Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Lekkie, wygodne i odporne na wodę. Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3 Lite

Autor: 
newsman
01-02-2022
Reklama
Nowe sluchawki TWS bezprzewodowe Redmi Buds 3 Lite
Redmi Buds 3 Lite

Lubisz słuchać muzyki w trakcie treningu?

Potrzebujesz lekkich, bezprzewodowych słuchawek, które stabilnie trzymają się w uszach.

Redmi Buds 3 Lite mają ergonomiczną konstrukcję i dopasowują się do Twojego ucha. Mocno „trzymają się” nawet w trakcie szybkiego biegu. Każda słuchawka waży 4,2 g. Nie obciążają ucha i są prawie niewyczuwalne.

Trenujesz w różnych warunkach pogodowych? Słuchawki są wodoodporne (w klasie IP54) i znoszą kurz, wodę i dużą ilość potu w trakcie ćwiczeń.

Po naładowaniu grają przez maksymalnie 5 godzin. Jeśli masz przy sobie doładowane etui, wydłużasz czas pracy słuchawek do 18 godzin.

Dobrą jakość dźwięku daje Ci przetwornik o średnicy 6 mm. Słuchawki łatwo i szybko łączysz z telefonem. Wyjmujesz je z powerbanka i wkładasz do uszu. Kiedy połączą się ze smartfonem, usłyszysz dźwięk. Gotowe!

Dużo rozmawiasz z rodziną i znajomymi? Słuchawki redukują szum z tła, żeby nic Ci nie przeszkadzało, kiedy prowadzisz rozmowy telefoniczne.

Reklama

W wolnym czasie grasz w gry? Przyda Ci się tryb niskiego opóźnienia. Dzięki niemu dokładnie odtwarzasz słabe i ciche dźwięki. Odróżniasz kroki przeciwnika i wystrzały z broni. Gra jest dynamiczna i pełna emocji.

Sterujesz dotykowo na słuchawkach. Odbierasz połączenia, przełączasz piosenki, włączasz pauzę, aktywujesz asystenta głosowego i włączasz tryb niskiego opóźnienia.

Słuchawki kupisz w 2 kolorach.

Producent wycenił je 99 zł. Sprawdź aktualne ceny w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl