in

Robot sprzątający ranking 2020. Top 15 najlepszych modeli

Reklama

5/5 (20)

Marzysz o idealnie czystych podłogach w całym domu? Chcesz zapomnieć o codziennym, uciążliwym odkurzaniu podłóg w mieszkaniu? Wolisz spędzać więcej czasu z rodziną, mając jednocześnie perfekcyjny porządek?

Szukasz robota sprzątającego, który nie tylko dokładnie odkurzy powierzchnię, ale również spełni funkcję mopa? To rewelacyjna wiadomość! Sprawdź nasz ranking odkurzaczy automatycznych!

Zalety odkurzacza automatycznego

Odkurzanie to czynność, delikatnie mówiąc, nielubiana przez wielu z nas. Im większa jest powierzchnia Twojego domu lub mieszkania, tym zazwyczaj więcej czasu musisz poświęcić na odkurzenie całej powierzchni. Jest to czynność nie tylko czasochłonna, ale również męcząca i niekiedy wręcz bolesna dla niektórych partii ciała.

Jeśli masz w domu zwierzęta lub dzieci (albo i zwierzęta, i dzieci :)), zapewne znasz to uczucie, kiedy na świeżo odkurzonej podłodze znajdziesz sierść, okruszki i kurz. W takim przypadku odkurzanie daje dosyć krótkotrwały efekt, a wysiłek włożony w odkurzenie podłóg idzie na marne.

Podłoga odkurzona robotem sprzątającym
Chcesz zapomnieć o okruszkach, kurzu i sierści na podłodze? Sprawdź nasze propozycje robotów sprzątających!

Możesz jednak ułatwić swoją pracę, zaprzyjaźniając się z robotem sprzątającym. Prawdą jest, że odkurzacz automatyczny nie usunie kurzu z miejsc takich jak półki, ale gwarantuję Ci, że z podłogą poradzi sobie bezbłędnie.

Czy warto zainwestować w robota sprzątającego?

W sytuacji, gdy najbardziej dla Ciebie liczy się wygoda, odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK!

Nie muszę Cię przekonywać, że nie sposób wyeliminować kurzu i brudu na podłogach w domu. Przy każdych codziennych czynnościach powstają drobiny, okruchy i inne zabrudzenia.

Odkurzacz automatyczny może stać się Twoim najlepszym przyjacielem w walce z uporczywym kurzem, okruchami, sierścią zwierząt i innymi, nieproszonymi śladami.

Jak działa robot sprzątający?

Czyszczenie odbywa się dzięki pracy szczotek, a w niektórych modelach dodatkowo znajdziemy system ssący. Szczotki zbierają kurz i zabrudzenia do specjalnego pojemnika, który opróżnisz w łatwy i szybki sposób.

Odkurzacz automatyczny zasilany jest przez akumulator, a jego cechą charakterystyczną jest samodzielne przemieszczanie się po podłodze. Nie musisz martwić się o ryzyko potknięcia o przewody podczas pracy urządzenia, co gwarantuje bezpieczeństwo Tobie i pozostałym domownikom.

Dodatkowo odkurzacz może przemieszczać się po sporym terenie mieszkania lub domu, kiedy Ty relaksujesz się z rodziną lub zajmujesz się swoim hobby. Ze względu na to, że takie odkurzanie nie wymaga Twojej ingerencji, robota możesz uruchamiać nawet codziennie. To zdecydowanie bardziej wygodna forma sprzątania domu, prawda?

Reklama

Odkurzacz automatyczny sprytnie ominie wszystkie przeszkody, więc nie musisz martwić się o obijanie mebli, zderzanie się z innymi przedmiotami w domu czy upadek ze schodów. To wszystko dzięki sprytnym czujnikom, które czuwają nad bezpieczną pracą. Różne modele mogą posiadać odmienną ilość takich czujników.

Odkurzacz automatyczny na płaską obudowę, dzięki czemu może wyczyścić powierzchnię pod meblami. Większość robotów dobrze poradzi sobie również z wykładziną i płaskimi dywanami. Jego ruchy są zaprojektowane w taki sposób, aby dokładnie wyczyścić całą powierzchnię pokoju.

Czy odkurzacz automatyczny jest głośny?

Robot automatyczny jest cichszy niż klasyczny odkurzacz o około 20 dB. Już teraz odkurzanie jest możliwe nawet wtedy, gdy czytasz ulubioną książkę lub oglądasz serial, a Twoje dzieci odrabiają lekcje. Dzięki temu praca odkurzacza przez godzinę lub dwie nie rozprasza domowników i zwierząt.

Ważną zaletą robota sprzątającego jest opcja programowania czasowego. Działanie odkurzacza możesz ustawić według swoich potrzeb. Przykładowo masz możliwość zaprogramowania odkurzacza w taki sposób, że włączy się w danym dniu o określonej godzinie. Jest to wygodna opcja, ponieważ urządzenie może pracować, kiedy nie ma Cię w domu.

Ze względu na okrągłą obudowę niektóre modele mogą mieć trudności z odkurzeniem narożników w pomieszczeniu. Część robotów została wyposażona w dodatkowe szczotki do pozbycia się kurzu z takich właśnie kątów, które wymiatają zabrudzenia z narożników pokoju. Odkurzacz automatyczny może mieć trudności z wyczyszczeniem dywanów o długim runie.

Biały odkurzacz automatyczny
Dywany z krótkim włosiem nie stanowią żadnej przeszkody dla robota sprzątającego.

Minusem może być również cena, mimo iż na przestrzeni lat inteligentne odkurzacze stają się coraz tańsze. W ofertach producentów znajdziesz zarówno odkurzacze za kilkaset, jak i kilka tysięcy złotych. Pamiętaj jednak, że im więcej funkcji w urządzeniu potrzebujesz, tym sprzęt będzie droższy.

W niektórych przypadkach dodatkowe koszty generuje serwisowanie, na przykład wymiana filtrów czy naprawa. Przed zakupem upewnij się, czy dostępność  podstawowych części jest wystarczająca. Możesz również zorientować się o innych kosztach użytkowania, dzięki opiniom innych posiadaczy takiego robota.

Jaki robot sprzątający wybrać?

Zastanawiasz się, jakie cechy i funkcje powinien mieć Twój idealny robot sprzątający? Zapewniam Cię, że odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Wystarczy, że poświęcisz chwilę na przeanalizowanie potrzeb swoich i domowników.

Na początek określ, jak dużą powierzchnię Twój robot odkurzający będzie miał do posprzątania. Od tego zależy między innymi fakt, jaki maksymalny czas pracy urządzenia będzie dla Ciebie najlepszy. Na rynku dostępne są zarówno roboty odkurzające przez 60 minut, jak również nawet 2 godziny.

Zastanów się, czy Twój automatyczny odkurzacz będzie zajmował się mniejszą powierzchnią, czy wręcz przeciwnie – Twój dom to kilkaset metrów kwadratowych. Im większa powierzchnia do odkurzenia, tym wygodniejsze będzie skorzystanie z robota, oferującego dłuższą pracę na jednym naładowaniu baterii.

Zależnie od specyfikacji urządzenia, powierzchnia, jaką może odkurzyć w godzinę będzie inna. Dla wygody swoich obliczeń możesz przyjąć, że w 60 minut pracy odkurzacz automatyczny posprząta około 70-100 metrów kwadratowych mieszkania.

Niemniej ważny jest czas ładowania baterii do pełna. Jeśli zależy Ci na szybkiej gotowości urządzenia do dalszej pracy, możesz zdecydować się na robota, który naładuje się w 2 godziny. Jednak im większa pojemność baterii, tym prawdopodobnie dłuższy czas jej ładowania. Możesz spotkać się z urządzeniami, które ładują się w nawet 5 godzin.

Reklama

Roboty sprzątające oferują Ci kilka rodzajów czujników. Jeśli urządzenie będzie miało za zadanie sprzątać piętra, pomieszczenia z większą ilością kabli i przedmiotów, możesz wybrać model z nawet 22 czujnikami.

Do wyboru masz między innymi urządzenia z czujnikami optycznymi, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, krawędzi, odległości, antykolizyjnymi. Im większa ilość czujników, tym urządzenie może być droższe.

Przed zakupem przeanalizuj głośność urządzenia. Producenci zazwyczaj oferują roboty, których głośność wynosi około 65 decybeli. Są również takie roboty, które pracują z głośnością 55 dB. Przeciętny tradycyjny odkurzacz generuje hałas na poziomie 80 dB. Dla porównania szept to 20 dB, a 90 dB to ruch uliczny.

Zastanów się również, czy idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie robot wyłącznie odkurzający, czy model z funkcją mopowania. Decydując się na rozwiązanie 2 w 1, możesz być pewny, że podłoga będzie nie tylko pozbawiona sierści, kurzu i innych zabrudzeń, ale również pięknie lśniąca i czysta.

Nowoczesne odkurzacze automatyczne oferują Ci wiele opcji. Zastanów się, które z nich okażą się niezbędne w Twoim domu. Wybieraj spośród funkcji ustawiania harmonogramu pracy, kilkustopniowych systemów odkurzania, automatycznego powrotu do bazy czy sterowania za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej.

Ranking robotów sprzątających
Zdecydujesz się na odkurzacz automatyczny z mopem? A może z wirtualną ścianą?

Niektóre z urządzeń oferują Ci wirtualną ścianę, czyli barierę, której robot nie przekroczy podczas sprzątania. Świetnie sprawdzi się w przypadku, kiedy chcesz wydzielić część pokoju, której robot nie powinien sprzątać. Dla przykładu może to być miejsce z miskami zwierząt lub zabawkami dzieci.

Droższe roboty odkurzające mogą być wyposażone w innowacyjne systemy mapowania pomieszczeń, monitorowania za pomocą kamery, co dodatkowo usprawnia jego pracę. Zwróć uwagę również na pojemność zbiornika na kurz. Zazwyczaj jest w granicach 300 ml – 600 ml. Im większy pojemnik, tym rzadziej będziesz go czyścić.

Jeśli już wiesz, jakie cechy powinien mieć Twój idealny robot sprzątający, zapraszam Cię do wspólnej podróży po kilkunastu wybranych propozycjach. Zapewniam Cię, że wśród nich znajdziesz swojego wymarzonego domowego pomocnika. Jesteś gotowy? Zaczynajmy!

Robot sprzątający do 600 zł

Sencor SVC 7020

Robot sprzątający Sencor SVC 7020
Sencor SVC 7020, cena ok. 270 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Odkurzacz automatyczny Sencor SVC 7020BK to Twój sprytny pomocnik w usuwaniu zabrudzeń z posadzek, parkietów czy dywanów. Świetnie poradzi sobie również z panelami oraz linoleum.

Urządzenie z przodu posiada czujnik zderzeniowy, dzięki któremu zapomnisz o obijaniu mebli i innych przedmiotów. Wbudowane czujniki chronią również przed upadkiem ze schodów. Do wyboru masz 4 ustawienia, w zależności od wysokości schodów. Robot sprzątający pracuje cicho, nie przekraczając 55 dB.

Odkurzacz automatyczny został wyposażony w dwie obrotowe szczotki, które świetnie poradzą sobie z narożnikami w pomieszczeniach. W zestawie dostępna jest antystatyczna miotełka do kurzu, którą możesz wykorzystać w funkcji Mop.

Do dyspozycji masz 3 programy do odkurzania – wzdłuż ścian, spiralny oraz losowy. Robot sprzątający poradzi sobie z progami o wysokości do 1 cm. Zbiornik na kurz ma pojemność 180 ml.

Przy całkowicie naładowanym akumulatorze czas pracy urządzenia wynosi maksymalnie 50 minut. Koła są zdejmowane, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu czystości. Odkurzacz został wyposażony w automatyczne wyłączanie w przypadku zablokowania kółek. Co Ty na to?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik krawędzi, antykolizyjny.
 • Maksymalny czas pracy – do 50 minut.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 4 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 180 ml.
 • 3 programy odkurzania, antystatyczna miotełka do kurzu.
 • Dioda sygnalizacyjna, zdejmowane koła, automatyczna blokada kół.
 • Dostępny w dwóch kolorach.
 • Moc ssania – maksymalnie 7,5 W.
 • Głośność urządzenia – 55 dB.
 • Wymiary – 27 cm x 27 cm x 7,8 cm.

iLife V4

Odkurzacz automatyczny iLife V4
iLife V4, cena ok. 500 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Odkurzacz automatyczny iLife V4 to inteligentne urządzenie, które pozwoli Ci utrzymać idealny porządek w domu. Możesz nim sterować za pomocą pilota lub ustalić harmonogram odkurzania automatycznego. Świetnie radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń w postaci piasku, okruchów czy kurzu z podłóg drewnianych, płytek i dywanów.

Czujniki wykrywają krawędzie, przeszkody i narożniki, dzięki czemu odkurzacz może uniknąć niepożądanych zderzeń. Zderzak zabezpieczający stanowi dodatkową ochronę przed uderzeniami. Maksymalny czas pracy robota sprzątającego to 90 minut, a naładujesz go do pełna w około 5 godzin.

Do wyboru masz 4 tryby pracy – Max, Auto, Spot oraz Edge. Urządzenie ma kompaktowe wymiary i niewielką wysokość, dzięki czemu bez trudu wyczyści podłogę pod meblami i w trudno dostępnych miejscach. Zbiornik na kurz i zabrudzenia ma pojemność 300 ml.

Odkurzacz iLife jest wyposażony w filtr HEPA, wyłapujący drobny pył, roztocza i alergeny. Sterowanie ręczne możliwe jest dzięki wygodnym przyciskom na obudowie. Robot automatycznie powraca do stacji dokującej, aby naładować akumulator do dalszej pracy. Z pewnością nie zaskoczy Cię brak energii!

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik antykolizyjny, zbliżeniowy, uskoku podłoża.
 • Maksymalny czas pracy – do 90 min.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 300 ml.
 • Cztery tryby pracy – Max, Auto, Spot, Egde.
 • Automatyczny powrót do bazy, programator pracy.
 • Sterowanie pilotem, sterowanie ręczne, filtr HEPA.
 • Głośność urządzenia – 72 dB.
 • Wymiary – 30 cm x 30 cm x 7,7 cm.

Tesla RoboStar T10

Odkurzacz automatyczny Tesla RoboStar T10
Tesla RoboStar T10, cena ok. 600 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Robot sprzątający Tesla RoboStar T10 to sprytny pomocnik w walce z kurzem i innymi zanieczyszczeniami w Twoim domu. Niski profil pozwala na wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc pod łóżkami i innymi meblami.

Świetnie poradzi sobie z przekraczaniem niskich progów w pomieszczeniach. Wbudowane czujniki wykrywają meble i inne przeszkody. Zapobiegają również upadkowi ze schodów.

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku na obudowie odkurzacza lub przy użyciu pilota. Do dyspozycji masz opcję programowania odkurzania o wybranej porze dnia. Do odkurzacza możesz dokupić zbiornik z wodą – w takiej konfiguracji odkurzacz pełni również funkcję mopa i myje podłogi na mokro. Robot sprzątający został wyposażony w dwie antystatyczne szczotki, wykonane z włosia.

W urządzeniu zamontowano zabezpieczenie, które blokuje przepływ energii po naładowaniu do pełna, nie dopuszczając do przeładowania. Po wykorzystaniu zapasu energii odkurzacz powraca do stacji ładowania.

Odkurzacz automatyczny posiada filtr HEPA, który z łatwością wychwytuje alergeny zwierzęce, roztocza i drobny pył. Przechwytuje cząsteczki o wielkości 0,3 mikrona, takie jak pleśń i zarodniki. Filtr możesz wyczyścić i użyć ponownie. Cechuje go długa żywotność, dzięki czemu jest ekonomiczny. Brzmi nieźle, prawda?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający 2 w 1.
 • Czujnik krawędzi, antykolizyjny, uskoku podłoża, automatycznego dokowania.
 • Maksymalny czas pracy – 110 minut.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 2 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 300 ml.
 • 4 programy czyszczenia, zabezpieczenie przed przeładowaniem.
 • Programator pracy, filtr HEPA, sterowanie ręczne lub pilotem.
 • Głośność urządzenia – 65 dB.
 • Wymiary – 30 cm x 30 cm x 7,5 cm.

Robot sprzątający do 1000 zł

Dibea D500 Pro

Odkurzacz automatyczny Dibea D500 Pro
Dibea D500 Pro, cena ok. 700 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Robot sprzątający Dibea D500 PRO to sprytne urządzenie 2 w 1. Jest to odkurzacz automatyczny z mopem i opcją standardowego usuwania kurzu i zabrudzeń z podłogi. Funkcja mycia na mokro możliwa jest dzięki dedykowanemu zbiornikowi na wodę o pojemności 80 ml. Odkurzacz automatyczny to Twój sprzymierzeniec w walce z brudem i zanieczyszczeniami w domu.

Robot ma kształt litery „D” i został wyposażony w dwie boczne szczotki. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne usuwanie kurzu nawet z narożników. Zamiast szczotki centralnej w urządzeniu zamontowano ssawę, która likwiduje ryzyko gromadzenia się włosów, a tym samym ułatwia konserwację urządzenia.

Wbudowane czujniki ochronią zarówno odkurzacz, jak i meble oraz inne przedmioty w pomieszczeniu. Nie pozwolą również na upadek ze schodów. Wytrzymała bateria umożliwia odkurzanie przez maksymalnie 2 godziny.

Zbiornik na kurz ma pojemność 400 ml. Robot sprzątający został wyposażony w filtr HEPA, który zadba o pozbycie się drobnych cząsteczek brudu i innych zanieczyszczeń. Odkurzacz jest cichy, dzięki czemu możesz zajmować się ulubionymi czynnościami, podczas gdy robot pracuje za Ciebie.

Wbudowany żyroskop i systemy D-SLAM2.0 oraz D-Automatic Planning System na bieżąco monitorują przeszkody, ustalają bezpieczną trasę, jednocześnie gwarantując maksymalną efektywność i wydajność. Dzięki takim rozwiązaniom odkurzacz nie przejedzie dwa razy w tym samym miejscu. Jak Ci się podoba taka propozycja?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający 2 w 1.
 • Czujnik antykolizyjny, upadku.
 • Kształt litery „D” idealny do odkurzania kątów.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 2 godziny.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 400 ml.
 • Filtr HEPA, mapa domu Visionary Mapping, wbudowany żyroskop.
 • Moc ssania – maksymalnie 900 Pa.
 • Głośność – 60 dB.
 • Wymiary – 30 cm x 30 cm x 7,4 cm.

Xiaomi Roborock Xiaowa Lite

Robot automatyczny Xiaomi Roborock Xiaowa Lite
Xiaomi Roborock Xiaowa Lite, cena ok. 750 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Robot sprzątający Xiaomi Roborock Xiaowa Lite to urządzenie, który pomoże Ci wyczyścić dywany, posadzki i panele. Odkurzacz jest bezworkowy, a wytrzymała bateria pozwoli na pracę nawet przez 60 minut. Został wyposażony w funkcję automatycznego powrotu do bazy po wykonaniu zadania lub kiedy stan naładowania baterii wynosi poniżej 30%.

Do dyspozycji masz dwie szczotki sprzątające – główną i boczną, które zapewnią maksymalną wydajność odkurzania. Bezpieczeństwo pracy zapewnia aż 10 czujników, które wykrywają przeszkody, chronią przed upadkiem ze schodów i niepożądanymi zderzeniami z innymi przedmiotami lub meblami.

Sterowanie odbywa się zdalnie, dzięki sprytnej aplikacji MiJia. Na podstawie algorytmu urządzenie oblicza czas, jaki potrzebny będzie do odkurzenia całego pokoju. Robot sprzątający posiada podwójny filtr HEPA, dzięki którym pozbędziesz się pyłków i bakterii.

Pojemnik na kurz ma pojemność 640 ml, co pozwoli na długi czas pracy bez konieczności opróżniania zbiornika. Koła pozwalają na pokonanie progu o wysokości maksymalnie 2 cm. Jak Ci się podoba?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujniki krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża.
 • Maksymalny czas pracy – 60 minut.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 2 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 640 ml.
 • Automatyczny powrót do bazy, zdalne sterowanie, aplikacja MiJia.
 • Programator pracy, podwójny filtr HEPA.
 • Moc ssania – maksymalnie 1600 Pa.
 • Wymiary – 35 cm x 35 cm x 9,5 cm.

Hoover Robo.com³ RBC030

Robot sprzątający Hoover Robo.com³ RBC030
Hoover Robo.com³ RBC030, cena ok. 800 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Odkurzacz automatyczny Hoover Robo.com³ RBC030 to inteligentne urządzenie, które pomoże Ci utrzymywać czystość w Twoim domu każdego dnia. Za pomocą aplikacji Hoover i rozwiązania Infovoice możesz komunikować się z odkurzaczem za pomocą smartfona. Technologia podczerwieni pomaga identyfikować przeszkody i poruszać się bezpiecznie po pokoju.

Maksymalny czas pracy urządzenia to około 60 minut. Akumulator możesz naładować do pełna w około 4 godziny. Robot sprzątający został wyposażony w nowoczesną technologię nawigowania AAI™, która za pomocą obliczeń algorytmicznych wybiera optymalną ścieżkę do odkurzenia powierzchni podłogi. Pojemność zbiornika na kurz wynosi 500 ml.

Urządzenie bez trudu zmieści się pod meblami, sprzątając nawet najtrudniej dostępne miejsca. Sterowanie odbywa się zdalnie, a czytelny wyświetlacz LCD poinformuje Cię o najważniejszych parametrach urządzenia. Funkcja automatycznego powrotu do bazy, gumowe kółka, które nie rysują powierzchni oraz rączka do przenoszenia to kolejne z zalet tego odkurzacza. Co Ty na to?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik antykolizyjny, upadku.
 • Maksymalny czas pracy – 60 min.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 4 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • Komunikacja ze smartfonem za pomocą aplikacji.
 • Nowoczesna technologia nawigowania AAI™.
 • 7 programów sprzątających, wyświetlacz LCD.
 • Zabezpieczenie przed upadkiem, zdalne sterowanie.
 • Technologia podczerwieni, Microfiltr, funkcja automatycznego powrotu do bazy.
 • Głośność urządzenia – 60 dB.
 • Wymiary –  32,4 cm x 32,4 cm x 6,8 cm.

Zaco A4s

Odkurzacz automatyczny Zaco A4s
Zaco A4s, cena ok. 800 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Robot automatyczny Zaco A4s to sprytne urządzenie, wyposażone w 3 – stopniowy system odkurzania. Dwie boczne szczotki zamiatają kurz i inne zanieczyszczenia wprost pod szczotkę centralną w kształcie rolki. Możesz zapomnieć o nawijaniu się włosów i sierści zwierząt na szczotkę – dzięki kształtowi podwójnej litery „V” unikniesz niepożądanych przerw w pracy urządzenia.

Siłę ssącą możesz zwiększyć według potrzeb – robot automatyczny świetnie poradzi sobie nawet z odkurzaniem dywanów. Pojemność zbiornika na kurz wynosi 450 ml. Wytrzymała bateria pozwoli na odkurzanie przez maksymalnie 90 minut. Nowoczesna funkcja Mini – room jest doskonała do pracy w pomieszczeniach o mniejszych wymiarach.

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Wymiary robota są kompaktowe, dzięki czemu z łatwością odkurzy trudno dostępne miejsca pod meblami. Dzięki wbudowanym czujnikom odkurzacz rozpozna schody i inne przeszkody, zapewniając bezpieczną pracę.

Urządzenie posiada również funkcję automatycznego powrotu do bazy ładującej, kiedy poziom baterii jest niski. Taki pomocnik w domu jest niezastąpiony, prawda?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik antykolizyjny, krawędzi, zbliżeniowy, uskoku podłoża.
 • 3 – stopniowy system odkurzania.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 90 minut.
 • Czas ładowania akumulatora – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 450 ml.
 • Ustawienia siły ssania, funkcja Mini – room, sterowanie pilotem.
 • Automatyczny powrót do stacji ładującej, programator pracy.
 • Moc ssania – maksymalnie 1000 Pa.
 • Głośność urządzenia – 65 dB.
 • Wymiary – 31 cm x 31 cm x 7,6 cm.

iRobot Roomba 616

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 616
Odkurzacz iRobot Roomba 616, cena ok. 1000 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 616 to Twój sprytny sprzymierzeniec w walce z kurzem i zanieczyszczeniami na podłogach w domu. Jest wyposażony w 3 – stopniowy system sprzątania. Dwie szczotki boczne wymiatają zabrudzenia wzdłuż krawędzi i ścian, a szczotki centralne zbierają brud do pojemnika.

Urządzenie świetnie poradzi sobie zarówno z dywanami, jak i podłogą drewnianą, kafelkami czy linoleum. Maksymalny czas pracy robota automatycznego to 60 minut, a czas ładowania do pełna wynosi około 180 minut.

Wbudowane czujniki uchronią robota przed kolizją z meblami i innymi przedmiotami, a także przed upadkiem ze schodów. Nowoczesna technologia Dirt Detect łączy działanie czujników optycznych i akustycznych, odnajdując miejsca najbardziej zakurzone i skupiając się na ich dokładnym wyczyszczeniu.

Dzięki technologii iAdapt okurzacz automatyczny bez trudu pozbędzie się kurzu spod mebli, pod firanami i wzdłuż ścian – wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Tryb Spot Clean okaże się niezastąpiony w nagłych wypadkach, takich jak przewrócona donica albo wysypana mąka w kuchni – ruchami spiralnymi czyści zabrudzoną powierzchnię.

Urządzenie zostało wyposażone w automatyczny system dokowania po zakończeniu pracy – masz pewność, że robot będzie w pełni naładowany i gotowy, kiedy będziesz go potrzebować. Filtr AeroVac pozwoli Ci na pozbycie się włosów i sierści. Ciąg powietrza odrywa włosy ze szczotek i umieszcza je w pojemniku na zabrudzenia o pojemności 500 ml. Podoba Ci się taki robot sprzątający?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik antykolizyjny, krawędzi, kurzu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża.
 • 3 – stopniowy system sprzątania.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 60 minut.
 • Czas ładowania baterii – ok. 180 minut.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • Technologia iAdapt, Dirt Detect, tryb Spot Clean.
 • Wbudowany filtr AeroVac, automatyczny powrót do bazy.
 • Głośność urządzenia – 65 dB.
 • Wymiary – 33,5 cm x 33,5 cm x 9,3 cm.

iRobot Braava 390T Turbo

Odkurzacz automatyczny iRobot Braava 390T Turbo
iRobot Braava 390T Turbo, cena ok. 1000 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Odkurzacz automatyczny z mopem iRobot Braava 390T Turbo to urządzenie, które wyczyści Twoją podłogę na sucho i mokro. Ściereczki nałożysz w łatwy i szybki sposób na magnetyczną głowicę czyszczącą. Robot świetnie poradzi sobie z podłogami twardymi dzięki nawigacji NorthStar®, która pozwala na uniknięcie dywanów, uskoków i schodów.

Zgodnie z informacją od producenta, w trybie zamiatania na sucho maksymalny czas pracy to 4 godziny, a mopowania – 2,5 godziny. Czas ładowania baterii w stacji to około 2 godziny, a ładowanie poprzez zasilacz trwa około 4 godziny.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię nawigacyjną iAdapt 2.0 i system Pro-Clean, który dozuje płyn podczas mopowania. Urządzenie na bieżąco monitoruje sprzątniętą przestrzeń, aby nie pominąć żadnego fragmentu podłogi.

Możesz zapomnieć o kurzu i zanieczyszczeniach wzdłuż ścian i krawędzi – dzięki specyficznemu kształtowi urządzenie świetnie poradzi sobie z zabrudzeniami nawet w kątach.

Robot sprzątający pracuje bardzo cicho – kiedy urządzenie czyści powierzchnię podłogi, Ty możesz poświęcić czas na relaks. Praktyczny uchwyt pozwala na wygodne przenoszenie i przechowywanie odkurzacza. Co o tym myślisz?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający 2 w 1.
 • Czujnik krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża.
 • 2 programy czyszczenia, automatyczny powrót do bazy.
 • Nawigacja NorthStar®, technologia iAdapt 2.0, system Pro-Clean.
 • Maksymalny czas pracy – zamiatania – 4 godziny, mopowania – 2,5 godziny.
 • Czas ładowania baterii w stacji – ok. 2 godziny, poprzez zasilacz – ok. 4 godziny.
 • Głośność urządzenia – 60 dB.
 • Wymiary – 24,4 cm x 21,6 cm x 7,9 cm.

Robot sprzątający powyżej 1000 zł

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner
Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner, cena ok. 1000 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to nowoczesny robot sprzątający, który ma do zaoferowania wiele udoskonaleń. Zapewniam Cię, że usprawnią codzienne odkurzanie i utrzymywanie porządku w domu. Odkurzacz zaplanuje odpowiednią trasę, zapisze ją, a za pomocą szczotki mieszającej i bocznej dokładnie usunie wszystkie zabrudzenia.

Urządzenie zostało wyposażone w 12 różnych czujników. Do dyspozycji masz między innymi dalmierz laserowy, sonar, czujnik krawędzi, kolizyjny i uskoków. Robot posiada także detektor ścian, kompas, żyroskop i akcelerometr.

Prędkościomierz, czujnik prędkości silnika i zapełniania pojemnika spowoduje, że nie musisz martwić się o urządzenie – poinformuje Cię o najważniejszych parametrach.

Trzy procesory monitorują ruch odkurzacza automatycznego w czasie rzeczywistym, jednocześnie obliczając dane za pomocą skomplikowanych algorytmów. Robot utrzyma odległość 1 cm od ściany, aby szczotka boczna mogła wyczyścić kurz na listwach.

Czujnik LDS umożliwia robotowi skanowanie otoczenia pod kątem 360° aż 1800 razy na sekundę, co pozwala mu na dokładne zbadanie okolicy. Sprytny odkurzacz wykorzystuje algorytm SLAM, który opiera się na danych z żyroskopu i akcelerometru. Na tej podstawie rysuje mapę domu i wybiera odpowiedni tryb sprzątania.

Sterowanie odkurzaczem automatycznym za pomocą aplikacji Mi Home oraz funkcja automatycznego powrotu do bazy zapewni wygodę i komfort korzystania. Urządzenie powróci do bazy, aby się naładować, kiedy poziom baterii spadnie poniżej 20%. Po naładowaniu do 80% kontynuuje pracę.

Maksymalny czas pracy to około 2,5 godziny, a naładujesz go do pełna w około 4 godziny. Zbiornik na kurz ma pojemność 400 ml. Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to Twój wymarzony domowy pomocnik?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • 12 czujników – krawędzi, kolizyjny, uskoku, dalmierz, sonar, detektor ścian, kompas.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 2,5 godziny.
 • Czas ładowania baterii – ok. 4 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 400 ml.
 • 12 programów czyszczenia, algorytm SLAM, sterowanie za pomocą aplikacji.
 • Automatyczny powrót do bazy, programator pracy.
 • Głośność urządzenia – 62 dB.
 • Wymiary – 34 cm x 34 cm x 9,6 cm.

Zaco A6

Odkurzacz automatyczny Zaco A6
Zaco A6, cena ok. 1100 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Zaco A6 to sprytny robot sprzątający z funkcją wirtualnej ściany. Dzięki niej możesz postawić przed urządzeniem wirtualną barierę, której nie przekroczy. W ten sposób bezpiecznie wyznaczysz miejsca, w których robot nie powinien odkurzać. Odkurzacz automatyczny wygląda nowocześnie i elegancko – górna pokrywa została wykonana ze szkła hartowanego.

Robot został wyposażony w dwie wymienne szczotki centralne. Do dyspozycji masz turboszczotkę przeznaczoną do dywanów oraz gumową do paneli i parkietu. System czyszczenia jest trójstopniowy.

Szczotki boczne zamiatają zabrudzenia pod szczotkę centralną. Siła ssąca zbiera brud i umieszcza go w zbiorniku o pojemności 300 ml. Odkurzacz może pracować w trybie standardowym lub w trybie MAX lub Mini Room.

Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego pilota. Możesz korzystać z 4 trybów pracy – czyszczenia w miejscu, automatycznego, krawędzi lub według harmonogramu. Maksymalny czas pracy urządzenia to około 90 minut.

Odkurzacz posiada filtr o wysokiej wydajności, który zatrzymuje małe cząstki. Po zakończonej pracy robot odkurzający automatycznie powraca do bazy ładującej. Co myślisz o tej propozycji?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik drgań, podczerwieni, upadku.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 90 minut.
 • Czas ładowania baterii – ok. 6 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 300 ml.
 • Górna pokrywa ze szkła hartowanego.
 • Funkcja wirtualnej ściany, sterowanie pilotem.
 • Filtr HEPA, automatyczny powrót do bazy.
 • 4 tryby pracy, 3 – stopniowy system czyszczenia, tryb Mini Room.
 • Siła ssania – do 1000 Pa.
 • Głośność urządzenia – 60 dB.
 • Wymiary – 31 cm x 31 cm x 7,2 cm.

Mamibot Grey

Robot automatyczny Mamibot Grey
Mamibot Grey, cena ok. 1300 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Mamibot Grey to inteligentny robot odkurzający z mopem, który sprawi, że codzienne porządki będą bajecznie proste i szybkie. Urządzenie zostało wyposażone nie tylko w funkcję odkurzania, ale również mycia na mokro.

Maksymalny czas pracy urządzenia to około 2 godziny. Odkurzacz możesz naładować do pełna w 3 godziny. Dwa oddzielne pojemniki zapewnią dodatkową wygodę użytkowania.

Zbiornik na kurz ma pojemność 600 ml, a zbiornik do mopowania podłogi – 350 ml. Urządzenie bez żadnego problemu poradzi sobie nie tylko z odkurzeniem włosów czy sierści, ale również z rozsypaną fasolą czy ryżem.

Odkurzacz został wyposażony w funkcję automatycznego powrotu do bazy i programator pracy. Mocny silnik zapewni podwójną siłę ssania – dzięki temu robot poradzi sobie nawet z mocno zabrudzoną powierzchnią.

Odkurzacz automatycznie wytycza trasę sprzątania, a wbudowany żyroskop pozwoli na jej korygowanie, bez uderzania w przedmioty i meble. Robot sprzątający z łatwością pokona przeszkody o maksymalnej wysokości 1,5 cm. Czujnik zabezpieczy urządzenie przed upadkiem ze schodów i zderzeniem ze ścianą.

Automatyczny powrót do bazy to praktyczna funkcja, która skieruje robota do stacji ładowania w przypadku niskiego poziomu baterii. Sterowanie odkurzaczem może odbywać się za pomocą wygodnej i intuicyjnej aplikacji, pilota lub głosowo. Co o tym myślisz?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający 2 w 1.
 • Czujnik upadku, ścian.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 2 godziny.
 • Czas ładowania baterii – ok. 3 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml, do mopowania – 350 ml.
 • 4 programy czyszczenia, algorytm ZIG-ZAG, automatyczny powrót do stacji.
 • Dostęp do aplikacji, filtr HEPA.
 • Moc ssania – 2000 Pa.
 • Głośność urządzenia – 60 dB
 • Wymiary – 33 cm x 33 cm x 7,9 cm.

Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S55

Robot sprzątający Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S55
Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S55, cena ok. 1600 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S55 to nowoczesny robot sprzątający, który wyręczy Cię w codziennych porządkach. Z łatwością poradzi sobie z odkurzeniem posadzek, paneli, parkietów i linoleum. Posiada również funkcję mopa, dzięki czemu nie tylko odkurzy powierzchnię podłogi, ale również zapewni nieskazitelną czystość. Niestraszne są mu przeszkody o wysokości maksymalnie 2 cm.

Czujnik LDS pozwala na skanowanie pomieszczenia w wymiarze 360 stopni, a 13 pozostałych czujników gwarantuje bezpieczną pracę. Dzięki nim urządzenie uniknie zderzeń z meblami i ścianami, ominie przeszkody i schody.

Do dyspozycji masz również funkcję wirtualnej ściany, która ograniczy pole pracy robota. Algorytm SLAM pozwala w szybki sposób obliczyć idealną trasę czyszczenia podłogi.

Maksymalny czas pracy urządzenia to około 2,5 godziny. Baterię naładujesz do pełna w około 4 godziny. Zbiornik na zabrudzenia ma pojemność 500 ml. Przydatną funkcją jest również automatyczny powrót do bazy w przypadku niskiego poziomu baterii.

Wskaźnik czystości filtra, stanu naładowania akumulatora oraz zapełnienia worka lub pojemnika poinformują Cię o najważniejszych parametrach. Sterowanie może odbywać się za pomocą aplikacji Mi Home. Jak Ci się podoba ten model?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający 2 w 1.
 • Czujnik LDS, uskoku podłoża, antykolizyjny, odległości, krawędzi, schodów, przeszkód, zabrudzeń.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 2,5 godziny.
 • Czas ładowania baterii – ok. 4 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • 3 programy czyszczenia, wirtualna ściana, algorytm SLAM.
 • Aplikacja Mi Home, automatyczny powrót do bazy.
 • Moc ssania – 2000 Pa.
 • Głośność urządzenia – 62 dB.
 • Wymiary – 35 cm x 35 cm x 9,6 cm.

Zaco A9s

Odkurzacz automatyczny Zaco A9s
Zaco A9s, cena ok. 1700 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Zaco A9s to nowoczesny odkurzacz automatyczny 2 w 1, wyposażony w kamerę PanoView oraz wirtualną ścianę. Dzięki niej postawisz przed robotem wirtualną barierę, której nie przekroczy. Delikatne wibracje powodują, że nakładka mopująca wyczyści dokładniej wybraną powierzchnię.

Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnej aplikacji. Za jej pomocą możesz regulować również prędkość przepływu wody. Urządzenie zostało wyposażone w dwie wymienne szczotki centralne. Technologia i-Voice poinformuje Cię o czynnościach wykonywanych przez robota. Maksymalny czas pracy to 90 minut.

Skanowanie pomieszczeń na bieżąco pozwoli uniknąć niepożądanych kolizji. Zaletami tego odkurzacza są automatyczny powrót do bazy, harmonogram pracy, a także 3 – stopniowy system czyszczenia. Odkurzacz posiada 22 czujniki, gwarantujące bezpieczną pracę. Do wyboru masz 4 tryby czyszczenia – automatyczny, SPOT, wzdłuż krawędzi i MAX. Zaco A9s to Twój trafiony zakup?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający 2 w 1.
 • Czujnik antykolizyjny, przeszkód, upadku, podczerwieni.
 • Nakładka do mycia podłogi z wibracjami.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 90 minut.
 • Czas ładowania baterii – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na zabrudzenia to 600 ml.
 • Kamera PanoView, wirtualna ściana, sterowanie za pomocą aplikacji, automatyczny powrót do bazy.
 • Technologia i-Voice, 3 – stopniowy system czyszczenia, 4 tryby czyszczenia.
 • Siła ssania – do 1000 Pa.
 • Głośność urządzenia – 63 dB.
 • Wymiary – 33 cm x 33 cm x 7,6 cm.

iRobot Roomba i7 (i7158)

Robot sprzątający iRobot Roomba i7 (i7158)
iRobot Roomba i7 (i7158), cena ok. 3000 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

iRobot Roomba i7 (i7158) to inteligentny i nowoczesny robot sprzątający, wyposażony w 3 stopniowy system odkurzania AeroForce™. Podwójne gumowe szczotki i duża moc ssania zapewnią czystość na każdej podłodze w Twoim domu.

Technologia Imprint Smart Mapping pozwala na mapowanie i adaptację urządzenia do rozkładu pomieszczeń w domu. Dzięki niej kontrola pracy robota jest niezwykle prosta. Możesz skierować go do posprzątania wybranego pomieszczenia za pomocą komendy głosowej (głośnik Alexa lub Asystent Google). Robot z łatwością zapamięta plany nawet 10 pięter.

Sprawne poruszanie się po pomieszczeniach i kontrola nad urządzeniem możliwa jest dzięki nawigacji iAdapt 3.0 z wizualizacją przestrzeni. Robot wykorzystuje wizualne punkty orientacyjne, aby wiedzieć, gdzie należy posprzątać. Maksymalny czas pracy to 75 minut. Baterię naładujesz do pełna w około 2 godziny.

Odkurzacz Roomba i7 poradzi sobie ze sprzątaniem wzdłuż narożników, dzięki wirującej szczotce bocznej. Odkurzacz automatyczny został wyposażony w filtr AeroForce, który przechwytuje zanieczyszczenia o wielkości do 10 mikronów.

Urządzenie posiada także dwa filtry – wstępny i właściwy. Technologia Dirt Detect aktywuje czujniki akustyczne i optyczne, które pozwala na wychwycenie miejsc najbardziej zabrudzonych. Czujnik uskoku pozwoli robotowi bezpiecznie ominąć schody.

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego powrotu do bazy oraz wirtualną ścianę, która pomoże Ci wyznaczyć obszar do ominięcia. Pojemność zbiornika na kurz to 400 ml – można go umyć pod bieżącą wodą. Co myślisz o tym robocie sprzątającym?

Reklama

Cechy:

 • Automatyczny robot sprzątający.
 • Czujnik optyczny vSLAM, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, krawędzi, odległości, antykolizyjny.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 75 minut.
 • Czas ładowania baterii – ok. 2 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 400 ml.
 • 3 stopniowy system odkurzania AeroForce™, harmonogram pracy.
 • Nawigacja iAdapt 3.0, filtr Aeroforce.
 • Technologia Dirt Detect i Imprint Smart Mapping.
 • Automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, aplikacja mobilna.
 • Głośność urządzenia – 65 dB.
 • Wymiary – 33,5 cm x 33,5 cm x 9,5 cm.

Ranking robotów sprzątających 2020 porównanie

ZdjęcieNazwaMaksymalny czas pracyCzas ładowania akumulatoraPojemność zbiornika na kurzGłośnośćFunkcja mopaCzujniki
Odkurzacz automatyczny Dibea D500 ProDibea D500 Pro120 min.ok. 5 godz.400 ml60 dBTakantykolizyjny, upadku
Robot sprzątający Hoover Robo.com³ RBC030Hoover Robo.com³ RBC03060 min.ok. 4 godz.500 ml60 dBNieantykolizyjny, upadku
Odkurzacz automatyczny iLife V4iLife V490 min.ok. 5 godz.300 ml72 dBNieantykolizyjny, zbliżeniowy, uskoku podłoża
Odkurzacz automatyczny iRobot Braava 390T TurboiRobot Braava 390T Turbo240 min. - odkurzanieok. 2 godz.Brak danych60 dBTakkrawędzi, przeszkód, uskoku podłoża
Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 616iRobot Roomba 61660 min.ok. 3 godz.500 ml65 dBNieantykolizyjny, krawędzi, kurzu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża.
Robot sprzątający iRobot Roomba i7 (i7158)iRobot Roomba i7 (i7158)75 min.ok. 2 godz.400 ml65 dBNieoptyczny vSLAM, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, krawędzi, odległości, antykolizyjny
Robot automatyczny Mamibot GreyMamibot Grey120 min.ok. 3 godz.600 ml60 dBTakupadku, ścian
Robot sprzątający Sencor SVC 7020Sencor SVC 702050 min.ok. 4 godz.180 ml55 dBNiekrawędzi, antykolizyjny
Odkurzacz automatyczny Tesla RoboStar T10Tesla RoboStar T10110 min.ok. 2 godz.300 ml65 dBTak (zbiornik na wodę do dokupienia osobno)krawędzi, antykolizyjny, uskoku podłoża, automatycznego dokowania
Robot automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum CleanerXiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner150 min.ok. 4 godz.400 ml62 dBNiekrawędzi, kolizyjny, uskoku, dalmierz, sonar, detektor ścian, kompas
Robot sprzątający Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S55Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 S55150 min.ok. 4 godz.500 ml62 dBTakLDS, uskoku podłoża, antykolizyjny, odległości, krawędzi, schodów, przeszkód, zabrudzeń
Robot automatyczny Xiaomi Roborock Xiaowa LiteXiaomi Roborock Xiaowa Lite60 min.ok. 2 godz.640 mlBrak danychNiekrawędzi, przeszkód, uskoku podłoża
Odkurzacz automatyczny Zaco A4sZaco A4s90 min.ok. 5 godz.450 ml65 dBNieantykolizyjny, krawędzi, zbliżeniowy, uskoku podłoża
Odkurzacz automatyczny Zaco A6Zaco A690 min.ok. 6 godz.300 ml60 dBNiedrgań, podczerwieni, upadku
Odkurzacz automatyczny Zaco A9sZaco A9s90 min.ok. 5 godz.600 ml63 dBTakantykolizyjny, przeszkód, upadku, podczerwieni

Najlepszy odkurzacz automatyczny

Robot sprzątający może stać się niezastąpionym pomocnikiem w walce z kurzem i innymi zabrudzeniami na podłogach w Twoim domu. Dokładnie wyczyści wybraną powierzchnię, kiedy Ty będziesz się relaksować na kanapie lub spędzać czas, realizując swoje hobby.

Dzięki automatycznemu robotowi możesz zapomnieć o kłopotliwym używaniu klasycznego odkurzacza, plątaniu się kabli i uciążliwej pracy.

Wybrałeś robota sprzątającego marki iRobot Roomba? A może zachwycił Cię produkt Xiaomi lub ILIFE? Czekam na Twoją opinię!

Warte przeczytania?

Reklama

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Wątków komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujących
 
Najbardziej angażujące komentarze
Najpopularniejsze komentarze
6 Komentujących
KamilaMartaMaggieJuliaAdrianna Ostatni komentujący
najnowszy najstarszy oceniany
Anulka
Gość
Anulka

Dla mnie w tym zestawieniu irobot i7 dyskwalifikuje konkurencję 🙂

Maggie
Gość
Maggie

mam i7 w wersji z bazą. dla mnie to cudo 🙂

Adrianna
Gość
Adrianna

jeżeli ktoś uważa, że xiaomi jest takie super, to chętnie oddam swojego! masakryczny jest, jeździ jak głupi!

Julia
Gość
Julia

ja mam roombę od kilku lat i jestem zadowolona, jedna z lepszych inwestycji

Marta
Gość
Marta

My mamy roombe 980 świetny model bardzo precyzyjny w sprzątaniu który an dywanie jeszcze mocniej odkurza żeby zebrać dosłownie 100% brudu z mieszkania. czasami przejeżdża po czystej podłodze a w zbiorniku na brud i tak okazuje się że zebrał dużo kurzu

Kamila
Gość
Kamila

Bezkonkurencyjna jest firma Cobbo. Ich robot to mercedes wśród robotów. Mówię z doświadczenia, a przeżyłam trzy różne firmy, które wymiękły*….

Najlepsza mysz bezprzewodowa do pracy

Najlepsza mysz bezprzewodowa do pracy i biura

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka 2020. Prezenty na święto dziadków.