Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Odkryj nowy wymiar realistycznego dźwięku z Creative Sound Blaster Katana SE

Autor: 
newsman
19-06-2023
Reklama

Creative Technology wprowadza na rynek nową gwiazdę w swoim repertuarze soundbarów: Creative Sound Blaster KATANA SE.

Ta kompaktowa listwa muzyczna oferuje pełne brzmienie przestrzenne i zastępuje tradycyjne zestawy głośnikowe z osobnym subwooferem.

To idealne rozwiązanie dla osób szukających mniejszego zestawu nagłośnieniowego z potężną sekcją basową.

Soundbar listwa dźwiękowa dla graczy i do filmów Creative Sound Blaster Katana SE
Creative Sound Blaster Katana SE

Sound Blaster KATANA SE ma w sobie wielokrotnie nagradzany, wielordzeniowy przetwornik DSP, podwójny wzmacniacz i przełomową technologię Super X-FI.

Jest to doskonały wybór nie tylko dla graczy, ale także dla miłośników filmów i muzyki. Jednym słowem dla wszystkich, którzy szukają najwyższej jakości dźwięku bez kompromisów.

Przetwarzaniem dźwięku zajmują się dwa procesory dźwięku Sound Blaster z technologią Acoustic Engine i Super X-Fi UltraDSP z technologią SXFI.

Za reprodukcję dźwięku odpowiadają przednie podwójne głośniki wysokotonowe z kopułką tekstylną o przekątnej 0,75 cala.

Reklama

Współpracują z podwójnymi głośnikami średnio-niskotonowymi o przekątnej 3 cali i podwójnymi basowymi membranami pasywnymi z tyłu listwy

Urządzenie ma wiele funkcji, które ułatwiają życie. Ma 2 jednokierunkowe mikrofony typu MEMS, więc nie musisz podłączać dodatkowego mikrofonu zewnętrznego do komunikacji głosowej.

Dodatkowo ma pilot zdalnego sterowania z w pełni programowalnymi przyciskami, więc łatwo dopasowujesz ustawienia do swoich preferencji.

KATANA SE obsługuje szeroki zakres połączeń, co czyni go kompleksowym centrum multimedialnym dla Twojego domu.

Dzięki złączom takim jak AUX, USB, HDMI ARC, SXFI, port optyczny i technologii Bluetooth® 5.0 łączysz urządzenie z różnymi platformami.

Na przykład z PC, Mac, PS5, PS4, Xbox Series X, S, Xbox One, Nintendo Switch i innymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Oprogramowanie dostępne na stronie producenta umożliwia regulację ustawień dla urządzeń z systemem Windows, macOS, Android i iOS.

Funkcje takie jak tryb zwiadowcy "Scout mode" ułatwiają graczom wykrywanie najważniejszych dźwięków w grach, np. kroki przeciwnika czy przeładowanie broni.

Technologia Super X-Fi personalizuje dźwięk w słuchawkach, dostarczając najbardziej zoptymalizowane i realistyczne wrażenia dźwiękowe.

Creative Sound Blaster KATANA SE to prawdziwa rewolucja w świecie dźwięku. Łączy kompaktowy rozmiar z potężnym, realistycznym brzmieniem.

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie jakość dźwięku. Jest świetny dla tych, którzy chcą doświadczyć pełnej mocy brzmienia: niezależnie od tego, czy jesteś graczem, miłośnikiem filmów, czy entuzjastą muzyki.

Sound Blaster Katana SE kosztuje 1399 zł i jest dostępny na oficjalnej stronie Creative.com.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl