in , ,

100 trybów sportowych i do 10 dni działania. Smartwatch Redmi Watch 2 Lite

Reklama

Nowy smartwatch zegarek sportowy Redmi Watch 2 Lite
Redmi Watch 2 Lite

Lubisz różne dyscypliny sportu?

Nowy smartwatch Redmi Watch 2 Lite monitoruje Twoje postępy w bieganiu, pływaniu, jodze, czy kolarstwie. Ma 17 profesjonalnych trybów i 100 dodatkowych rozbudowanych trybów sportowych. Dzięki nim sprawdzasz swoje wyniki, lepiej planujesz treningi i poprawiasz rekordy.

Pływasz w zegarku i nosisz go pod prysznicem. Jest wodoodporny (5 ATM) i towarzyszy Ci w różnych wodnych aktywnościach.

Uwielbiasz spacery po górach i biegi w terenie? Śledzisz swoją trasę dzięki 4 systemom nawigacyjnym GPS, GLONASS, Galileo, BDS.

Wiesz, w jakiej kondycji jest Twój organizm. Smartwatch mierzy poziom natlenienia krwi (SpO₂), więc wiesz, jak przyswajasz tlen.

Monitoruje Twoje tętno przez całą dobę i sprawdza, jak się wysypiasz. Codziennie dostajesz szczegółowy raport z różnych faz snu. Monitoruje poziom stresu i proponuje Ci 3 tryby treningu oddechowego, żeby go złagodzić.  

Jesteś na wakacjach? Nie przejmujesz się ładowaniem smartwatcha przez nawet 10 dni (przy typowym użytkowaniu). W ciągłym trybie sportowym z GPS zegarek działa do 14 godzin.

Z poziomu smartwatcha sterujesz muzyką, dostajesz powiadomienia o pogodzie, wiadomościach i połączeniach przychodzących. Sterujesz dotykowo na dużym ekranie o przekątnej 1,55″.

Dopasowujesz zegarek do siebie. Do wyboru masz 3 kolory ramki zegarka i 3 kolory paska.

Producent wycenił smartwatcha na 299 zł. Zobacz aktualne ceny zegarków na Ceneo.

Warte przeczytania?

Reklama

Test kamery Natec Lori+

Natec Lori+ – test kamery internetowej Full HD z autofocusem

Prasuj bez wyciągania deski z generatorem pary Philips All-in-One Seria 8000