Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Smukły i kompaktowy soundbar z solidnym dźwiękiem i kinowymi wrażeniami. Creative Stage SE

Autor: 
newsman
14-03-2023
Reklama

Smukły i kompaktowy soundbar z solidnym i głębokim dźwiękiem. Jest świetny do oglądania filmów dzięki funkcji Surround i Clear Dialog. Wyraźnie słyszysz dialogi i masz kinowe wrażenia dźwiękowe.

Dostrajasz neutralność dźwięku dzięki funkcji regulacji tonów. Wybierasz, czy chcesz kojący i ciepły dźwięk z basami, czy wzmocnione wysokie tony.

Łatwo go konfigurujesz i jest wszechstronny. Współpracuje z komputerami, konsolami i urządzeniami mobilnymi.

Poznaj najnowszy soundbar Creative Stage SE.

Głośnik soundbar Creative Stage SE do konsoli i komputera
Creative Stage SE

Szukasz małego źródła dźwięku, ale wszechstronnego i z dużą głośnością? Soundbar Creative Stage SE jest smukły i kompaktowy, ale gra solidny i głęboki dźwięk.

Głębokie niskie tony to sprawka powiększonego radiatora pasywnego. Średnie i wysokie tony są odtwarzane za pomocą 2 przetworników pełnozakresowych typu Racetrack. Moc szczytowa głośnika to 48 W.

Jest mały i lekki. Dzięki smukłej obudowie kładziesz go pod monitorem. Waży tylko 1,22 kg, więc łatwo go przenosisz.

Reklama

Oglądasz filmy i czujesz się jak w kinie. Dzięki funkcjom Surround i Clear Dialog wyraźnie słyszysz dialogi i dostajesz szeroki dźwięk panoramiczny.

Funkcja Clear Dialog wyodrębnia głosy i dialogi dzięki specjalnemu algorytmowi. Ulepsza je i wzmacnia, więc wyraźnie wszystko słyszysz bez wpływu na jakość dźwięków z otoczenia.

Głośność regulujesz pokrętłem z boku. Pilotem zdalnie przełączasz różne funkcje, np. regulujesz tony, dźwięk przestrzenny i tryb wyraźnych dialogów.

Szybko przełączasz się między cieplejszą i jaśniejszą reprodukcją dźwięku dzięki funkcji regulacji tonów. Dostrajasz i dopasowujesz neutralność tonów do swoich preferencji przez naciśnięcie przycisku.

Ciepłe dźwięki kierują się w stronę mocniejszych basów. Wysokie częstotliwości są cichsze i stonowane i zostawiają ciepły i kojący dźwięk.

Jasne dźwięki skupiają się na wysokich tonach. Dają Ci czysty i wyraźny dźwięk.

Łatwo konfigurujesz listwę dzięki funkcji plug-and-play. Głośnik obsługuje dźwięk cyfrowy USB i łączność Bluetooth.

Używasz głośnika jako karty dźwiękowej. Łączysz soundbara z komputerem za pomocą kabla USB-C na USB-A.

Soundbar jest świetnym dopełnieniem podstawowych głośników komputerowych. Jest kompatybilny z PC, Mac, PS4, PS5 i Nintendo Switch. Współpracuje z różnymi urządzeniami wykorzystującymi cyfrowy tryb połączenia za pomocą USB-C na USB-A.

Soundbar Creative Stage SE kupisz już za około 379 zł na oficjalnej stronie producenta.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl