in , ,

Doświadczony przewodnik po nieznanym… na nadgarstku! NOWOŚĆ smartwatch Huawei Watch GT 3

Reklama

Nowy smartwatch Huawei Watch GT 3
Huawei Watch GT 3

Huawei ma niespodziankę dla wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej.

Smartwatch Huawei Watch GT 3 jest zaprojektowany z myślą o miłośnikach sportu, wrażeń i odkrywania nieznanego.

Ma ponad 100 trybów sportowych – od biegania, przez pływanie, po jazdę na rowerze i nartach. Monitorujesz swoje osiągnięcia i poprawiasz wyniki.

Lubisz posłuchać ulubionej playlisty w trakcie treningu? Używasz zegarka jako odtwarzacza muzycznego. Rozmawiasz z rodziną i znajomymi dzięki zintegrowanemu głośnikowi i mikrofonowi.

Jesteś przygotowany na wędrówki po nieznanych terenach. Zegarek podaje godzinę wschodu i zachodu słońca, a wbudowany barometr mierzy ciśnienie powietrza.

Smartwatch ostrzega Cię przed nadejściem ekstremalnych warunków pogodowych. Czas spędzasz aktywnie i bezpiecznie.

Funkcja Route Back prowadzi Cię z powrotem, kiedy zgubisz trasę. W trakcie odkrywania nowych miejsc zegarek informuje Cię głosowo o szacowanym czasie przebycia, odległości i zalecanej trasie.

Dokładnie rejestrujesz swoje treningi i przebyte trasy. Smartwatch obsługuje 5 systemów nawigacji satelitarnej (GPS, Beidou, GLONASS, Galileo i QZSS). Redukuje zakłócenia, a siła i stabilność sygnału są doskonałe.

Używasz zegarka w trakcie aktywności w płytkiej wodzie. Ma wodoodporność 5 ATM, czyli możesz w nim pływać w basenie i morzu.

Smartwatch dba o Twoje zdrowie. Monitoruje jakość snu, mierzy poziom stresu i saturację (natlenowanie krwi) przez 24 godziny. Zawsze ma na Ciebie oko.

Mierzy Twoje tętno dzięki nowoczesnemu systemowi TruSeen™ 5.0+. To 8 fotodiod w układzie kołowym i 2 zestawy źródeł światła. Algorytm AI filtruje zaszumione sygnały, więc pomiar jest dokładny nawet przy intensywnych ćwiczeniach.

Funkcje wybierasz na dotykowym ekranie AMOLED. Obrotowy pierścień z boku powiększa lub pomniejsza aplikacje i ułatwia Ci dostęp do wybranych funkcji.

Do wyboru masz zegarek z kopertą 46 mm i 42 mm. W wersji 46 mm smartwatch działa do 14 dni, a model 42 mm do 7 dni na jednym naładowaniu.

Dopasowujesz zegarek do swojej stylizacji i nastroju. Ustawiasz różne tarcze smartwatcha, a do wyboru masz bogatą ofertę pasków.

Producent wycenił smartwatcha na około 1399 zł (cena różni się w zależności od modelu i materiału wykonania). Zobacz aktualne ceny zegarka na Ceneo.

Warte przeczytania?

Reklama

Co kupić na święta? Pomysły prezentów

Prezenty na święta! 43 pomysły na najlepsze prezenty pod choinkę 2021

Nowość Huawei FreeBuds Lipstick

Najlepsza muzyka w kobiecym wydaniu. NOWOŚĆ słuchawki douszne w… pomadce! Huawei FreeBuds Lipstick