Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Wybierz to, chcesz słyszeć. NOWE słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty 3 Pro z personalizowaną redukcją szumów

Autor: 
newsman
17-11-2021
Reklama
Nowe sluchawki douszne dokanałowe Soundcore Liberty 3 Pro
Soundcore Liberty 3 Pro

Ręka do góry, kto lubi urządzenia „szyte na miarę”?

Takie, które analizują Twoje potrzeby i w pełni je zaspokajają, zanim się obejrzysz. Właśnie takie są nowe słuchawki dokanałowe Soundcore Liberty 3 Pro, które badają Twoje ciało.Jak?

System HearID ANC analizuje Twoje uszy. Bada, jaki jest poziom ciśnienia i tworzy Twój indywidualny profil. Optymalizuje redukcję hałasów i dźwięków z zewnątrz. Dobiera taki poziom, który jest dla Ciebie najlepszy.

Rozkoszujesz się harmonijnym, czystym i precyzyjnym dźwiękiem dzięki podwójnemu przetwornikowi koncentrycznemu 10,6 mm. Technologia ACAA 2.0 dba o to, żeby basy, tony średnie i wysokie były najwyższej jakości – bez żadnych zakłóceń.

Słuchawki dopasowują profil dźwiękowy do Twoich uszu. Funkcja HearID Sound analizuje sposób, w jaki słyszysz muzykę. Tworzy najlepszy profil dźwiękowy specjalnie dla Ciebie.

Zabierasz słuchawki w długą podróż. Po naładowaniu słuchasz muzyki przez 8 godzin. Jeśli masz pod ręką etui ładujące, wydłużasz ten czas nawet do 32 godzin. Już 15 minut doładowania baterii wystarcza na 3 godziny słuchania muzyki.

Słuchawki towarzyszą Ci podczas treningu. Są wodoodporne (IPX4), więc nie jest im straszny pot i zachlapanie wodą.

Reklama

Prowadzisz rozmowy służbowe, albo z rodziną i znajomymi gdziekolwiek jesteś. Twój rozmówca doskonale Cię słyszy dzięki 6 mikrofonom i redukcją szumów z otoczenia.

Słuchawki dbają o Twój komfort. System Fusion Comfort Fit to ergonomiczny kształt słuchawek i wbudowana redukcja nacisku na uszy. Jest Ci wygodnie nawet kiedy nosisz słuchawki cały dzień.

Stabilnie trzymają się w Twoich uszach. Do wyboru masz 4 rozmiary silikonowych końcówek i elastyczne skrzydełka, które zapewniają dodatkowe wsparcie w uszach.

Słuchawki działają z aplikacją Soundcore. Przełączasz się pomiędzy ustawieniami korektora, profilami redukcji szumów i dopasowujesz sterowanie dotykowe do swoich potrzeb.

Słuchawki są w 4 kolorach, a producent wycenił je na 159,99€.

Zobacz aktualne ceny słuchawek:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl