Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Mysz dla graczy do 100 zł? Ranking TOP 7 modeli

Autor: 
Kuba
31-03-2020
Reklama

Stając przed wyborem nowej myszki gamingowej masz wielkie pole do popisu. Oferowanych produktów jest mnóstwo! Różnią się od siebie nie tylko wyglądem ale też wieloma istotnymi parametrami.

Jak w takiej sytuacji wybrać najlepszą mysz dla graczy do 100 zł?

Warto porównać nie tylko rozdzielczość pracy określoną w DPI, ale też próbkowanie oraz wygodę w korzystaniu z dodatkowych przycisków.

Poniżej znajdziesz zestawienie kilku wybranych myszek dla gracza w budżecie nie przekraczającym 100 złotych.

Pamiętaj zajrzeć do naszego poradnika Jaka mysz do komputera kupić? – jeżeli chcesz zdobyć więcej informacji o sposobie doboru myszki.

Logitech G102

Mysz dla graczy Logitech G102
Logitech G102
Sprawdź aktualne ceny produktu

Niewielka mysz gamingowa skierowana głównie do fanów gier akcji i FPS. W myszce znajdziesz doskonały sensor optyczny, pracujący z regulowaną czułością w zakresie 200 – 8000 DPI. Na duży plus trzeba zaliczyć maksymalną prędkość myszy, która osiąga ponad 200 IPS (ponad 5 metrów na sekundę).

Posiadając taką mysz, masz gwarancję doskonałej precyzji działania celownika w ulubionym shooterze. Mysz nie wygładza ruchu, akceleracja również nie występuję. Twoje ruchy po podkładce są doskonale odwzorowane na ekranie monitora.

Mysz dla graczy Logitech G102 wyposażona została w 6 przycisków, z których każdy możesz indywidualnie zaprogramować. Przyjemnym dodatkiem jest podświetlenie w kolorystyce RGB, które pozwala na ustawienie dowolnej barwy luminacji myszy.

Logitech G102 to ten sam produkt, co Logitech G203. Różnica jest tylko w nazwie. Modele trafiały na inne rynki, dlatego powstała różnica w nazewnictwie. Co ciekawe model Logitech G203 jest w Polsce wyraźnie droższy niż G102.

 • Optyczny sensor 8000 DPI
 • Edytowalne podświetlenie RGB
 • 6 programowalnych przycisków
 • Ponad 200 IPS
 • Próbkowanie 1000 Hz

A4Tech Bloody V8m

Myszka dla graczy A4tech Bloody V8m
A4tech Bloody V8m
Sprawdź aktualne ceny produktu

Jedna z popularniejszych myszek A4Tech, Bloody V8m wyposażona w aż 8 przycisków. Mysz oferuje możliwość automatycznego ustawienia wielokliku na lewym przycisku myszki. Przy pomocy jednego klawisza możesz przełączyć, czy chcesz oddać strzał pojedynczy, podwójny, czy nawet potrójny.

Przy zastosowaniu Ultra-Core 3, zyskujesz dodatkową możliwość programowania makr i jeszcze bardziej zaawansowanej edycji funkcji strzału. Niestety ta opcjonalna funkcjonalność jest dodatkowo płatna. Maksymalna rozdzielczość pracy osiągana przez zastosowany sensor laserowy, została określona na 3200 DPI.

Myszka A4Tech Blody V8m oferuję podświetloną rolkę oraz logotyp producenta. Ciekawostką tego modelu jest zastosowanie metalowych ślizgaczy, które poprawiają płynność ruchu względem innych modeli myszek A4Tech.

 • Sensor optyczny 3200 DPI
 • Razem 8 przycisków
 • Metalowe ślizgacze
 • Próbkowanie 1000 Hz

Tracer Gamezone Fear

Myszka gamingowa Tracer Gamezone Fear
Tracer Gamezone Fear
Sprawdź aktualne ceny produktu

Myszki gamingowe Tracer to jeden z częściej wybieranych produktów w naszym kraju. Model Tracer Gamezone Fear to dobra propozycja dla każdego początkującego gracza.

Sensor optyczny pracujący z czułością 3200 DPI, w pełni wystarczy do obsługi każdej gry. W tym modelu postawiono na Avago 5050, który zapewnia dobrą jakość w tej cenie produktu.

Na gryzoniu znajdziesz łącznie 7 przycisków, a dedykowane oprogramowanie pozwoli Ci stworzyć sekwencje makro. Zaprogramowane przyciski na pewno lepiej sprawdzą się w czasie gry i odciążą Cię, od wykonywania niektórych schematycznych zadań.

Mysz gamingowa Tracer Gamezone Fear została pokryta matową gumą, która dobrze i pewnie leży w ręce. Oryginalny motyw graficzny na pewno nadaje myszy nietypowego wyglądu na biurku.

 • Optyczny sensor Avago 3200 DPI
 • 7 programowalnych przycisków
 • Ciekawy design graficzny

Dream Machines DM2 Comfy

Mysz dla graczy do 100 zł Dream Machines DM2 Comfy
Dream Machines DM2 Comfy
Sprawdź aktualne ceny produktu

Mysz gamingowa Dream Machines DM2 Comfy to jedyna mysz tego producenta, którą możesz kupić za mniej niż 100 złotych. Dedykowana wyłącznie dla graczy praworęcznych, została bardzo precyzyjnie zaprojektowana, tak aby ergonomia chwytu stała na najwyższym poziome.

Wewnątrz myszy znajdziesz profesjonalny sensor optyczny Pixart PMW3310DH, pracujący z maksymalną rozdzielczością 5000 DPI. Masz możliwość korzystania z wcześniej zdefiniowanych 5 wartości DPI. Poza rozdzielczością maksymalną możesz ustawić również 400, 800, 1600 i 3200 DPI.

Dream Machines DM2 Comfy gwarantuje najwyższą precyzję pracy sensora, bez akceleracji, predykcji czy wygładzania ruchu. Ten model myszy dobrze sprawdzi się w każdym rodzaju gier, zarówno strategii jak i FPS.

 • Sensor optyczny 5000 DPI
 • Około 157 IPS
 • 7 przycisków
 • Próbkowanie 1000 Hz

ASUS Cerberus Gaming Mouse

ASUS Cerberus Gaming Mouse
ASUS Cerberus Gaming Mouse
Sprawdź aktualne ceny produktu

Optyczna mysz ASUS Cerberus to jedna z najtańszych myszek dedykowanych graczom od tego producenta. Gryzoń wyposażony został w 6 przycisków, w tym dwa pod kciukiem. Na górnej części znajdziesz przycisk odpowiadający za zmianę rozdzielczości pracy w 4-poziomowym zakresie: 500/1000/1500 i 2500 DPI.

Większość myszy została zaprojektowana z myślą o możliwości korzystania dowolną ręką. Jedynie przyciski, znajdujące się po lewej stronie myszki, najwygodniej używać przy pomocy kciuka prawej dłoni. Podświetlenie myszki jest bardzo intensywne, momentami nawet zbyt jasne. Na pewno jednak dodaje ono niezwykłego charakteru całej tej konstrukcji.

 • Sensor optyczny 2500 DPI
 • 6 przycisków
 • Mocne podświetlenie

Genesis GX57

Mysz dla gracza Genesis GX57
Genesis GX57
Sprawdź aktualne ceny produktu

Kilkuletnia już myszka, która mimo upływu czasu wciąż stoi wysoko w rankingu myszek dla graczy do 100 zł. Mysz GX57 wyposażono w optyczny sensor AVAGO 3050, pracujący w rozdzielczości maksymalnej 4000 DPI.

Producent przewidział możliwość zmiany DPI za pomocą jednego przycisku. Do wyboru masz cztery stopnie DPI, z których każdy charakteryzuje się innym podświetleniem myszki. Na powierzchni znajdziesz 6 przycisków, do których możesz dopisać dowolną funkcję poprzez oprogramowanie.

Waga GX57 została dodatkowo zwiększona, poprzez wykorzystanie ciężarków. W efekcie uzyskujesz gryzonia, którego maksymalna waga wynosi 160 gramów. Dzięki dużej budowie i wadze, myszka sprawdzi się najlepiej dla osoby o masywniejszych dłoniach.

Mysz dla graczy Genesis GX57 to największa z opisanych tutaj myszy. Sterowanie nią może być o wiele bardziej precyzyjne, o ile tylko przyzwyczaisz się do jej wagi.

 • Sensor optyczny Avago 4000 DPI
 • Szybkość do 60 IPS
 • 6 programowalnych przycisków
 • Ergonomiczna budowa dla praworęcznego gracza
 • Dociążona dodatkowymi ciężarkami
 • Próbkowanie 1000 Hz

Genesis Krypton 500

Genesis Krypton 500
Genesis Krypton 500
Sprawdź aktualne ceny produktu

Doskonała mysz wyposażona w szereg podstawowych funkcjonalności, które musisz docenić jako gracz. W Kryptonie 500 znajdziesz sprawdzony sensor PWM3325 pracujący z czułością maksymalna 7200 DPI.

Producent przewidział możliwość zmiany DPI jednym przyciskiem, na jedno z siedmiu ustawień, które wcześniej przygotujesz. Do każdego ustawienia DPI możesz przypisać indywidualny kolor podświetlenia.

Mysz dla graczy Genesis Krypton 500 ma 6 przycisków, z możliwością zaprogramowania sekwencji makro. Maksymalna szybkość śledzenia w tym modelu wynosi około 100 IPS, czyli 2,5 m/s. Ten wynik jest wystarczający dla każdego przeciętnego gracza. Częstotliwość próbkowania możesz regulować z zakresu 1-8 ms.

Konstrukcja myszy nadaje jej charakteru skierowanego do dynamicznych gier FPS. Mimo to, dzięki dodatkowym przyciskom, Krypton 500 sprawdzi się znakomicie również w grach strategicznych.

 • Optyczny sensor 7200 DPI
 • Szybkość do 100 IPS
 • 6 programowalnych przycisków
 • Podświetlenie RGB
 • Próbkowanie 1000 Hz

Mysz dla graczy do 100 zł?

Wybierając mysz dla graczy do 100 złotych, pamiętaj kierować się przede wszystkim swoimi własnymi odczuciami. Nie wybieraj na siłę myszki, która pomimo najlepszych parametrów absolutnie nie podoba ci się wizualnie.

Będziesz z niej korzystał długie godziny w ciągu dnia, dlatego musi być ona nie tylko sprawna techniczna ale też lubiana przez Ciebie.

W końcu ani ty, ani ona, nie chcecie aby ewentualna porażka w grze skończyła się rozgnieceniem gryzonia na ścianie. 🙂

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl