Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Jaka bezprzewodowa mysz do 300 złotych?

Autor: 
Kuba
03-12-2020
Reklama

Mysz bezprzewodowa do 300 zł to perfekcyjne produkty, przeznaczone dla wymagających użytkowników. Myszy w tej kategorii cenowej dają Ci niezawodność, wygodę działania i praktyczne udogodnienia, jak chociażby elastyczna konstrukcja ułatwiająca transport myszy.

Wiele myszy bezprzewodowych w cenie do 300 zł oferuje wbudowany akumulator, pozwalający na całkowite pożegnanie się z koniecznością wymiany baterii alkalicznych.

Twoje oczekiwania względem myszy nie są aż tak wygórowane? Czy wręcz przeciwnie, potrzebujesz jeszcze więcej możliwości? A może sam nie wiesz, na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze? Zapoznaj się z innymi artykułami o tematyce myszek:

Jaką mysz do komputera wybrać?

Jaka bezprzewodowa mysz do 100 złotych?

Jaka bezprzewodowa mysz do 200 złotych?

Najlepsza bezprzewodowa mysz do pracy i biura

Poniżej znajdziesz zestawienie najciekawszych myszek bezprzewodowych w cenie do 300 złotych.

Reklama

Logitech M720 Triathlon

Mysz bezprzewodowa Logitech M720 Triathlon
Mysz bezprzewodowa Logitech M720 Triathlon (około 230 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Mysz bezprzewodowa Logitech M720 Triathlon to produkt z wysokiej półki, spełniający większość wymagań, jakie użytkownik może stawiać przed myszą komputerową. Jako właściciel tej myszki dostajesz możliwość wyboru, czy chcesz korzystać z odbiornika bezprzewodowego USB, czy wolisz korzystać z technologii bezprzewodowej Bluetooth.

Niezależnie od dokonanego wyboru ta mysz oferuje możliwość parowania z nawet 3 urządzeniami jednocześnie. Na wierzchniej warstwie myszy znajduje się dioda LED informująca, z którym aktualnie komputerem jesteś połączony.

Jednym przyciskiem przełączasz się na kolejny komputer, niezwykle wygodna funkcja, gdy musisz korzystać z więcej niż jednego sprzętu równocześnie. Co więcej, jeżeli zainstalujesz na swoim komputerze aplikację Logitech, uzyskasz możliwość pełnej personalizacji funkcji działania wszystkich 8 przycisków myszki.

Mysz bezprzewodowa Logitech M720 Triathlon jest sporych rozmiarów, a konstrukcja została dostosowana do wygodnego użytkowania przez osoby praworęczne. Gryzoń zasilany jest jedynie poprzez jedną baterię typu AA, na której będzie pracować nieprzerwanie przez 24 miesiące.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth
 • Sensor optyczny
 • Wyprofilowana dla użytkowników praworęcznych
 • Logitech Flow do pracy z trzema komputerami
 • 24 miesięcy pracy na baterii

Microsoft Arc Touch

Mysz bezprzewodowa Microsoft Arc Touch
Mysz bezprzewodowa Microsoft Arc Touch (około 240 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Mysz Microsoft Arc Touch wyposażona w elastyczną konstrukcję, pozwalającą na dostosowanie myszy w zależności od potrzeby do transportu lub użytkowania. W płaskiej formie zajmuje nie więcej miejsca niż telefon komórkowy, pozwalając Ci na przechowywanie jej nawet w torebce.

Aby uruchomić mysz musisz ją lekko wygiąć, dzięki czemu dopasujesz ją do swojej dłoni. W modelu Microsoft Arc Touch nie znajdziesz klasycznego kółka do przewijania. Dostajesz dostęp do dotykowego panelu, który reaguje na szybkość Twojego ruchu.

Jeżeli chcesz szybko zjechać na dół dokumentu, poprzez zdecydowany ruch palcem ekran zostanie przesunięty daleko. Natomiast jeżeli potrzebujesz precyzji, wolnym ruchem palcem możesz przesuwać się pojedynczo o kolejne linijki tekstu.

Mysz bezprzewodowa Microsoft Arc Touch została wyposażona w odbiornik USB 2,4 GHz, pozwalający na połączenie z komputerem drogą radiową. U spodu myszki znajduje się praktyczny magnes, który pomaga przechowywać odbiornik USB.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz
 • Sensor optyczny BlueTrack
 • Giętka konstrukcja
 • Dotykowy scroll reagujący na szybkość ruchu
 • 6 miesięcy pracy na baterii
Reklama

Lenovo Yoga

Mysz bezprzewodowa Lenovo Yoga
Mysz bezprzewodowa Lenovo Yoga (około 249 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Mysz Lenovo Yoga stworzona została z myślą o zastosowaniach biznesowych. Składana konstrukcja pozwala na zmniejszenie rozmiaru myszki oraz jej całkowite spłaszczenie. Możesz wtedy przede wszystkim wygodnie przenosić urządzenie w torbie od laptopa, ale nie tylko.

Drugą cechą, jaką daje Yoga, jest możliwość korzystania z myszy jako pilota do sterowania odtwarzanym filmem lub prezentacją Power Point. Regulacja dźwięku, przewijanie slajdów, pauza odtwarzanego materiału wideo to główne cechy pilota. W okamgnieniu, po przekręceniu jednego elementu, uzyskujesz mysz bezprzewodową.

Wysokość złożonej myszki to jedynie 13,5 mm, zmieści się ona nawet w kieszeni. Po rozłożeniu przyjmuje ona bardziej praktyczny kształt, a symetryczna budowa pozwala na użytkowanie dowolną dłonią. Klasyczne kółko przewijania producent zastąpił dotykowym panelem przesuwnym, dlatego pierwsze chwile z myszką mogą być nietypowe.

Produkt zasilany jest poprzez wbudowany akumulator, który ładujesz przewodem mikro USB. Po jednym około 2-godzinnym ładowaniu możesz korzystać z myszki przez miesiąc.

Mysz bezprzewodowa Lenovo Yoga może zostać połączona z komputerem zarówno poprzez Bluetooth, jak i technologią bezprzewodowa 2,4 GHz z wykorzystaniem odbiornika USB. Lenovo Yoga dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych. Klasyczne czarny oraz srebrny, uzupełnione bardziej oryginalnymi kolorami jak złoty i pomarańczowy.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth
 • Sensor optyczny
 • Uniwersalna budowa
 • Składana konstrukcja
 • Wbudowany akumulator wystarczający na 30 dni pracy po jednym ładowaniu

Logitech MX Anywhere 2S

Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 2S
Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 2S (około 280 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Kolejna bardzo dobra myszka marki Logitech to MX Anywhere 2S. Jest to pierwszy model wyposażony we wbudowany akumulator, pozwalający całkowicie zapomnieć o konieczności wymiany baterii w myszy. Ładowanie odbywa się poprzez przewód USB i wystarczą jedynie 3 minuty na kablu, aby móc korzystać z myszy przez resztę dnia w sposób bezprzewodowy. W przypadku pełnego naładowania myszka będzie działać przez ponad 2 miesiące.

W myszy zastosowano nowy czujnik laserowy Darkfield o rozdzielczości pracy 4000 DPI. Czujnik działa na każdej powierzchni, nawet na szkle, na którym większość myszek ma duże problemy. Dzięki kompaktowym rozmiarom tego gryzonia możesz go zabrać zawsze ze sobą. Praca w kawiarni, na lotnisku czy w jakimkolwiek innym miejscu nie będzie już problemem.

Mysz Logitech MX Anywhere 2S tak samo, jak poprzednie modele możesz sparować nawet z 3 urządzeniami równocześnie. Praca z wieloma komputerami, przenoszenie pomiędzy nimi plików i tekstu nigdy nie było wygodniejsze. Myszka może korzystać zarówno z technologii bezprzewodowej 2,4 GHz z odbiornikiem USB, jak i z bezprzewodowego protokołu Bluetooth.

Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 2S oferowana jest w trzech kolorach. Dla osób lubiących jasne kolory przygotowano model jasnoszary, dla fanów klasycznych barw sprzętu komputerowego dostępny jest kolor grafitowy, a na dokładkę znajdziesz model granatowy.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth
 • Sensor laserowy Darkfield
 • Wyprofilowana dla użytkowników praworęcznych
 • Logitech Flow do pracy z trzema komputerami
 • Wbudowany akumulator wystarczający na 70 dni pracy po jednym ładowaniu
Reklama

Lenovo Thinkpad X1 Wireless Touch Mouse

Mysz bezprzewodowa Lenovo Thinkpad X1 Wireless Touch Mouse
Mysz bezprzewodowa Lenovo Thinkpad X1 Wireless Touch Mouse (około 299 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Lekka, kompaktowa i niewielka mysz Lenovo Thinkpad X1 Wireless Touch Mouse stworzona z myślą o idealnym zestawie z laptopem z tej samej linii produktów. Myszka może być jednak użyteczna dla każdej osoby korzystającej z dowolnego laptopa.

Waga gryzonia to niespełna 60 gramów, dzięki czemu może stanowić nieodłączny element Twojej torby do transportu sprzętu. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu pozwala na używanie myszki przez około 30 dni.

Jeżeli jednak zależy Ci na czasie, już po 1 minucie ładowania myszka będzie funkcjonalna przez około godzinę. Na odwrocie znajdziesz diodę LED informującą o poziomie naładowania baterii oraz panel dotykowy użyteczny do przełączania slajdów prezentacji Power Point.

Mysz bezprzewodowa Lenovo Thinkpad X1 Wireless Touch Mouse może być podłączona do komputera poprzez Bluetooth 4.0 lub za pośrednictwem bezprzewodowego odbiornika USB 2,4 GHz.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth
 • Sensor optyczny
 • Mała i lekka konstrukcja
 • Dotykowy scroll
 • Wbudowany akumulator wystarczający na 30 dni pracy po jednym ładowaniu

HP Spectre Recharchable Mouse

Mysz bezprzewodowa HP Spectre Recharchable Mouse 700
Mysz bezprzewodowa HP Spectre Recharchable Mouse 700 (około 299 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Myszka stworzona jako idealny dodatek do laptopów z serii HP Spectre, doskonale sprawdzi się u każdego użytkownika wymagającego precyzji działania i stylu.

Mysz możesz równocześnie sparować z czterema urządzeniami. Trzy z nich będą obsługiwane za pośrednictwem protokołu Bluetooth 4.0, natomiast jedno może korzystać z transmisji bezprzewodowej 2,4 GHz za pośrednictwem dołączonego odbiornika.

Konstrukcja myszki pozwoli Ci na używanie jej dowolną ręką. Pamiętaj jednak, że dodatkowe klawisze znajdują się z lewej strony myszy i znacznie wygodniej z nich korzystać prawą ręką.

Dzięki zastosowaniu klasycznego kółka myszki możesz przewijać ekran nie tylko na płaszczyźnie góra i dół, ale również w lewo i prawo.

Mysz bezprzewodowa HP Spectre Recharchable Mouse 700 dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarna z miedzianym dodatkiem oraz biała ze srebrnym dodatkiem.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth
 • Sensor laserowy
 • Możliwość sparowania z 4 urządzeniami jednocześnie
 • Wbudowany akumulator wystarczający na 77 dni pracy po jednym ładowaniu
Reklama

Microsoft Arc

Mysz bezprzewodowa Microsoft Arc
Mysz bezprzewodowa Microsoft Arc (około 299 złotych)
Sprawdź aktualne ceny produktu

Idealnie płaska myszka Microsoft Arc, której grubość wynosi zaledwie 1,4 cm. Możesz mieć ją zawsze w pobliżu swojego laptopa, a jej elastyczny korpus dopasujesz do swojej dłoni dla znacznie lepszej ergonomii pracy.

Urządzenie posiada automatyczny system wyłączenia, który reaguje w momencie spłaszczenia myszy. Tak samo w momencie, gdy wygniesz ją, dopasowując do swojej ręki, urządzenie automatycznie zostanie włączone. Zobacz poniższy film, aby przekonać się jakie to oryginalne rozwiązanie.

Myszka jest idealnie gładka, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości jest niemal samoczynne. Atutem tej konstrukcji jest czterokierunkowe przewijanie dotykowe. Możesz przesuwać ekran zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Myszka obsługuje pasmo łączności bezprzewodowej 2,4 GHz poprzez dołączony odbiornik USB oraz komunikację bezprzewodową Bluetooth 4.0.

Mysz bezprzewodowa Microsoft Arc zasilana jest dwoma bateriami typu AAA, które dostarczają energii na około 6 miesięcy pracy. Dzięki symetrycznej konstrukcji nie ma znaczenia, którą ręką zamierzasz korzystać z myszki.

 • Mysz bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth
 • Sensor optyczny
 • Giętka konstrukcja
 • Dotykowy scroll działający w pionie i poziomie
 • 6 miesięcy pracy na baterii

Mysz bezprzewodowa do 300 zł?

Gryzoń komputerowy w cenie do 300 złotych stanowi niemal doskonałe urządzenie peryferyjne. Bez problemu dopasujesz mysz do swoich oczekiwań, a nawet znajdziesz kolor, który będzie dla Ciebie bardziej wyróżniający.

Z łatwością znajdziesz urządzenie z wbudowanym akumulatorem, który wystarczy naładować w wolnej chwili. Zależnie od tego, w jaki sposób planujesz użytkować mysz, możesz dobrać model ułatwiający sterowanie prezentacją Power Point albo mysz, która zmieści się do torebki. Możliwość równoczesnej obsługi kilku komputerów tą samą myszką to też doskonałe rozwiązanie w niektórych zawodach.

Daj znać w komentarzu, która z wymienionych propozycji okazała się dla Ciebie najbardziej trafiona. Na moje potrzeby biurowe, wbudowany akumulator to bardzo wygodny dodatek. A jaką z dodatkowych funkcji myszy Ty cenisz najbardziej?

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl