Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Ultralekki smartwatch dla biegaczy. Huawei Watch GT Runner

Autor: 
newsman
27-03-2022
Reklama
Nowość lekki smartwatch dla biegaczyHuawei Watch GT Runner
Huawei Watch GT Runner

Chcesz czuć się komfortowo w trakcie biegania?

Nowy smartwatch Huawei Watch GT Runner jest zaprojektowany z myślą o biegaczach.

Jest lekki i dba o Twoją wygodę w trakcie biegania. Jest prawie niewyczuwalny, bo waży tylko 38,5 g. Mimo małej wagi jest wytrzymały, bo ma kopertę z włókna polimerowego.

Wiesz, jak radzi sobie Twój organizm podczas treningu. Huawei Watch GT Runner precyzyjnie mierzy tętno nawet w trakcie ćwiczeń interwałowych. 8 fotodetektorów odbiera impulsy, a konstrukcja zegarka i algorytm AI minimalizują zakłócenia z zewnątrz.

Smartwatch określa Twoje indywidualne zdolności biegowe. Jesteś początkującym biegaczem? Program biegowy Huawei TruSport™ podpowiada nowicjuszom, jak dobrać intensywność biegania i daje wskazówki co do regeneracji.

Dla zaawansowanych biegaczy ocenia poziom wydolności, zmęczenia i pokazuje długoterminowe podsumowanie treningów. Analizuje i ocena techniki biegania.

Smartwatch przygotowuje spersonalizowane plany biegowe w oparciu o płeć, tętno, wzrost i wagę. Bierze pod uwagę też długość i częstotliwość treningów. Plan treningowy dzieli na kilka etapów, które pomagają Ci ćwiczyć efektywnie, bez przeciążenia organizmu.

Reklama

Wszystkie informacje masz pod ręką. Widzisz je na wyświetlaczu AMOLED. Masz podgląd np. na obciążenie treningowe, zdolność biegową, czas regeneracji, czy aktualną pogodę.

Przy intensywnym używaniu wytrzymuje około 7 dni na 1 naładowaniu.

Zobacz aktualne ceny smartwatcha w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl