in , ,

Test Genesis Carbon 500 Maxi. Podkładka World of Warships ze statkiem Błyskawica

Reklama

Czy za niecałe 70 złotych można zostać kapitanem okrętu wojennego? Teraz już tak! Zapraszam Cię do recenzji nowej podkładki gamingowej Genesis Carbon 500 Maxi z serii grafik World of Warships.

W ofercie producenta znalazły się aktualnie dwie grafiki z gry World of Warships. Jedna z nich przedstawia armadę okrętów, druga polski niszczyciel Błyskawica, którą wspólnie przesterujemy!

Podkładka Genesis Carbon 500 Maxi World of Warships w całej okazałości

Jak wygląda unikatowa podkładka World of Warships Błyskawica?

ORP Błyskawica to chyba najsławniejszy polski okręt z okresu II Wojny Światowej. Dzięki współpracy Genesis i World of Warships mamy niepowtarzalną okazję do zaopatrzenia się w naprawdę świetnie wyglądające podkładki.

Obok motywu graficznego z Błyskawicą Genesis oferuje również drugi nazwany Armada. Przedstawia on kilka okrętów wojennych, zdjęcie zamieszczę poniżej. Jest on równie interesujący, choć już mniej patriotyczny. Wybór zależy od Twoich osobistych preferencji 🙂

Tak wygląda drugi wzór podkładki – Armada

Obie podkładki są dostępne w rozmiarze MAXI, na którym zmieścisz myszkę i klawiaturę. Jeżeli jednak nie masz tyle miejsca, możesz wybrać mały rozmiar tylko pod myszkę.

Jakość podkładki Genesis Carbon 500 Maxi

Jakość wykonania podkładki jest bardzo dobra. Krawędzie są starannie obszyte, żadna z nici nie wystaje i sam motyw graficzny jest przygotowany w wysokiej rozdzielczości.

Dokładność przedstawionej grafiki jest bardzo wysoka

Gumowany spód podkładki zapobiega przypadkowemu przesuwaniu. Guma znalazła się na całej powierzchni, dlatego mimo swojego dużego rozmiaru, podkładka starannie przylega do biurka, nawet w czasie zaciekłych bitew.

Grubość podkładki to 2,5 mm. To według mnie jest jej jedyną wadą. Testując równocześnie podkładkę Genesis 700 Cordura (test tutaj), czuję wyraźną różnicę pomiędzy 2,5 a 3 mm. Mimo wszystko nie jest to aż tak znacząca wada w porównaniu z zaletami tej podkładki.

Logotyp gry również znalazł się na grafice

Wodoodporna powierzchnia typu Speed

Genesis Carbon 500 Maxi wyposażony jest w powierzchnię typu Speed. Przekłada się to na bardzo szybki i gładki ślizg myszki. Będziesz zadowolony z tej nawierzchni, mysz przesuwa się bardzo gładko i bez żadnych wybrzuszeń.

Generalnie jest to typ powierzchni, na który stawia większość zawodowych graczy esportowych. 

Miłym dodatkiem do tego jest pełna wodoodporność. Podkładka jest zaimpregnowana, przez co woda z niej spływa, zamiast w nią wsiąkać. Nigdy więcej gry na mokrej podkładce i jej długiego suszenia! 🙂

Wymiary podkładki Genesis Carbon 500 Maxi

Rozmiar testowanej przeze mnie podkładki to 90×45 cm. Jest to więc podkładka nie tylko pod myszkę, ale też pod klawiaturę. Jestem wielkim zwolennikiem podkładek w takich rozmiarach. Nigdy z nich nie zrezygnujesz, jak już raz spróbujesz 😉

Podkładka to szczególnie ciekawa propozycja dla fanów gry

Wygodne podparcie dla myszki, ale i również dla klawiatury, to naprawdę fajna sprawa. Jeżeli jednak Cię nie przekonałem, nie ma problemu.

W ofercie Genesisa  znajdziesz też wersję Carbon 500 M, która jest zdecydowanie mniejsza. Jej wymiary to 30×25 m, a kosztuje jedynie 20 złotych.

Czy warto kupić podkładkę Genesis Carbon 500 World of Warships Błyskawica?

Seria podkładek Genesis Carbon 500 World of Warships to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów gry. A może po prostu lubisz tematykę morską i chcesz mieć taką podkładkę u siebie.

Zdecydowanie głównym aspektem przy wyborze tej podkładki jest motyw graficzny. Jest świetny. Wykorzystuje go nawet do zdjęć większości testowanych produktów 😉

Do podkładki dorzucony jest kod z bonusami do odbioru w grze

Dodatkowym bonusem może być dla Ciebie również kod zaproszeniowy, który dodawany jest do każdej podkładki. Kod pozwala na odebranie bonusu w grze World of Warships.

Jeden z kodów możesz wykorzystać na swoim istniejącym koncie, drugi możesz sprezentować koledze, który jeszcze nie próbował World of Warships.

Ciężko jest znaleźć drugą tak dużą podkładkę w tej cenie. Szczególnie biorąc pod uwagę aspekt wizualny 🙂 Śmiało kupuj podkładkę i dołączaj do grona kapitanów World of Warships!

Podkładkę pod mysz Genesis Carbon 500 World of Warships Błyskawica możesz kupić w oficjalnym sklepie Genesis oraz tutaj:

Więcej zdjęć:

Opinia –Genesis Carbon 500 World of Warships

69 złotych
9.8
Genesis Carbon 500 World of Warships 9.8/10
Zalety
  • świetny design graficzny
  • wodoodporna
  • must have dla fanów
Wady
  • mogłaby być ciut grubsza

Warte przeczytania?

Reklama

Recenzja podkładki Genesis Carbon 700

Test Genesis Carbon 700 Maxi. Podkładka z wytrzymałym materiałem Cordura

Przestrzenny dźwięk na każdą imprezę. Mobilny głośnik Hama Shine 2.0 z efektami świetlnymi