące, które wydłuża czas działania słuchawek do 30 godzin.

Wygodnie słuchasz muzyki przez kilka godzin bez przerwy. Są superlekkie i nie męczą Twoich uszu. Jedna słuchawka waży tylko 4,5 g, więc jest prawie niewyczuwalna.

Producent wycenił słuchawki na 299 zł. Kupisz je w kolorze białym lub niebieskim.

Zobacz aktualną cenę słuchawek:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl