Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Pokonujesz szczyty i zanurzasz się w morskie głębiny. Superwytrzymały smartwatch Huawei Watch Ultimate

Autor: 
newsman
05-04-2023
Reklama

Superwytrzymały smartwatch na każdą przygodę w każdym terenie. Dzięki obudowie z innowacyjnego stopu płynnego metalu jest odporny na uszkodzenia i korozję.

Jest świetny do nurkowania i przemierzania górskich szlaków. Nurkujesz do 100 m głębokości, a wbudowane tryby nurkowania analizują Twoją aktywność.

Tryb ekspedycyjny wyświetla Twoje położenie na szlaku i pomaga znaleźć drogę powrotną. Przydaje się na długie wędrówki, bo ma wytrzymałą baterię. Działa do 14 dni na 1 ładowaniu.

Poznaj najnowszy smartwatch Huawei Watch Ultimate.

Nowy smartwatch Huawei Watch Ultimate Voyage i Expedition
Huawei Watch Ultimate Voyage (po lewej) i Expedition (po prawej)

Kuszą Cię ekstremalne przygody w trudnym górskim terenie? Chcesz odkrywać niezbadane dna morskie? Potrzebujesz smartwatcha odpornego na najtrudniejsze warunki.

Zdobywasz szczyty górskie, zanurzasz się w głębiny i przemierzasz pustynie z Huawei Watch Ultimate.

Jest superwytrzymały i odporny na uszkodzenia i korozję dzięki materiałom klasy premium. Jest zrobiony z innowacyjnego stopu płynnego metalu na bazie cyrkonu. Jest niezawodny w niskich i wysokich temperaturach.

Reklama

Nurkujesz do 100 m głębokości z asystą smartwatcha. Dzięki 16-warstwowej konstrukcji z mikronowym filtrem zegarek jest wodoszczelny, a Ty swobodnie oddajesz się podwodnym wyprawom.

Wytrzymuje ciśnienie wody do 10 ATM (certyfikat ISO 22810). Gotowość do podwodnych przygód potwierdza Certyfikat EN1331942, czyli międzynarodowy standard dla akcesoriów do nurkowania.

Dopasowujesz tryb podwodny do swoich potrzeb. Są tryby dla nowicjuszy i zaawansowanych nurków. Wybierasz nurkowanie rekreacyjne, swobodne, techniczne z akwalungiem i w trybie głębokościomierza.

Huawei Watch Ultimate Voyage do nurkowania
Huawei Watch Ultimate jest świetny do nurkowania. Jest wodoodporny i ma tryby dla zaawansowanych i początkujących nurków

Dostajesz profesjonalne wskazówki i algorytmy nurkowania. Widzisz wskaźniki kluczowych wartości, np. CEIL (tzw. sufit dekompresyjny).

Tryb ekspedycyjny jest świetny do przemierzania nowych szlaków. Widzisz dokładną pozycję dzięki 2-zakresowej i 5-systemowej lokalizacji GNSS. Precyzyjna nawigacja w terenie umożliwia odnalezienie drogi powrotnej, kiedy zboczysz ze ścieżki.

Przez całą dobę monitujesz swoje zdrowie. Smartwatch mierzy tętno, saturację krwi, poziom stresu i sprawdza, jak dobrze się wysypiasz. Nowoczesne elektrody rejestrują dokładny sygnał EKG.

Śledzisz postępy w różnych dyscyplinach sportu. Wbudowane 20 profesjonalnych trybów profesjonalnych i ponad 100 trybów podstawowych monitorują Twoją aktywność. Rejestrujesz treningi na świeżym powietrzu, biegi przełajowe, wspinaczkę górską i bieganie.

Smartwatch jest świetny na długie wędrówki i przygody. Żywotność baterii przy typowym użytkowaniu to aż 14 dni. Przy intensywnym użytkowaniu to 8 dni. Ładujesz go do pełna w 1 godzinę.

Najważniejsze informacje widzisz na dużym 1,5 calowym ekranie AMOLED LTPO.

Smartwatcha kupisz w 2 wersjach:

  • Voyage: jest inspirowana projektem żaglówki. Pasek z tytanu jest ultrawytrzymały i genialny do nurkowania.
  • Expedition: idealny dla poszukiwaczy przygód. Lekki pasek z kauczuku HNBR jest wodoodporny i odporny na wysokie i niskie temperatury.

Wersję Voyage kupisz za około 4199 zł, a model Expedition za około 3299 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl